<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > הבעת אמון באלגומייזר:  גייסה 5 מיליון שקל בהקצאה פרטית בפרמיה של 14% על מחיר השוק

הבעת אמון באלגומייזר:  גייסה 5 מיליון שקל בהקצאה פרטית בפרמיה של 14% על מחיר השוק

נועם בנד -  צילום דני בראדון

נועם בנד – צילום דני בראדון

חברת אלגומייזר (ת"א: אלמו) המתמחה באופטימיזציה ואוטומציה של קמפיינים פרסומיים באינטרנט, מודיעה היום על גיוס של 5 מיליון שקל בדרך של הקצאה פרטית של מניות לקבוצת משקיעים פרטיים. הקצאת המניות התבצעה לפי מחיר של 4.5 שקל למניה, הגבוה בכ-14% ממחיר המניה בסוף יום המסחר אמש.

בנוסף, תקצה החברה לקבוצת המשקיעים אופציות לא רשומות ביחס של אופציה אחת לכל 2 מניות ובמחיר מימוש של 6 שקלים לתקופת מימוש של 18 חודשים מיום ההקצאה.

אלגומייזר מספקת את שירותיה ללקוחות קטנים ובינוניים בארה"ב ומאפשרת להם כיסוי פרסומי מקיף בגוגל, בפייסבוק, בוידאו, בטוויטר ובמייל באמצעות תוכנות אוטומטיות מתקדמות המשלבות בינה מלאכותית.

אלגומייזר הודיעה באחרונה על כניסה לשוק הרוסי, הנחשב שוק יעד בעל פוטנציאל עסקי חשוב עבור החברה, זאת לצד שוק היעד המרכזי בארה"ב בו החלה החברה במכירות השנה והשוק היפני.

לפני מספר חודשים זכתה אלגומייזר בפרס מחברת גוגל, כחברה המצטיינת בצירוף לקוחות חדשים לגוגל.

נועם בנד, יו"ר ומנכ"ל החברה: "אנו מרוצים מביצוע ההקצאה הפרטית במחיר הגבוה ממחיר השוק. ההשקעה בחברה מהווה עדות נוספת לכך שיותר ויותר אנשים מבינים כי עולם הפרסום שעובר לדיגיטל רלוונטי יותר מתמיד גם לעסקים קטנים ובינוניים. אלגומייזר מתכוונת להיות שחקן פעיל בשוק צומח זה ולממש את הפוטנציאל הרב הגלום בו באמצעות פיתוח ושיווק מערכות מתקדמות אוטומטית לשוק זה אשר מטרתן לסייע לעסקים קטנים במימוש הפרסום שלהם במערכות הפרסום הגדולות בעולם." 

אודות אלגומייזר

אלגומייזר (ת"א: אלמו), הינה חברת טכנולוגיה אינטרנטית, הנסחרת בבורסה בתל-אביב ומתמחה בתחום הפרסום הדיגיטלי. החברה עוסקת בפיתוח תוכנה מבוססת בינה מלאכותית המיועדת לייעול ואופטימיזציה של קמפיינים פרסומיים אינטרנטיים. מוצרי הדגל של החברה, ה-Ad assistant, ו- APPFORMA מספקים סט פתרונות מהפכני באמצעות טכנולוגיה המשלבת שימוש באלגוריתמים ייחודיים, הפועלים בסינרגיה מוחלטת עם מודלים סטטיסטיים מתקדמים ובכך מבטיחה למשתמשים בה תוצאות מקסימאליות בהתאם לתקציב  שברשותם.

לפני כשנתייים רכשה אלגומייזר את הטכנולוגיה של חברת פרומודיטי, לאחרונה רכשה את הטכנולוגיה של Appforma ואף הודיעה על כניסת החברה לתחום הוידאו.

לפני מספר חודשים זכתה אלגומייזר בפרס מחברת גוגל, כחברה המצטיינת בצירוף לקוחות חדשים לגוגל.

החברה מנוהלת על ידי נועם בנד, לשעבר מנכ"ל חברת דוטומי בע"מ (שנמכרה ל VALUE CLICK בכ-300 מיליון דולר) ולשעבר סמנכ"ל השיווק של FedEx ישראל.

בנד משמש כמנטור עסקי באוניברסיטה העברית, כמרצה מטעם משרד החוץ בכנסי סטארטאפים בחו"ל, כשופט בתחרויות סטארטאפים רבות וכמשקיע בחברות סטארטאפ. בנד אף משמש כחבר דירקטוריון ב"שבוע היזמות הגלובלי – סניף ישראל" עמותה המקדמת את נושא היזמות בקרב בני נוער ואוכלוסיות אחרות כחלק משבוע היזמות הגלובלי בעולם.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות