<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > קבוצת וובפאלס ממשיכה לגדול: תרכוש בעלות מלאה על מרמר מדיה

קבוצת וובפאלס ממשיכה לגדול: תרכוש בעלות מלאה על מרמר מדיה

לאחר שרכשה 54% ממרמר מדיה ביוני 2015, קבוצת וובפאלס מודיעה היום (ד') על רכישת 46% הנותרים בסך של 2.25 מיליון דולר

קבוצת וובפאלס, הקבוצה הישראלית המובילה בשיווק דיגיטלי בינלאומי, הנמצאת בבעלותה של אקסלמדיה הנסחרת בבורסה בלונדון, הודיעה כי תרכוש את את יתרת המניות בחברת מרמר מדיה בע"מ (Marmar Media Ltd) לאחר שרכשה 54% מהחברה ביוני 2015. מרמר, מתמחה בשיווק אפליקציות ותוכנות בעולמות

ענבל לביא

ענבל לביא

תוכן שונים. רכישת יתרת מניותיה של מרמר צפויה לאפשר לקבוצה להמשיך ולהעמיק את שיתוף הפעולה בין מרמר לקבוצת וובפאלס ולמקסם את הערך המוסף של מרמר כחלק אינטגרלי מהקבוצה.

הרכישה הניבה עד כה לקבוצת וובפאלס הכנסות ורווחים של כ-11.7 מיליון דולר ו-2.5 מיליון דולר בהתאמה ב-2016. יתרת המניות של חברת מרמר, מוחזקות כיום על ידי גינדאווי אחזקות בע"מ (Gindawii Holdings Ltd.) וחברת פרמלנד הולדינגס בע"מ (Farmland Holdings Ltd.), חברות הנמצאות בבעלות מלאה של מייסדיה של מרמר, אורן אבידור וגל אבידור. חברת מרמר מדיה עברה לפני כשנה וחצי למשרדי קבוצת וובפאלס ברמת החייל ומאז נעשה מינוף של עסקאות בין חברות, על-פי תחומי ההתמחות של חברת מרמר מדיה וחלקיה השונים של קבוצת וובפאלס. כמו-כן, הקבוצה החלה לתת שירותים ותמיכה מקצועית בפעילותה של מרמר מול לקוחות הקבוצה.

ענבל לביא, מנכ"לית וובפאלס החזקות אמרה כי "אנו שמחים על רכישת יתרת האחזקות במרמר מדיה ומאמינים כי העסקה  תאפשר לנו לממש את מלוא הפוטנציאל של מרמר מדיה וחיזוק הסינרגיה עם קבוצת וובפאלס. הרכישה תסייע לקבוצת וובפאלס להמשיך את הגדילה המשמעותית של תחום המדיה שלה, ותתרום למעמדה של הקבוצה כחברה מובילה בשוק."

קבוצת Webpals שבבעלות XLMedia הנסחרת בבורסה המשנית של בריטניה AIM בשווי של כ-365 מיליון דולר, עוסקת בשיווק ופרסום דיגיטלי. הקבוצה משתמשת בערוצי שיווק שונים לאסוף תנועת משתמשים כגון ע"י פרסום והצבת מודעות או הפעלת אתרי תוכן, ומפנה את אותם משתמשים אל אתרי הלקוחות. קבוצת Webpals מפעילה את חטיבות הפבלישינג והמדיה של XLmedia ומפתחת את המערכות הטכנולוגיות של הקבוצה. היא מחזיקה בשלוש חברות בתחום ה- online traffic monetization: Webpals, Dau-Up-ClicksMob ו- Marmar Media ומעסיקה כ- 350 עובדים במשרדיה ברמת החייל.

 במסגרת מגמת ההתרחבות של קבוצת וובפאלס, ישנן כ-60 משרות פתוחות בחברה: http://www.webpals.com/careers/

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות