<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > המעבר לענן בטיב טעם

המעבר לענן בטיב טעם

proofit2חברת טיב טעם העבירה את סביבת היישומים העסקית והדואר האלקטרוני (אופיס 365)  לענן. עם יותר מ-300 משתמשים (תיבות דואר). עלות מוערכת לפרויקט "עשרות אלפי ₪".  

את הפרויקט ניהלה חברת Proof-IT (מיזוג של החברות אר-נט ואפריקוט). הוא כלל הטמעת Office 365 בארגון – הכולל מעבר משרת דואר מקומי לשירות הענן של מיקרוסופט. במסגרת הפרויקט עברו יותר מ-300 משתמשים באתרים שונים לענן. הפרויקט עלה לאויר באופן מלא בימים אלו. הפרויקט מוערך בעשרות אלפי שקלים.

רונן חזקיהו, מנמ"ר טיב טעם מוסר: "מערכת הדואר האלקטרוני שלנו הינה מערך קריטי בארגון. אני שמח כי הצלחנו לסיים את הפרויקט בהצלחה ובצורה חלקה ללא שום בעיות התחברות ותאימות מול שירות הענן."

רותם רוזמרין, שותף ומנהל הפעילות הטכנית בחברת ProofIT,ניהל את הפרויקט עד לסיומו המוצלח. לדברי רותם: "המעבר לשירותי ענן צובר תאוצה מיום ליום, וארגונים רבים רואים בשירותים הללו דרך לחסוך כסף תוך קבלת גמישות תפעולית גדולה יותר, וכן זמינות נתונים גבוהה בהרבה. Office 365 של מיקרוסופט מציע לארגונים יתרונות נוספים רבים כמו תיבות דוא"ל בנפח 50G למשתמש, אפשרות לחיבור לכל המכשירים הניידים החכמים הפופולריים בשוק, קישוריות לאאוטלוק 2007,2010 ו-2013, מנגנוני הגנה נגד וירוסים וספאם ועוד אפשרויות רבות שמפשטות ומייעלות את העבודה."

אודות Proof-IT

חברת Proof-IT הינה מיזוג בין החברות אפריקוט ואר-נט. החברה מתמחה במתן פתרונות מחשוב לעסקים מקצה לקצה תוך דגש על מקצועיות ומומחיות בעולם התשתיות. החברה מציעה שירותי ריטיינר מלאים לתשתיות מחשוב, פרויקטים מורכבים בארץ ובעולם, ומובילה בעולמות מחשוב הענן וייעוץ ברישוי לעסקים. בחברה נמצאים שלושהRegional Directors מטעם מיקרוסופט המופקדים על תחום ה- Office365 וה-AZURE. בנוסף, לחברה מחלקות של אבטחת מידע, פיתוח PAAS בעולם הענן, פרויקטים בתחום החומרה וכן ייעוץ ואספקת פתרונות רישוי תוכנה.

אודות מערכת ITnews

נגישות