<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > חברת QualiTest הישראלית רכשה את קבוצת Experior הבריטית

חברת QualiTest הישראלית רכשה את קבוצת Experior הבריטית

2 (4)חברת קווליטסט (QualiTest) הישראלית, ענקית בדיקות התוכנה ואבטחת האיכות רכשה את קבוצת Experior, החברה היחידה המוסמכת לבדיקות SAP בבריטניה. מטה חברת Experior שוכן ב-Staines ובין שירותי החברה ניתן למצוא תכנון אסטרטגיות בדיקה, שירותי ניהול, בדיקות ביצועים ואבטחה ושירותי בדיקה מנוהלים ללקוחות SAP ברחבי העולם. החברה מתמחה בבדיקות תוכנה ואבטחת איכות, ניהול סיכונים ומומחיות בבדיקות המאפשרים הטמעות ושדרוגים ל-SAP בזמן ובתקציב נמוך באמצעות גישה טכנולוגית חדשנית.

"הרכישה של Experior מחזקת את השליטה שלנו בתחום בדיקות התוכנה ואבטחת העסקים העולמי, כמו גם בבריטניה", כך אמר אייל זילברמן, מנכ"ל ומייסד-שותף של קוואליטסט. "אנו מצפים לעבודה המשותפת עם עובדי ומנהלי Experior במטרה לספק את יכולות הבדיקה והאבטחה עבור לקוחות קווליטסט משתמשי ה-SAP ברחבי העולם, במקביל להמשך העבודה המצוינת עם הלקוחות הקיימים של Experior בבריטניה ולהקמתה המתוכננת של מרכזי מצוינות לבדיקות SAP בהודו וארה"ב בהמשך השנה הנוכחית".

שי זילברמן קרדיט שי אוקנין

אייל זילברמן קרדיט שי אוקנין

"אנו שמחים על איחוד הכוחות עם קווליטסט. באמצעות יכולות בדיקות ה-SAP שאנו מביאים והיכולות הקיימות של קווליטסט בתחום, אנו מציעים שירותים וטכנולוגיות מיוחדות במינן ללקוחותינו ושותפינו", כך אמרו סיימון אוונס ודבי בורטון, מנכ"לים משותפים של Experior. "הצטרפותה של החברה לצוות העולמי של קווליטסט מאפשרת לנו להגדיל את הפריסה שלנו לשווקים חדשים ולסייע במקביל לקוואליטסט להיכנס לעולם הבדיקות לתחום ה-SAP". 

אודות QualiTest

חברת QualiTest הישראלית היא חברת בדיקות התוכנה וה- Business Assuranceמהגדולות בעולם. החברה מתכננת ומפתחת פתרונות מותאמים למגוון תחומים בתעשייה עם יכולות בדיקת תוכנה מהמתקדמות בעולם. החברה מציגה מגוון רחב של יכולות בדיקה ואבטחת איכות מותאמים ברמת מומחיות גבוהה לחברות בתחום הטכנולוגיה, טלקום, בריאות, פיננסים, ביטחון, מדיה, קמעונאות ותעשייה. החברה מעסיקה אלפי עובדים בישראל, ארה"ב, בריטניה והודו ומשרתת למעלה מ-500 לקוחות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות