<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > משה ינאי: " INFINIDAT היא החברה הרווחית היחידה בין חברות האחסון המתחרות בעולמות האנטרפרייז"

משה ינאי: " INFINIDAT היא החברה הרווחית היחידה בין חברות האחסון המתחרות בעולמות האנטרפרייז"

משה ינאי

משה ינאי

מנכ"ל ומייסד חברת INFINIDAT אמר את הדברים במהלך אירוע Kick-off  בינלאומי של החברה בהרצליה, בו השתתפו נציגיה הבכירים של החברה באזור EMEA

"INFINIDAT היא החברה הרווחית היחידה בין חברות האחסון המתחרות בעולמות האנטרפרייז" כך אמר משה ינאי, מייסד ומנכ"ל חברת אחסון הנתונים INFINIDAT. הדברים נאמרו במהלך אירוע Kick-off בינלאומי של החברה בהרצליה, בו השתתפו נציגי המכירות והשיווק הבכירים של החברה ממדינות באזור EMEA. עוד אמר כי "INFINIDAT עונה על צורך קריטי של ארגוני אנטרפרייז, כאשר באמצעות טכנולוגיה חדשנית היא מצליחה לגשר על הפער בין קצב גידול המידע העצום לבין היכולת של מערכות האחסון להכיל אותו ולנהל אותו. פתרון האחסון של INFINIDAT מספק את ארבעת הפרמטרים החשובים ביותר לארגונים ללא פשרות – מחיר, אמינות, פונקציונאליות ומהירות".

במהלך האירוע, אשר נמשך שלושה ימים ובו השתתפו כ- 50 ראשי מדינות ומנהלי מכירות, פרסו ראשי החברה את אסטרטגית החברה ותכניותיה לשנת 2017, הן בפן הטכנולוגי והן בפן העסקי והשיווקי. בין היתר נחשפה מפת הדרכים של פתרון אחסון המתקדם InfiniBox ויכולות חדשות שיוטמעו בו בתהליך הפיתוח בשנה הקרובה. יוסי שרוני, מנהל מדור אחסון וגיבוי בבנק לאומי רועי בר עוז – יועץ טכני בכיר INFINIDAT

IMG-20170208-WA0003

הצוות הישראלי עם צוות האחסון בבנק לאומי: מימין: ראם חזן, מנהל מכירות טכנולוגיה ישראל ואפריקה, ב- INFINIDAT, אורן ישרים, מנהל פעילות אזורי, ישראל ואפריקה, ב- INFINIDAT, יובל וויט, ראש צוות אחסון בבנק לאומי, דן שפרונג, סגן נשיא מכירות EMEA ב- INFINIDAT, יוסי שרוני, מנהל מדור אחסון וגיבוי בבנק לאומי, רועי בר עוז – יועץ טכני בכיר INFINIDAT

דן שפרונג, סגן נשיא למכירות EMEA ב- INFINIDAT  אמר כי: "INFINIDAT רשמה גידול של 100% במכירות בכל שנה במהלך השלוש השנים האחרונות ואנו צופים כי המגמה תימשך גם בשנת 2017 עם גידול במכירות, בכוח האדם ובאזורי הפעילות שלנו, גלובלית". בין סיפורי ההצלחה ששפרונג הזכיר בדבריו ניתן לציין בישראל את בנק לאומי, מנורה, מיטב דש וכלמוביל וסביב העולם את British Telecomm, חברות הענן TriCore ו- Bluelock וחברת השירותים הפיננסיים Raymond James.

ינאי הוסיף ואמר כי "עמידתנו על האיכות הבלתי מתפשרת של הפתרון הינה נדבך נוסף להצלחת החברה ולאהדה שאנו מקבלים. ואכן, אנחנו מייחסים לנושא חשיבות עליונה ומשקיעים משאבים רבים על מנת להבטיח זאת, עם מעבדת האחסון מהגדולות בעולם, הכוללת נפח חסר תקדים של 120 פטה-בייט".

אודות INFINIDAT

INFINIDAT, המספקת את הדור הבא של פתרונות האחסון לארגונים גדולים, הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו. החברה מעסיקה כ- 400 עובדים בישראל – במטה הפיתוח, בהנהלת החברה ובמחלקת השיווק והמכירות. לחברה מעל ל-100 לקוחות גדולים בעולם ובישראל, והיא התקינה עד כה פתרונות בנפח של למעלה מאקסה-בייט ברחבי העולם.

למידע נוסף אודות INFINIDAT ופתרונות הדור הבא לאחסון נתונים, בקרו באתר: www.INFINIDAT.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות