<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > להיראות מיליון דולר. גם אם אתם 'עסק קטן'

להיראות מיליון דולר. גם אם אתם 'עסק קטן'

בזק בינלאומי השקיעה 20 מיליון ₪ בפלטפורמת שיווק המתאימה לפעילות של עסקים קטנים ועצמאים. הקימה גם מוקד שירות ותמיכה ייעודי לקידום המוצר החדש 

בזק בינלאומי, מרחיבה את בסיס שרותיה לעסקים ומשיקה את Bigger – פלטפורמה ייחודית המשלבת מגוון פתרונות שיווקיים לעצמאים ולעסקים קטנים בזירה הדיגיטלית. Bigger מאפשר לעסקים קטנים דרך פשוטה, מהירה ומשתלמת ליזום ולנהל פעילות שיווקית דיגיטלית, ובכך להגדיל את מאגר הלקוחות ולחולל קניות חוזרות, תוך הידוק ושימור הקשר של בעל העסק עם לקוחותיו.

מדובר בצורך משמעותי ביותר בקרב עצמאים ועסקים קטנים. כך, ממחקרים שערכה בזק בינלאומי טרם השקת המוצר, עולה כי הצורך המרכזי של מרבית העצמאים ובעלי העסקים הקטנים הינו הגדלת העסק וכי תחום השיווק מהווה את החסם המרכזי של בעלי העסקים הקטנים להצלחה ולצמיחה. בעלי עסקים ציינו כי הקושי בשיווק העסק נובע מחוסר ידע, חוסר זמן וחוסר במשאבים כלכליים – Bigger מספק מענה למכלול האתגרים הללו הכוללים בניית אתר אינטרנט עסקי המותאם גם לסלולר,  מערכת ניהול לקוחות ידידותית למשתמש, מערכת למשלוח והפצת מסרים וסיוע בתפעול ידידותי וחכם של פרסום ממומן בגוגל.

כדי להקל על עסקים קטנים ל'התקדם', מציעה פלטפורמת Bigger תבניות (טמפלטים) מגוונים המספקים תכנים מותאמים לעסקים מתחומים רבים, לדוגמא: פיצרייה שכונתית, קוסמטיקאית, משרד עו"ד, מרפאה וטרינרית, מספרה, משרד אדריכלים ועוד.

הפלטפורמה מאפשרת ניטור בזמן אמת של הפעולות השיווקית. בעל העסק יכול לצפות בכל רגע נתון במספר המבקרים באתר, כמות הצפיות בקמפיינים שנשלחו בדיוור אלקטרוני  או ב- SMS, מעקב אחרי כניסות של לקוחות לקמפיין, אנשי קשר שנוספו למאגר הלקוחות וכדומה, וכך לעקוב אחר האפקטיביות של פעולותיו השיווקיות ולהמירן למכירות. לטובת קידום ותמיכה במוצר הוקם בבזק בינלאומימוקד ייעודי, המעניק את תמיכה ללקוחות השרות.

 מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי, מדגיש: "ההשקה של Bigger היא צעד נוסף במסגרת האסטרטגיה של בזק בינלאומי להעמיק את פעילותה בתחום שירותים ומוצרים על בסיס האינטרנט. Bigger פונה לקהל מטרה המוכר לבזק בינלאומי. אלה לקוחות עצמאיים העובדים מהבית או עסקים קטנים המעוניינים להגדיל את הקניות החוזרות בעסק שלהם. הפלטפורמה שאנו מעמידים לרשותם, מאפשרת להגדיל את המכירות, לפתח את השיווק וניהול קשרי הלקוחות של העסק באופן פשוט וקל, ולשחרר חסמים שעמדו בפניהם עד כה בדרך לצמיחת העסק".

מתאימים פלטפורמת שיווק גדולה לצרכים והיכולות של עסקים קטנים

מתאימים פלטפורמת שיווק גדולה לצרכים והיכולות של עסקים קטנים

מוסיף אסף אביב, סמנכ"ל השיווק: ""Biggerנושא עמו את מהפיכת השיווק הדיגיטלי לעסקים קטנים. עצמאים ובעלי עסקים קטנים יוכלו לקדם את עצמם ולהתמודד במגרש השיווקי והפרסומי של העסקים הגדולים וזאת בלחיצת כפתור ובמחיר המתאים להם. העסקים הקטנים מהווים (כמותית) כ-90% מכלל העסקים בישראל והם מעסיקים מאות אלפי עובדים בישראל. הכניסה של בזק בינלאומי לשוק זה הינה הזדמנות מחד להרחבת פעילותה העסקית ומתן מענה מאידך לצורך אמתי שקיים בשוק זה".

אודות מערכת ITnews

נגישות