<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > NNG בבעלות דודי וירניק וקובי הלפרין רוכשת את השליטה בחברת ארילו טכנולוגיות אבטחת מידע

NNG בבעלות דודי וירניק וקובי הלפרין רוכשת את השליטה בחברת ארילו טכנולוגיות אבטחת מידע

החברה שנרכשה מתמחה בהגנת cyber לרכבים

דודי וירניק, נשיא NNG: "הרכישה משקפת את החזון של NNG לספק ליצרניות הרכב ולנהגים סל רחב של שירותים וכלים המעמיד את מערכת המולטימדיה לרכב של החברה כמוצר המתקדם ביותר בשוק ומספק פתרונות למגוון אתגרים ובעיות בהם נתקלים יצרני הרכב והנהגים"

דודי וירניק צלם סיון פרג

דודי וירניק 

חברת NNG, מפתחת תוכנת הניווט iGO בשליטת דודי וירניק וקובי הלפרין, רוכשת את השליטה בחברת "ארילו טכנולוגיות" המתמחה בהגנת cyber לרכבים. מבנה העסקה כולל רכישת מניות מבעלי מניות קיימים והזרמת הון לחברה. פעילות ארילו תמשך כסדרה בישראל תחת ההנהלה הקיימת ורכישת השליטה תיצור לחברה הזדמנויות עסקיות חדשות. משרד עורכי דין תומר מהרשק ושות' יצגו את NNG בעסקה. ארילו יוצגה בעסקה בידי עוה"ד רן דימנט וחגי שטרנברג ממשרד קצנל דימנט פרנק ושות'

רכישת השליטה בארילו טכנולוגיות מצטרפת לרכישה שביצעה NNG לפני כשנה וחצי של חברת Nfusion האמריקאית המתמחה בפיתוח ממשקי אדם – מכונה.

חברת ארילו מנוהלת על ידי מקימיה גיל ליטיצ'בר וזיו לוי, מפתחת מערכות המספקות הגנה מפני התקפות סייבר על מערכות הרכב הממוחשבות. המערכות שמפתחת ארילו מיועדות למניעת השתלטות מרחוק על המערכות הממוחשבות של הרכב (למשל מערכות המולטימדיה והנעילה), המאפשרת ל"פורץ" לפתוח את נעילת הרכב, לכבות את המנוע ואף לנתק את הבלמים.

דודי וירניק, נשיא NNG: "לאור הגידול המואץ בהכנסותיה ורווחיותה של החברה, ובהתאם לאסטרטגיתNNG  להרחיב את תחומי פעילותה, ההשקעה בחברת ארילו הנה טבעית ומהווה המשך ישיר לרכישה שביצענו ב-2014 של חברת Nfusion האמריקאית המתמחה בפיתוח ממשקי אדם-מכונה. הרכישה משקפת את החזון של NNG לספק ליצרניות הרכב ולנהגים סל רחב של שירותים וכלים המעמיד את מערכת המולטי מדיה לרכב של החברה כמוצר המתקדם ביותר בשוק ומספק פתרונות למגוון אתגרים ובעיות בהם נתקלים יצרני הרכב והנהגים."

לדברי וירניק, המשמש גם כקונסול כבוד של הונגריה בישראל, "NNG הינו שיתוף פעולה ישראלי הונגרי שמרכז הפיתוח העולמי שלו נמצא בהונגריה. רכישת השליטה בארילו הישראלית מהווה נדבך נוסף בחיזוק שיתוף הפעולה המוצלח בין שתי המדינות."

וירניק הוסיף כי על אף שהתקבלו הצעות להנפיק את NNG בניו-יורק או בלונדון, כרגע, אין בכוונת החברה לצאת להנפקה. בנוסף מסר כי לאור מצבה האיתן של NNG, קצב הצמיחה המוגדל ויתרת המזומנים בקופתה, בשנים האחרונות התקבלו עשרות פניות לרכישת NNG.

חברת NNG הבינלאומית, מפתחת מערכות ניווט מקצועיות לרכב ומערכות נוספות בתחום מערכות המולטימדיה לרכב. תוכנת NNG, המאפשרת ניווט מקצועי על פלטפורמה תלת מימדית, גם ללא תלות בחיבור לאינטרנט, הפכה חלק מובנה במערכת המדיה של מרבית יצרניות הרכב הגדולות בעולם. התוכנה אף ניתנת לרכישה על ידי לקוחות פרטיים למכשיריהם הסלולריים.NNG_HQ-s

NNG, הנחשבת כיום כאחת מחברות הניווט המובילות בשוק הרכב העולמי, הוקמה על ידי דודי וירניק וקובי הלפרין, בשנת 2004. בשנת 2014 זכתה החברה בפרס ה-IBA (International Business Awards) כחברה בעלת שיעור הצמיחה הגבוה ביותר באירופה. כיום מעסיקה החברה כ-1000 עובדים, מרביתם במטה החברה בהונגריה, כאשר שאר העובדים מפוזרים במשרדי החברה ברחבי העולם, בין היתר בארה"ב, יפן, סין, הודו, אוסטרליה, שוויץ ועוד. כפי שדווח בסיום תערוכת הרכב "טלמטיקס דטרויט", NNG סיכמה לאחרונה, על 2 עסקאות חדשות שנחתמו עם יצרניות רכב מובילות בהיקף של כ- 200 מיליון דולר.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות