<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > חברת גיגמון מציגה גידול של מעל 500 אחוזים בהכנסות החברה בישראל

חברת גיגמון מציגה גידול של מעל 500 אחוזים בהכנסות החברה בישראל

עם הרחבת רשתות התקשורת, אתגרי אבטחת המידע, ומורכבות הסביבה הווירטואלית, מתגבר הצורך להבין טוב יותר את המתרחש ברשת. נושא עמו מתמודדים רוב הארגונים וספקי השירות בעולם. בחברת גיגמון (Gigamon), חברה אמריקאית שפתחה בשנה האחרונה סניף בישראל, מאמינים שהפתרון מצוי בתשתית המאפשרת נראות מלאה. החברה, הפועלת בישראל בהצלחה רבה, רשמה בשנה האחרונה עלייה מרשימה של מעל 500 אחוזים במכירותיה בארץ, כך מסרה המפיצה הבלעדית של פתרונות גיגמון בארץ, חברת Arrow ECS.

אילן יהושע

אילן יהושע

גיגמון, המספקת פתרון נראות הרשת המוכח, המקיף והרחב ביותר, היא מובילת שוק עולמית בתחומה, עם קצב גידול מרשים של 45% בשנים האחרונות ונתוני מכירות שעולים על פי 2.5 לעומת המתחרים. בשנתיים האחרונות בלבד השיקה החברה יותר מ -300 תכונות חדשות.

הסניף הישראלי של החברה נפתח רשמית בדצמבר 2015, והוא פונה לארגונים, ספקי שירות, גורמי ממשלה ולקוחות ממגזר הביטחון. עם זאת, מוצרי החברה משווקים בישראל כבר למעלה מ-4 שנים, באמצעות Arrow ECS. פתיחת הנציגות הרשמית שילשה את מחזור המכירות תוך מספר חודשים בודדים, למרות שתהליך המכירה בדרך כלל ארוך למדי, ונמשך בין חצי שנה לשנה.

ככל שרשתות התקשורת הופכות למהירות יותר, מחברות בין יותר סוגים של מכשירי קצה וצמתים, כך גדל הקושי לנטר אותן, הן בהיבט אבטחת האיכות והן בהיבט אבטחת המידע. גיגמון נולדה מההבנה כי מידע אודות התעבורה יכול לשמש למטרות שונות – אם מתאפשר לבעל התשתית או השירות לראות אותו באופן מיטבי. "זה די פשוט – אתה לא יודע מה שאתה לא רואה, ואתה לא רואה מה שאתה לא מנטר", מסביר אילן יהושע, מנכ"ל Arrow ECS. החברה מספקת שורה של כלי "נראות" (Visibility) אל הרשת. את הטכנולוגיה של גיגמון ניתן ליישם כמוצר חומרה (appliance) או כשכבת תוכנה, בהתאם להיקף הרשת, סוג המידע המנוטר, וגורמים אחרים המשפיעים על הבחירה בין המוצרים השונים.

מטה חברת גיגמון מצוי בסנטה קלרה, קליפורניה, ומשמש גם כמרכז הפיתוח העיקרי. הצמיחה של החברה היא אורגנית לחלוטין, ללא רכישות, והיא גדלה באופן מרשים גם במספר עובדיה. כיום מעסיקה גיגמון כ-650 עובדים. גיגמון נמצאת בימים אלו בתהליכי התרחבות בישראל והיא צפויה לגייס עובדים נוספים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות