<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > אינטגרה הולדינגס מגייסת 25 מיליון דולר בהובלת חברת ההשקעות הסינגפורית Temasek

אינטגרה הולדינגס מגייסת 25 מיליון דולר בהובלת חברת ההשקעות הסינגפורית Temasek

ההון שגויס יאפשר לאינטגרה להמשיך להרחיב ולפתח את פורטפוליו החברות שלה במטרה לקדם את החדשנות הטכנולוגית של האוניברסיטה העברית בתחומי מדעי החיים ולהביאה לשוק

ליאנה פת

ליאנה פת

אינטגרה הולדינגס (Integra Holdings), חברת השקעות המתמקדת בחדשנות במדעי החיים המבוססת על פיתוחים של האוניברסיטה העברית, מכריזה היום על סגירה ראשונה של סבב גיוס הון בהיקף של 25 מיליון דולר. את הסבב מובילה חברת ההשקעות הסינגפורית Temasek עם השקעה בסך של 15 מיליון דולר, שאליה הצטרפו גם קרן ההשקעות Arie Capital עם השקעה ראשונית של 2 מיליון דולר. קרנות ההשתלמות לעובדי ההוראה (הסתדרות המורים), שכבר השקיעו באינטגרה הולדינגס, השתתפו אף הן בסבב הנוכחי.

ההון שגויס ישמש להרחבה ופיתוח פורטפוליו החברות הקיימות ויצירת חברות חדשות המבוססות על הטכנולוגיות המבטיחות שהומצאו ופותחו באוניברסיטה העברית בירושלים. "אני גאה לקדם בברכה את Temasek ואת Arie Capital למעגל המשקיעים שלנו", אמרה ד"ר ליאנה פת, מנכ"לית אינטגרה הולדינגס. "השקעה אסטרטגית זו מחזקת את ההכרה הגלובלית בחדשנות יוצאת הדופן של האוניברסיטה העברית בתחומי מדעי החיים ולפורטפוליו החברות שלנו ההולך ומתרחב".

Temasek היא חברת ההשקעות, שמטה הפעילות שלה פועל בסינגפור, שסך ההון הכולל של הפורטפוליו המנוהל על-ידה עומד על 197 מיליארד דולר (נכון למרץ 2017). היא מפעילה 10 שלוחות בינלאומיות ומעסיקה 630 איש ברחבי העולם. "סבב הגיוס הנוכחי יאפשר ליותר פיתוחים פורצי דרך לממש את הפוטנציאל שלהם ולהגיע לקהילת היזמים, המשקיעים והשותפים העסקיים", מסר ליאור בוכמן, סמנכ"ל הכספים של אינטגרה הולדינגס.

אודות אינטגרה הולדינגס

אינטגרה הולדינגס (Integra Holdings) הוקמה בשנת 2012 על-ידי יישום (חברת המסחור של האוניברסיטה העברית בירושלים), כחברת החזקות והשקעות, במטרה לקדם ולפתח את המצויינות האקדמית של האוניברסיטה העברית בתחומי מדעי החיים לחברות מסחריות שמטרתן להשיק מוצרים לשוק הרפואי. אינטגרה היא חברת השקעות ייחודית עם פורטפוליו השקעות מגוון המבוסס על חברות בתחומי מדעי החיים המציגות חדשנות טכנולוגית בתחומי ביו-טכנולוגיה, פארמה, דיאגנוסטיקה  ומכשור רפואי. כמו כן, אינטגרה מלווה את חברות הפורטפוליו שלה בהיבטי פעילות שונים בתחומי תכנון אסטרטגי, פיתוח עסקי ומו"פ כדי לסייע להן להגיע לשוק. לאתר האינטרנט: www.integra-holdings.com

אודות Temasek

Temasek היא חברת השקעות הנמצאת בבעלות מלאה של ממשלת סינגפור והוקמה בשנת 1974. מטה החברה פועל בסינגפור, היא מפעילה 10 סניפים הפרוסים בכל העולם וצוות של 630 עובדים. Temasek מחזיקה בפורטפוליו חברות בשווי כולל של 197 מיליארד דולר בעיקר בסינגפור וכן בחלקים נוספים באסיה (הנתונים נכונים ל – 31 במרץ, 2017). פורטפוליו ההשקעות של Temasek הוא מגוון ומתפרס על פני תחומים הכוללים שירותים פיננסיים, טלקומוניקציה, מדיה וטכנולוגיה, תחבורה ותעשייה, נדל"ן וצריכה, מדעי החיים, חקלאות וכן אנרגיה ומשאבי טבע. חזונה של Temasek מושתת על יעדי תוכנית ה – Sustainable Development של האו"ם לשנת 2030 והיא פועלת לקדם את תוכנית הקיימות ותחושת קהילתיות גלובלית. Temasek רואה בכך כחלק מאחריותה כמשקיעה למען הדורות הבאים. לאתר האינטרנט: www.temasek.com.sg

אודות Arie Capital

Arie Capital נוסדה בשנת 2015 במטרה ליצור חיבור משולש בין בריטניה, ישראל וסין וכבר גייסה עד כה 45 מיליון דולר והשקיעה ביותר מ – 10 חברות.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות