<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > Safe-T ממשיכה בתנופת מכירות בארצות הברית השלימה מכירת שני מוצרי הדגל שלה לחברת פינטק גדולה היקף המכירה 450,000 ש"ח  

Safe-T ממשיכה בתנופת מכירות בארצות הברית השלימה מכירת שני מוצרי הדגל שלה לחברת פינטק גדולה היקף המכירה 450,000 ש"ח  

 

 Safe-T, מהחברות המובילות באספקת פתרונות העברת מידע וגישה מאובטחת, מודיעה כי השלימה מכירה של שני מוצרי הדגל שלה לחברת פינטק גדולה המוכרת פתרונות תוכנה

שחר דניאל

שחר דניאל

בתחום ההלוואות, תשלומים וחשבוניות לתקופה של שלוש שנים הכוללת תמיכה ואחזקה לאורך התקופה. היקף העסקה נאמד ב-450,000 ₪ לשלוש שנים. ההזמנה מיועדת למוצרי החברה, Safe-T Box ו- RSAccess שיאפשרו ללקוח לייצר תרחישי העברת מידע מאובטח של לקוחותיו בצורה אוטומטית וחכמה. בתהליך הבחירה בדק הלקוח את מוצרי Safe-T וכן את מוצרי חברה נוספת, ובחר במוצרי Safe –T .

Safe-T Box הינו פתרון מאובטח להעברת ושיתוף מידע, המאפשר לארגונים לשתף, לפקח ולאבטח כל סוג והיקף של העברות מידע בין אנשים, יישומים, פתרונות ענן ועסקים. הפתרון מיועד להוסיף אבטחה ופיקוח באופן מידי למגוון דפוסי העברת מידע בסוגים שונים של ארגונים, כולל העברת נתונים אל ומאל הענן.

RSAccess הינו פתרון קצה מאובטח וחדשני לאבטחת גישה. בהתבסס על טכנולוגיית הגישה ההפוכה של החברה, הכלי מאפשר להתגבר על אזורים בלתי-מאובטחים של רשתות תקשורת (DMZ), למנוע מיישומים מזיקים גישה ולהגן על רשתות מאובטחות בתוך התשתית הארגונית. פתרון הקצה שמציעה החברה מייתר את הצורך באחסון מידע רגיש באזורים הלא מאובטחים, ובכך מפחית את הסיכונים לחשיפת המידע. שחר דניאל, מנכ"ל Safe –T אמר כי:" בעולם שבו אנחנו נמדדים ביעילות ואפקטיביות יומיומית בוחר הלקוח בספק בזכות החדשנות וקלות ההטמעה של המוצרים שלו. Safe-T מספקת פתרונות העברת מידע וגישה מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר ומוכרת כטובה בתחומה. Safe-T ממשיכה להשקיע משאבים במיצובה בשוק האמריקאי, וצופה להרחיב את המכירות בטריטוריה זו, הן באופן ישיר והן דרך שיתופי פעולה".

 אודות  Safe-T

 Safe- T היא יצרנית פתרונות מאובטחים להעברת נתונים במגוון רחב של תעשיות. ארגונים ממשלתיים וארגונים בתחומי הבנקאות, הביטוח, הפיננסים, הבריאות, החינוך, התעשייה והשירותים וכן מוסדות ציבוריים. עם חזון להגן על נתונים בזמן תנועה ובזמן מנוחה והמתנה להורדה, על ידי הבטחה לזרימה של העבודה עסקית בצורה הפשוטה והחלקה ביותר, זכתה החברה בשנת 2015 בשני פרסים יוקרתיים של Info Security Product Guide: כזוכת הזהב למוצרי אבטחת מידע הטובים ביותר ופרס על אבטחת הענן; חברת Safe-T הוכרזה כאחת מהחברות הישראליות שזכו בתואר המכובד Cool Vendor של גרטנר. ל- Safe-T משרדים ומרכז מו"פ בישראל, שלוחה בארה"ב, ומפיצים באירופה ובאסיה. מוצרי Safe-T מותקנים אצל עשרות ארגונים בענפים הפיננסיים, הביטוח, החינוך, הייצור, וההייטק, שבהם אלפי משתמשים עסקיים בחרו לשתף בבטחה מיליוני קבצים וחלופות דואר אלקטרוניים בכל יום. בין לקוחות החברה ניתן למצוא את Rollomatic,LBG , Banque Heritage, RLM Finsbury, Zek Law, eviCore, Temenos, ממשל זמין ("ספק יחיד" משרד רוה"מ) , הראל ביטוח, משרד הבריאות, ECI, בנק הפועלים, נתיבי ישראל, אוניברסיטת חיפה, פסגות, מכון ויצמן, שידורי קשת, שומרה ביטוח, מבטח סיימון, הכשרה חברה לביטוח, מיטב דש, ISCAR ועוד.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות