<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > קיידנס מדווחת על גידול של 9% בהכנסות הרבעון השני לשנת 2016

קיידנס מדווחת על גידול של 9% בהכנסות הרבעון השני לשנת 2016

Lip-Bu Tan

Lip-Bu Tan

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence), מובילה עולמית בתחום התכנון האלקטרוני, מדווחת על הכנסות של 453 מיליון דולר ברבעון השני לשנת 2016. סכום זה משקף גידול בהכנסות של כ-%9 לעומת הרבעון המקביל אשתקד, בו הסתכמו ההכנסות ב-416 מיליון דולר.

בנוסף, החברה מדווחת על הכנסה נקייה על פי GAAP של 49 מיליון דולר, או 17 סנט למנייה ברבעון השני של השנה. זאת, לעומת הכנסה נקייה של 58 מיליון דולר, או 19 סנט למנייה ברבעון המקביל אשתקד.

"הרבעון השני של השנה בלט בפעילות עסקית עניפה עם חברות system במגוון רחב של תחומים" אמר ליפ בו טאן, נשיא ומנכ"ל קיידנס העולמית, "הדרישה הגבוהה לפתרון האמולציה Palladium® Z1 הובילה לרבעון מוצלח מבחינת הכנסות החומרה, במקביל להצגתם של הדורות הבאים של טכנולוגיות OrCAD® ו-Allegro®: משפחות תכנון לוחות מעגלים מודפסים בעלות תמיכה לטכנולוגיית לוח גמיש".

ג'ף ריבאר, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים של קיידנס הוסיף וציין כי "קיידנס ממשיכה להציג תוצאות עסקיות טובות בסביבה עסקית מאתגרת. מאז החלתה של תוכנית הרכישה מחדש של המניות ברבעון השלישי של 2015 , רכשנו מחדש 32.9 מיליון מניות בשווי 720 מיליון דולר, המהווים כ-11% מההון לפרעון (shares outstanding).

Cadence Design Systems (קיידנס)

קיידנס מאפשרת חדשנות לתחום התכנון האלקטרוני, וממלאת תפקיד מרכזי ביצירת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר של מעגלים משולבים ומוצרי אלקטרוניקה. לקוחות קיידנס משתמשים בתוכנה, חומרה, IP ושירותים נוספים אשר פותחו בחברה, במטרה לתכנן ולבצע וריפיקציה של שבבים מתקדמים, מוצרי אלקטרוניקה צרכנית, ציוד תקשורת ורשת ומערכות מחשוב. מטה החברה שוכן בסן-חוזה, קליפורניה, ומשרדי מכירות, מחקר ופיתוח פזורים ברחבי העולם במטרה לשרת את תעשיית האלקטרוניקה הבינלאומית.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות