<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > UST Global נכנסת לישראל:

UST Global נכנסת לישראל:

מקימה את CyberProof בישראל ורוכשת את הסטארט-אפ BISEC בכ-20 מיליון שקלים

מימין לשמאל- ערן אלשיך, יובל וולמן, יאיר בר-טוב_צלם ארז עוזיר

מימין לשמאל- ערן אלשיך, יובל וולמן, יאיר בר-טוב. צלם ארז עוזיר

 CyberProof, חברת הסייבר בבעלות מלאה של UST Global, חברה טכנולוגית בינלאומית בתחום הדיגיטל וה-IT, הודיעה היום על רכישת הסטארט-אפ הישראלי BISEC מחולון, תמורת כ-20 מיליון שקלים.

מרכז הפיתוח והשירותים של CyberProof הוקם בישראל לפני מספר חודשים וממוקם במגדלי עזריאלי בתל אביב. החברה מתמחה במתן שירותים ובפיתוח פתרונות מקיפים לאבטחת סייבר, המבוססים על טכנולוגיות לימוד מכונה ובינה מלאכותית. את פעילות החברה בישראל מוביל יובל וולמן, המכהן גם כחבר הנהלה ב-UST Global העולמית. וולמן כיהן בעברו כמנכ"ל המשרד לענייני מודיעין וכיועץ הכלכלי לשר האוצר יובל שטייניץ, ובתפקידו האחרון היה סמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת IDB.

חברת הסטארטאפ BISEC, שנוסדה בשנת 2016, מפתחת פלטפורמה מתקדמת לניהול ואוטומציה של חדרי-מצב סייבר (Security Operations Centers – SOC) ושירותי אבטחה מנוהלים (MSSP) בתחום הסייבר. הטכנולוגיה של BISEC מסייעת לצוותי אבטחה לשתף פעולה, לחלוק מידע, ולבצע אוטומציה להיבטים המבצעיים של תהליכי גילוי ותגובה (Incident Response) לאירועי תקיפה, וזאת באמצעות שימוש בממשק של תשתית ChatOps. BISEC פותרת את הקושי התפעולי שנגרם בארגונים רבים כתוצאה מריבוי-יתר של כלים לא מקושרים ומחסור בכוח-אדם מיומן, אשר גוררים אי-עמידה בעומס ההתרעות וטיפול לא יעיל באירועי סייבר.

יובל וולמן_צלם ארז עוזיר

יובל וולמן_צלם ארז עוזיר

בעקבות הרכישה, תשולב הטכנולוגיה של BISEC בפלטפורמה של CyberProof ובמערך הפתרונות שהיא מציעה ללקוחותיה ברחבי העולם. יאיר בר-טוב וערן אלשיך, מייסדים ומנכ"לים משותפים של BISEC, מונו לתפקידי סמנכ"ל פיתוח עסקי ו-CTO של CyberProof, בהתאמה. יובל וולמן: "CyberProof ממשיכה להרחיב את פעילותה הגלובלית בארה"ב, אירופה ואסיה, ובישראל אנו מצפים לגייס בחודשים הקרובים עשרות מפתחים ומומחי סייבר, יוצאי יחידות ביטחוניות וקהילת המודיעין. בנוסף, בכוונתנו להמשיך וליצור שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים עם חברות ישראליות הפועלות בתעשיית הסייבר והבינה המלאכותית. רכישת BISEC הינה צעד ראשון ומשמעותי במימוש תכנית הצמיחה שלנו בישראל".

אודות CyberProof

CyberProof היא חברה-בת בבעלות מלאה של UST Global, חברה בינלאומית של פתרונות דיגיטליים ושירותי IT. CyberProof מתמחה במתן שירותים ובפיתוח פתרונות מקיפים לאבטחת סייבר, אשר מבוססים על טכנולוגיות לימוד מכונה ובינה מלאכותית. החברה מחוללת מהפכה בתחום של גילוי ותגובה להתקפות סייבר, בפרט בארגונים גדולים, וזאת באמצעות פלטפורמת Fortress 5 שפיתחה לצד מערך פתרונות ושירותי אבטחה. צוות המומחים של CyberProof מתבסס על בוגרי יחידות טכנולוגיות מקהיליית המודיעין. יובל וולמן הוא מנהל הפעילות של החברות CyberProof ו-UST Global בישראל. למידע נוסף: www.cyberproof.com

אודות UST Global

UST Global היא חברה טכנולוגית בינלאומית מובילה בתחומי הדיגיטל ושירותי IT מקצה-לקצה, הממוקדת בלקוחות גדולים מרשימת ה-Global 1000. UST Global עוזרת ללקוחותיה לצלוח את הטרנספורמציה הדיגיטלית ולייצר ערך עסקי גבוה, וזאת באמצעות התמחותה בשישה שירותי דיגיטל של הדור הבא: פיתוח, אבטחת סייבר, מובייל, רשתות חברתיות, אנליזות מתקדמות ושירותי ענן. לקוחותיה הן חברות ענק בתחומי הפיננסים, שירותי בריאות, קמעונאות, טלקומוניקציה ועוד. UST Global משרתת את לקוחותיה באמצעות 18 אלף עובדים ב-25 מדינות שונות. מטה ההנהלה של החברה נמצא בקליפורניה. למידע נוסף: www.ust-global.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות