<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > מג'יק מדווחת כי ילין-לפידות החל להיות בעל עניין עם 5% מהחברה

מג'יק מדווחת כי ילין-לפידות החל להיות בעל עניין עם 5% מהחברה

 בעקבות תוצאות טובות ברבעון השלישי 2015.

מג'יק תעשיות תוכנה (ת"א: מגיק; נאסד"ק: MGIC) דיווחה ברבעון השלישי על הכנסות שיא של 45.3 מיליון דולר, והציגה עלייה של 13% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. לאחר פרסום הדוחות לרבעון, קיבלה החברה המלצת קנייה מברקליס, עם מחיר יעד של 8 דולר למניה.

גיא ברנשטיין

גיא ברנשטיין

"אנו צופים המשך ביקוש יציב לתוכנה ולשירותים המקצועיים שלנו מכל האזורים, המשקפים את היצע הפתרונות שלנו למובייל העסקי, האינטגרציה בענן והביג-דאטה, עבור ארגונים המבקשים להתקדם באמצעות טרנספורמציה דיגיטלית", אמרגיא ברנשטיין, מנכ"ל מג'יק תעשיות תוכנה בתגובה על תוצאות הרבעון.

לאחרונה דיווחה החברה כי פלטפורמת Magic xpa שימשה לפיתוח אפליקציית המכירות במובייל של בנק פוקושימה יפן, וכבר הגדילה את יעילותו של צוות המכירות ב- 30%-40%. אפליקציית ה-iPad של בנק פוקושימה מאפשרת לצוות המכירות של הבנק לנהל בצורה יעילה את נתוני אנשי הקשר, הפעילות וההיסטוריה של הלקוחות, מהמשרד ומחוצה לו.

עדכון האפליקציה הקיימת, שפעלה על מערכת ההפעלה Windows Mobile והסבתה ל- iPad, מאפשרת לבנק לנצל את מסך המגע הגדול של ה-iPad, וכן לעבור לתהליך מכירה מבוסס הצעת מחיר.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות