<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > תוצאות מצוינות לבזק בינלאומי ברבעון השני 2017:

תוצאות מצוינות לבזק בינלאומי ברבעון השני 2017:

  • מוטי אלמליח- מנכל בזק בינלאומי

    מוטי אלמליח- מנכל בזק בינלאומי

    שיא הכנסות רבעוני מאז קום החברה. ההכנסות הסתכמו בכ-407 מיליון ₪, גידול של כ-8% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

  • גידול של כ-48% בהכנסות החברה מפעילות פתרונות תקשורת לעסקים (ICT) לעומת הרבעון המקביל אשתקד.
  • גידול של כ-1% בהכנסות האינטרנט של החברה לעומת הרבעון המקביל אשתקד, על רקע המשך הצמיחה במכירות שירותי אינטרנט וחדשנות בשירותי ערך מוסף על תשתית הכבל התת ימי.

 מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי: "בזק בינלאומי מצליחה לייצר חדשנות והובלה בתחומי פעילותה כחלק   מ Road Mapשל שירותים ומוצרים שאנו מקדמים ללקוחותינו.  הזינוק בהכנסות הפעילות העסקית של החברה מעיד על הערך המוסף שאנו מצליחים לייצר בעולמות הענן, הדאטה סנטר והשירותים המנוהלים".

ההכנסות ברבעון השני לשנת 2017 טיפסו לשיא והסתכמו בכ-407 מיליון שקל לעומת כ-377 מיליון שקל ברבעון השני אשתקד, גידול מרשים של כ-8%.

גידול משמעותי זה בהכנסות נובע בעיקרו מן הצמיחה במכירת פתרונות תקשורת לעסקים (ICT) ושירותי ענן מנוהלים.

הרווח התפעולי ברבעון השני של שנת 2017 הסתכם בכ-45 מיליון שקל לעומת כ-47 מיליון שקל ברבעון השני אשתקד עם קיטון של כ- 4.3%. ה- EBITDA ברבעון השני של שנת 2017 הסתכם בכ-78 מיליון שקל (שיעור EBITDA – 19.2%), לעומת כ-82 מיליון שקל ברבעון השני אשתקד (שיעור EBITDA  – 21.8%), קיטון של כ- 4.9%.  הרווח הנקי ברבעון השני של שנת 2017 הסתכם בכ-33 מיליון שקל בדומה לרבעון השני אשתקד.

bezeq int - q2-17הקיטון במדדי הרווחיות הושפע בעיקר בגין השחיקה החדה בפעילות השיחות הבינלאומיות. 

תזרים המזומנים מפעילות שוטפת ברבעון השני של שנת 2017 הסתכם בכ-69 מיליון שקל בדומה לרבעון השני אשתקד.

 תזרים המזומנים החופשי ברבעון השני של שנת 2017 הסתכם בכ-23 מיליון שקל לעומת כ-36 מיליון שקל ברבעון השני אשתקד, קיטון של כ-36.1%. הקיטון בתזרים החופשי נבע מפערי עיתוי בהשקעות בזק בינלאומי.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות