<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > One1 השלימה את רכישת בית התוכנה ניביט תמורת 15 מיליון ש"ח

One1 השלימה את רכישת בית התוכנה ניביט תמורת 15 מיליון ש"ח

רכישת ניביט מאפשרת ל-One1 לספק פתרון מלא לניהול רשתות קמעונאיות מקצה-לקצה,
הכולל את מרכיבי החומרה, התוכנה, האספקה, השירות והתמיכה של הפתרון

One1 השלימה את רכישת בית התוכנה הישראלי ניביט תמורת כ-15 מיליון שקלים. ניביט היא חברת תוכנה פרטית אשר מתמחה בפיתוח, התאמה, הטמעה, מכירה ומתן שירות

עדי שיין

עדי שיין

ותחזוקה למערכות ולתוכנות לניהול רשתות קמעונאות ועסקים. עד לאחרונה היתה One1 פעילה בשוק זה כספקית של רכיבי החומרה – בין היתר ללקוחות התוכנה של NCR (ריטליקס לשעבר) – אולם רכישת ניביט מאפשרת ל-One1 לספק פתרון מלא לניהול רשתות קמעונאיות מקצה-לקצה, כולל מרכיבי החומרה, התוכנה, האספקה, השירות והתמיכה של הפתרון.

ניביט נוסדה בירושלים בשנת 1989 על ידי האחים רמי ויעקב נגר, ועיקר פעילותה כיום הוא בתחום התוכנה לניהול רשתות המזון של "הרשת הרביעית". עם השלמת הרכישה והצטרפות ניביט ל- One1 החברה ממשיכה לפעול ממשרדיה בירושלים ורחמים נגר ממשיך בתפקידו כמנכ"ל החברה. תחום פתרונות התוכנה לניהול קופות ורשתות קמעונאיות מהווה באחרונה כר פורה לחדשנות טכנולוגית ודורש מומחיות רבה. ניביט פעילה בתחום זה כ-24 שנים והיא בעלת ניסיון רב בפיתוח פתרונות תוכנה לשוק הקמעונאות והכרות עמוקה עם צורכי הלקוחות. מערכות התוכנה של ניביט פתוחות לעדכונים ומאפשרות הסתגלות מהירה לשינויים ולשדרוגים, ותמיכה בצמיחה העסקית והארגונית של לקוחותיה.

עדי שיין, מנהל חטיבת התשתיות בOne1: "זיהינו שהשוק צמא לאלטרנטיבה לריטליקס/NCR והחלטנו להשקיע בפתרון חדשני שיתן מענה מקצה-לקצה לאתגרי הניהול של רשתות קמעונאיות. ערכנו תהליך ממושך שבסופו מצאנו כי ניביט היא המתאימה מכולן להשלמת הפתרון האיכותי ביותר, הן מבחינת החדשנות הטכנולוגית והן מבחינת התרבות הארגונית ואיכות המשאב האנושי. One1 היא אינטגרטור גדול ומוביל בשוק ה-IT הישראלי ורכישת ניביט הופכת אותה לאלטרנטיבה היחידה בשוק לריטליקס/NCR, ולמעשה לחברה היחידה שמספקת גם פתרון ל-POS וגם ERP תחת גג אחד ומסייעת לרשתות קמעונאיות לעמוד באתגרי הניהול המורכבים של עידן הדיגיטל".

אודות One1
One1 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות שירותי ה-IT המובילות בישראל, בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-3,500 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 1,500 לקוחות במגזרי הטלקום, תעשיה, היי-טק, בנקאות ופיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית One1 נכללת במדד ת"א יתר 50 והכנסותיה השנתיות הן כמיליארד שקל. מנכ"ל 1One הוא שי אוזון.       

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות