<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > נס גדולה בניהול בתי חולים

נס גדולה בניהול בתי חולים

נס ישראל. גיא דנציג

גיא דנציג: מבינים את צרכי הלקוח

על קצה המזלג:

לקוח: שרותי בריאות כללית

ספק: נס טכנולוגיות

מה: מערכת לניהול כולל של מנהל החולים בבתי החולים של שרותי בריאות כללית (SAP)

כמה: עשרות מיליוני שקלים (רב שנתי)

 

 

נס טכנולוגיות תספק פתרון כולל ניהול מנהל החולים בשירותי בריאות כללית,   המבוסס על פלטפורמה של  SAP. הפתרון כולל קליטה ושחרור של חולים, תיעוד התהליכים האדמיניסטרטיביים המלווים את מהלך האשפוז, ניהול הנושאים הכספיים ותפעול מערך בתי החולים

הפתרון יוטמע ב-14 בתי חולים של שירותי בריאות כללית בארץ

 

מדובר בפרויקט רחב-ממדים, ובמסגרתו תוקם מערכת מידע שתלווה את הטיפול בחולים החל מרגע קליטתם ועד שחרורם, בכל 14 בתי החולים של שירותי בריאות כללית בארץ. הפרויקט, אשר עיקרו הטמעת מערכת ייעודית של חברת SAP צפוי לארוך כשנה וחצי עד עלייה לאוויר. החוזה כולל הקמת המערכת ותחזוקתה. במסגרת המכרז לפרויקט זה, התמודדה נס מול חברות בינלאומיות.

במסגרת הפרויקט, ייושם ויוטמע בכל בתי החולים פתרון ייחודי בשם IS-H (Industry Solution for Healthcare) מביתSAP  , אשר ינהל את תהליכי קליטת החולים, לאורך כל שלבי הטיפול בבית החולים ועד שחרורם. המערכת תטפל בכל מערך הרשמות הרפואית, המנהל, ההתחשבנות הכספית ועוד.

יישום פתרון ה- IS-H בכללית נועד לתת מענה לצורך בהחלפת מערכת ה- ATD הקיימת ומהווה המשך והרחבה למערכת ה- ERP של חברת SAP המיושמת בכללית בתחומי לוגיסטיקה, כספים ומשאבי אנוש.

 

 

יחיאל גפנר, סמנכ"ל מערכות מידע משירותי בריאות כללית, אמר: "על מנת לשפר את השירות למטופלים ולנהל את כל תהליך הטיפול בהם בצורה יעילה יותר, פנינו למספר גופים בתחום. נס נבחרה להובלת הפרויקט מתוך הבנה כי הוצע לנו פתרון המשלב את הבנת הצורך בליבת העסקים. הפרויקט יאפשר לנו לנהל במקום אחד את כל המידע המנהלי אודות הטיפול בחולה המגיע לאשפוז, כולל כל התיעוד סביב הזימון לטיפול ולבדיקות. בשנים האחרונות אנו מבצעים השקעות גדולות במערך המחשוב בכללית, אשר משפיעות במישרין על איכות הרפואה ועל יעילות השירות ללקוחותינו".

גיא דנציג, משנה למנכ"ל ומנהל קבוצת הפתרונות העסקיים בנס טכנולוגיות, אמר: "הפרויקט נוגע במערכות הליבה של הכללית ועל כן, זכייה זו מוכיחה פעם נוספת כי אנו יודעים להציע פתרונות ליבה בעלי ערך עסקי אופטימאלי ללקוח".

אודות נס טכנולוגיות

נס טכנולוגיות הינה חברה המספקת שירותים ופתרונות בתחומי טכנולוגיות המידע (IT). נס טכנולוגיות מתמחה באספקת שירותי פיתוח תוכנה, שילוב מערכות, פיתוח יישומים, ייעוץ והפצת תוכנה. נס מספקת את מגוון פתרונותיה ושירותיה תוך שימוש במודל אספקה המשלב בין offshore, near-shore וצוותים מקומיים. לנס כ- 2700 עובדים בישראל ולמעלה מ-500 לקוחות מכלל מגזרי התעשייה והמשק.  לאחרונה, נרכשה פעילותה במסגרת 'נס ישראל' על ידי חילן.

אודות מערכת ITnews

נגישות