<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > סרגון מספקת תקשורת בכפרי בקולומביה

סרגון מספקת תקשורת בכפרי בקולומביה

עירא פלטי:  המכירות לא מסתירות את המצב המורכב

עירא פלטי, מנכ"ל סרגון:
המכירות לא מסתירות את המצב המורכב

 Andired Colombia בחרה בפתרונות FibeAir IP-20 של סרגון; Andired  משקיעה מיליוני דולרים בפריסת רשת התקשורת החדשה

 סרגון  נטוורקס (נאסד"ק, תל-אביב: CRNT), הודיעה כי נבחרה לספק פתרונות 'בקהול' (תקשורת אלחוטית)  בקיבולת גבוהה, כחלק מפרויקט כלל ארצי לפריסת רשת רחבת-פס בקולומביה.

ColombiaAndired, ספקית תקשורת מומחית מובילה בקולומביה, לרשתות תקשורת באזורים כפריים, משקיעה מיליוני דולרים בפרויקט ובחרה בסרגון כדי להקים ולפרוס את רשת התקשורת, אשר תשתרע על פני שטח של למעלה מ- 1,500 ק"מ  ותתמוך בשירותי קול ומידע, עם קיבולת בטווח של 500 מגה-ביטים עד 3.5 גיגה-ביטים.

Andired Colombia היא קונסורציום של מספר חברות אשר זכתה במכרז של משרד התקשורת הקולומביאני, להרחבת הרשת המתקדמת, לפני מספר חודשים. הפריסה אמורה להסתיים ב- 2015. רשת התקשורת החדשה תכסה 27 רשויות  במחוזות Orinoquia, Amazonia ו- Pacifico אשר אינם כלולים בפרויקט הסיבים האופטיים הלאומי של קולומביה.

הרשת המתקדמת תתבסס על פלטפורמת הפתרונות של סרגון – FibeAir IP-20– ותשרת את Andired למשך 10 שנים ."מדובר בפרויקט בעל חשיבות לאומית שנועד לשפר את איכות החיים של אזרחי קולומביה החיים באזורים כפריים, ויהווה בסיס להרחבת השירותים העתידיים לשירותי דור 4." אמר הנרי זמברנו, מנכ"ל Andired. "בחרנו בפלטפורמת הפתרונות IP-20  של סרגון על בסיס הביצועים הגבוהים שלה, היכולת לחסוך באנרגיה והעיצוב הקומפקטי."

"אנו שמחים מאד כי נבחרנו לספק הן את הפתרונות המתקדמים והן את המומחיות הגבוהה שלנו, לשם תמיכה בפרוייקט אסטרטגי מסוג זה" אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון.

" Andired היא ספקית שירותי התקשורת המובילה בקולומביה, באזורים הכפריים, ואנו גאים לחבור אליה ולתמוך בה בדרך להשגת היעדים הגבוהים שהציב בפניה משרד התקשורת הקולומביאני – חיבור מיליוני משתמשים חדשים לשירותי תקשורת מהירים."

 

אודות סרגון

סרגון נטוורקס הינה הספקית הבינלאומית, המתמחה בפתרונות Backhaul (תקשורת אלחוטית בין תחנות הבסיס והמתג הראשי) – המציעה פתרונות תקשורת בקיבולת גבוהה, לרשתות אלחוטיות מתקדמות. סרגון מציעה מגוון רחב של פתרונות Backhaul אלחוטיים חדשניים ומוכחים. הפתרונות של סרגון נועדו לאפשר למפעילי הסלולר ולחברות טלפוניה ואינטרנט, כמו גם לבעלי רשתות פרטיות, להפעיל רשתות במהירות, בכל תוואי שטח, תוך הפחתת עלות אחזקתן.

לסרגון משרדי מכירות ברחבי העולם ועל לקוחותיה נמנים מאות ספקי תקשורת ורשתות פרטיות ביותר מ-130  מדינות, ביניהם: בזק, סלקום, נוקיה, Telefonica, ,AT&T, Hutchison, 3 KPN, TataAmericaMovil, Telenor, Belgacom ו-Telcel. RF. מטה החברה בתל-אביב והיא מעסיקה כ- 1,100 עובדים ברחבי העולם

אודות מערכת ITnews

נגישות