<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > דיפ אינסטינקט גייסה 32 מיליון דולר כדי להאיץ צמיחה

דיפ אינסטינקט גייסה 32 מיליון דולר כדי להאיץ צמיחה

משקיעים אסטרטגיים CNTP, NVIDIA, Coatue Management , יספקו לחברה תזרים משמעותי להרחבת פתרונות האבטחה שלה בעזרת למידה עמוקה ולפיתוח השוק.

גיא כספי

גיא כספי

פאלו אלטו, קליפורניה, 12 יולי, 2017 – דיפ אינסטינקט, החברה הראשונה בעולם שמשתמשת בטכנולוגיית למידה עמוקה לאבטחת סייבר, מודיעה היום על השלמת גיוס בסך 32$ מיליון בסבב B. סבב הגיוס הזה נוהל ע"י CNTP ביחד עם משקיעים אסטרטגיים הכוללים את NVIDIA, Coatue Management ומשקיעים קיימים.

לאחרונה, דיפ אינסטינקט זכתה בתואר "חלוצה טכנולוגית" על ידי הפורום הכלכלי העולמי בדאבוס, ו"סטארטאפ פורץ דרך"  בתחרות השנתית של NVIDIA. באמצעות יכולת הלמידה העמוקה יכולה דיפ אינסטינקט לזהות, לחזות, למנוע ולהגיב על פעילות זדונית על פני וקטורים שונים של התקפות והיא מספקת הגנה אדפטיבית מפני מתקפות הסייבר המתקדמות ביותר. דיפ אינסטיקט מספקת פלטפורמה להגנה על שרתים, מכשירי קצה, טלפונים סלולארים, טאבלטים ומפתחת פתרונות דומים לתעבורת רשת. בחודשיים האחרונים זכו לקוחות דיפ אינסטינקט לזיהוי ומניעה של התקפות הכופר שחצו הרבה מערכות אחרות וכן מזיהוי ומניעה של התקפות יום אפס חדשות. המנכ"ל ומייסד שותף, גיא כספי, אמר "ראיות חזקות מאמתות את העליונות הטכנולוגית של הקוד היחודי בלמידה עמוקה של דיפ אינסטינקט במימושים שונים של אבטחת מידע.  זהו גיוס הון משמעותי בסבב בי, על מנת להאיץ את הפריסה שלנו בצפון אמריקה ובשוק הגלובלי. אנו נפעל לקראת הרחבת פתרונות הקצה הקיימים והחלפת אלה הנכשלים תחת בחינת איומים חדשים הקורים מדי יום"

דוקטור אלי דוד דיפ אינסטינקט וג'ף הרבסט סגן נשיא אינבידיה

דוקטור אלי דוד דיפ אינסטינקט וג'ף הרבסט סגן נשיא אינבידיה

סגן נשיא ומנהל הפיתוח העסקי של ענקית הבינה המלאכותית והמעבדים הגראפיים NVIDIA, ג'ף הרבסט אמר היום: "דיפ אינסטינקט הינה מובילה וחלוצה בתחום השימוש במעבדים גראפיים עוצמתיים ליצירת פתרונות הגנה בסייבר המבוססים על בינה מלאכותית. תחום הגנת הסייבר צמא לפתרונות חדשניים ואנו שמחים ונרגשים לעבוד יחד עם החברה על מנת לקדם את התחום החשוב הזה".  זוהי ההשקעה השנייה של הענקית האמריקנית בסטארט-אפ ישראלי, אחרי שבאפריל האחרון הודיעה על השקעה בזברה מדיקל משפיים. זאת כחלק ממדיניות עולמית של Nvidia להשקיע בחברות פורצות דרך בתחומי הבינה המלאכותית. "הבטחון ביכולת הפתרונות המסורתיים כדי למנוע ולחזות איומי EPP ומובייל ממשיך לרדת" מוסיף ליין בס, יושב ראש דירקטריון דיפ אינסטינקט. "למידה עמוקה תסגור את הפער הנוצר מטכנולוגיות קיימות, למידת מכונות מוקדמת וטכנולוגיית בינה מלאכותית".

"בשנים האחרונות אנו חווים את השיפור הדרמטי ביותר בהיסטוריה של בינה מלאכותית תודות ללמידה עמוקה (רשתות נוירוניות)" אמר ד"ר אלי דוד, סמנכל טכנולוגיה דיפ אינסטינקט  "למרות התוצאות המדהימות חסם הכניסה ללמידה עמוקה נשאר עדין גבוה, ומספר בודד של חברות בעולם, בינם דיפ אינסטינקט, הצליחו לפתח תשתית למידה עמוקה עצמאית לשימוש מבצעי. התשתית של דיפ אינסטינקט פותחה על בסיס הכרטיסים גרפיים של אנוידיה, מה שמוביל למהירות לימוד של פח מאה גבוה יותר עבור הלימוד על מאות מיליונים של קבצים. כיום תוך התבססות בלעדית על למידה עמודה, דיפ אינסטינקט משיגה דיוק גבוה מאוד בזיהוי פוגענים חדשים שקשים מאוד לזיהוי על ידי הפתרונות הקיימים בשוק".

על דיפ אינסטינקט

דיפ אינסטינקט נחשבת לחברת הסייבר הראשונה והיחידה בעולם שמיישמת יכולות של למידה עמוקה לפיתוח מערכות הגנת סייבר. פתרון הגנת הסייבר של דיפ אינסטינקט ממנף את יכולות החיזוי של הלמידה עמוקה בכדי ליצור פתרון הגנה אקטיבי, הנמצא על המכשירים עצמם ומגן כנגד איומי יום אפס והתקפות סייבר מתקדמות ברמות דיוק ויעילות ללא תחרות. הפתרון של דיפ אינסטינקט שומר על תחנות הקצה של הארגון ו/או כל מכשירי המובייל על גבי כל תשתית.

אודות Nvidia

Nvidia הינה חברה אמריקנית מובילה עולמית בתחום הבינה המלאכותית והמעבדים הגראפיים. החברה הוקמה ב-1993 ובשנת 2016 הסתכמו הכנסותיה ב-6.9 מיליארד דולר, עלייה של כ-38% לעומת השנה הקודמת. ב-2017 קיבלה Nvidia את תואר "החברה החכמה ביותר" במגזין הטכנולוגיה העולמי MIT. החברה מספקת מעבדים גראפיים עוצמתיים לתעשיית הווידאו והמשחקים ונחשבת למובילת השוק, עם הכנסות של יותר מ-4 מיליארד דולר מסגמנט זה בלבד ב-2016.

בשנים האחרונות העמיקה החברה את פעילותה בתחומי הבינה המלאכותית והלמידה העמוקה, זיהוי והבנה של אובייקטים ותכנים ויזואליים מורכבים, המושתתים על כוח העיבוד החזק של השבבים הגראפיים. כיום, הטכנולוגיה פורצת הדרך של Nvidia מהווה תשתית להנחת יסודות של בינה מלאכותית במגוון תעשיות טכנולוגיות, בהן מכוניות אוטונומיות, הגנה בסייבר, בריאות דיגיטלית, בניית ערים חכמות ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות