<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > גידול של כ- 10% בהכנסות סקיילקס (סאני תקשורת) ברבעון השלישי של 2016

גידול של כ- 10% בהכנסות סקיילקס (סאני תקשורת) ברבעון השלישי של 2016

  • הכנסות החברה ברבעון השלישי של שנת 2016 צמחו בשיעור של כ-10% לעומת הרבעון המקביל אשתקד והסתכמו בכ- 230 מיליון ש"ח
  • החברה רשמה ברבעון זה רווח תפעולי בסך של כ- 9 מיליון ש"ח לעומת הפסד תפעולי של כ- 11 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד
  • במסגרת עדכון מיתוג החברה היא משנה את שמה לסאני תקשורת סלולרית בע"מ
  • ענת כהן שפכט מנכ"ל סקיילקס (סאני תקשורת): "התוצאות ברבעון השלישי של שנת 2016 משקפות את השפעות שיפור התהליכים העסקיים שהנהגנו בחברה בשנה האחרונה
    ענת כהן שפכט צילום: תמר מצאפי

    ענת כהן שפכט צילום: תמר מצאפי

    ובהתאמה את החוסן, הגמישות ויכולת התגובה של החברה. שכן תוצאות אלו הושגו על אף ביטול השקתו ומכירתו של הגלקסי נוט 7, שהינו אחד מדגמי הדגל של סמסונג. החברה השלימה זה מכבר את היערכותה לביצוע המכירות מתוקף מכרז חשכ"ל בו זכתה לראשונה והיא צפויה להתחיל מכר לכשתסתיים הקמת מערכת ההזמנות בחשכ"ל. במבט קדימה, אנו מגבשים את השלב הבא באסטרטגית החברה, בהתאם לאתגרים המתפתחים בשוק הסלולר, תוך חיזוק שיתוף הפעולה עם מטה סמסונג ודחיפת הצעות ערך עדכניות וייחודיות ללקוחותינו"

תל אביב, 17 בנובמבר 2016

חברת סקיילקס (סאני תקשורת), היבואנית והמשווקת הרשמית של סמסונג בישראל בתחום הסלולר, מדווחת הבוקר על דוחותיה הכספיים לרבעון השלישי לשנת 2016. החברה ממשיכה במגמת השיפור העקבית שהראתה בחמשת הרבעונים האחרונים. החברה ממשיכה להציג הון עצמי חיובי, זאת לאחר שעשתה זאת לראשונה מזה תקופה ממושכת ברבעון הקודם.

החברה סיימה את הרבעון השלישי של 2016 עם הכנסות בהיקף של כ- 230 מיליון ש"ח לעומת סך של 209 מיליון ש"ח ברבעון השלישי של 2015. מדובר בגידול בשיעור של כ- 10% ביחס לתקופה המקבילה בשנה שעברה. הגידול בהכנסות המצטברות מתחילת השנה, לעומת התקופה המקבילה אשתקד הסתכם בשיעור של כ- 22%.

הרווח הגולמי ברבעון השלישי של שנת 2016 גדל בשיעור העולה על 800% והסתכם בכ- 23.8 מיליון ש"ח לעומת 2.6 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. הרווח התפעולי של החברה גדל אף הוא והסתכם ברבעון השלישי בכ- 9 מיליון ש"ח, לעומת הפסד של כ-11 מיליון ש"ח ברבעון השלישי של 2015. יצוין כי בכל שנת

2015, הרווח התפעולי של החברה עמד על סך של כ- 6 מיליון ₪. הרווח הנקי של החברה הסתכם בכ- 3.9 מיליון ש"ח בעוד בתקופה המקבילה אשתקד רשמה החברה הפסד בסך של כ- 24 מיליון ש"ח.

ענת כהן שפכט מנכ"ל סקיילקס (סאני תקשורת): "התוצאות ברבעון השלישי של שנת 2016 משקפות את השפעות שיפור התהליכים העסקיים שהנהגנו בחברה בשנה האחרונה ובהתאמה את החוסן, הגמישות ויכולת התגובה של החברה, שכן תוצאות אלו הושגו על אף ביטול השקתו ומכירתו של הגלקסי נוט 7, שהינו אחד מדגמי הדגל של סמסונג. החברה השלימה זה מכבר את היערכותה לביצוע המכירות מתוקף מכרז חשכ"ל בו זכתה לראשונה והיא צפויה להתחיל מכר לכשתסתיים הקמת מערכת ההזמנות בחשכ"ל. במבט קדימה, אנו מגבשים את השלב הבא באסטרטגית החברה, בהתאם לאתגרים המתפתחים בשוק הסלולר, תוך חיזוק שיתוף הפעולה עם מטה סמסונג ודחיפת הצעות ערך עדכניות וייחודיות ללקוחותינו".

סקיילקס (סאני תקשורת) הינה היבואנית והמשווקת הרשמית של מוצרי סמסונג בישראל בתחום הסלולר. במסגרת זו סאני תקשורת משווקת את כל מגוון הטלפונים והאביזרים של חברת סמסונג בפריסה ארצית של למעלה מ- 1000 נקודות מכירה וכן באמצעות ביניהן 16 חנויות מותג בהפעלה ישירה של החברה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות