<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > אלוט מרחיבה את היצע פתרונות אבטחת הרשת שלה באמצעות רכישת  Netonomy

אלוט מרחיבה את היצע פתרונות אבטחת הרשת שלה באמצעות רכישת  Netonomy

הוד השרון, ישראל, 16 בינואר, 2018 – אלוט תקשורת בע"מ (NASDAQ, TASE: ALLT), ספקית מובילה של פתרונות ניתוח רשת ואבטחה חדשניים לספקיות שירות ברחבי העולם, הודיעה היום כי חתמה על הסכם לרכישת Netonomy Ltd., מפתחת פתרון הגנת סייבר מבוסס תוכנה לבית המחובר. סגירת העסקה צפויה להתבצע בזמן קצר מאוד.

ארז ענתבי

ארז ענתבי

הרכישה משתלבת באסטרטגיה של אלוט לספק לספקיות תקשורת פתרונות אבטחה מקיפים להגנת ללקוחותיהן. בזמן בו ההתפתחות של האינטרנט של הדברים (IoT) מאיצה ויש גידול נרחב במספר המכשירים המחוברים בבית, גובר הקושי בניהול ובמניעת פרצות אבטחה במכשירים אלו. הטכנולוגיה של Netonomy משלבת רכיב תוכנה על גבי נתבים קיימים ומאפשרת שליטה במכשיר ומגוון אפשרויות אבטחה.

פתרונות הגנת הסלולר המובילים של אלוט פרוסים כבר היום באופן נרחב בקרב ספקיות תקשורת בעולם במטרה להגן על לקוחותיהן. מינוף הטכנולוגיה של Netonomy בשילוב עם הטכנולוגיה של אלוט יאפשר לספקיות התקשורת להציע פתרון אבטחה מקיף וקל ליישום בכל מקום ובכל זמן.

"אלוט ממשיכה להשקיע בפתרונות אבטחה מבוססי רשת כדי לאפשר לספקיות התקשורת להעניק שירותי אבטחה מוספי ערך לצרכנים ועסקים." אמר ארז ענתבי, מנכ"ל ונשיא אלוט תקשורת. "רכישה זו משלימה את הפיתוחים שלנו בתחום האבטחה באמצעות הוספת יכולות הגנה לנתב הביתי, אשר הינן משמעותיות בפריסת רשתות תקשורת, ובפרט רשתות עם גישה לאינטרנט של הדברים." התמורה שתשולם בעבור הרכישה לא תשפיע מהותית על מצבה הפיננסי של אלוט.

 אודות אלוט תקשורת בע"מ

אלוט תקשורת בע"מ (NASDAQ, TASE: ALLT), הינה ספקית מובילה של פתרונות ניתוח רשת ואבטחה חדשניים לספקיות שירות ברחבי העולם, המאפשרת להן לשפר את חווית המשתמש של לקוחותיהן. הפתרונות של אלוט פרוסים ברחבי העולם, לניתוח רשת ויישומים, בקרת עומסים ועיצוב רשת, פתרונות אבטחה מבוססי רשת, ועוד. הפלטפורמות הרב-שימושיות של אלוט פרוסות בקרב 500 מפעילות סלולר, ספקיות שירותי ענן, ושירותים נייחים ובקרב למעלה מ-1000 ארגונים. פתרון האבטחה כשירות (SaaS) של אלוט הינו פתרון השירות המוביל בתעשייה אשר זכה לחדירה של מעל ל-50% בקרב מספר ספקיות שירות ונמצא כבר היום בשימוש של למעלה מ-18 מיליון מנויים ברחבי אירופה. אלוט – ראייה, ניהול, אבטחה. למידע נוסף בקרו באתר www.allot.com

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות