<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > רבעון חמישי ברציפות של צמיחה: גידול של כ- 22.3% בהכנסות של חברת סקיילקס (סאני תקשורת) ברבעון השני של 2016

רבעון חמישי ברציפות של צמיחה: גידול של כ- 22.3% בהכנסות של חברת סקיילקס (סאני תקשורת) ברבעון השני של 2016

 

 • סקיילקס (סא
  ענת כהן שפכט - צלמת, תמר מצאפי

  ענת כהן שפכט – צלמת, תמר מצאפי

  ני תקשורת) ממשיכה במגמת השיפור כמשתקף בתוצאותיה לרבעון ומזה תקופה ממושכת מציגה הון עצמי חיובי

 • הכנסות החברה ברבעון השני של שנת 2016 גדלו בשיעור של כ-22.3% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד והסתכמו בכ-260 מיליון ש"ח. בנוסף, החברה רשמה ברבעון השני רווח תפעולי בסך של 13.3 מיליון ש"ח המשקף גידול של 117% לעומת התקופה המקבילה אשתקד
 • לאחרונה החברה זכתה במכרז של החשב הכללי במשרד האוצר לאספקת מכשירי סלולר מתוצרת 'סמסונג' עבור משרדי הממשלה בהיקף המוערך בעשרות מיליוני ש"ח
 • יו"ר דירקטוריון חדש לחברה, משה ריינס – לאחר תקופת הבראה ממושכת, החברה מגייסת יו"ר דירקטוריון חדש לצורך הקמת תשתית שתהווה בסיס לצמיחה ארוכת טווח ולפיתוח עסקי אסטרטגי של החברה. ריינס, יחליף את יעקב לוקסנבורג, בעל השליטה בחברה, אשר הוביל בשנתיים האחרונות כיו"ר הדירקטוריון את תהליך ההבראה המוצלח בסקיילקס
 • בכוונת החברה לפתוח 3 חנויות נוספות במהלך השנה הקרובה
 • ענת כהן שפכט מנכ"ל סקיילקס (סאני תקשורת): "אנו מסכמים עוד רבעון מוצלח בו שמרנו על מגמת שיפור וצמיחה משמעותית בכל הפרמטרים, וזאת על אף התחרות הקשה בתחום הפעילות של החברה. בכוונתנו להמשיך ולמנף מגמה זאת על מנת להגיע למגזרים בהם פעילותה של החברה עדיין מצומצמת כדוגמת השתתפות במכרזים גדולים נוספים כמכרז החשכ"ל, באופן שיאפשר לממש את תכניות ההתרחבות של החברה"

תל אביב, 30 באוגוסט 2016

חברת סקיילקס (סאני תקשורת), היבואנית והמשווקת הרשמית של סמסונג בישראל בתחום הסלולר, מדווחת היום על דוחותיה הכספיים לרבעון השני לשנת 2016. החברה ממשיכה במגמת השיפור שהראתה ברבעונים האחרונים, כאשר ההשקה המוצלחת של מכשיר ה- S7 משתקפת היטב בתוצאות החברה. החברה מציגה הון עצמי חיובי לראשונה מזה תקופה ממושכת.

החברה סיימה את הרבעון השני של 2016 עם הכנסות בהיקף של כ-260 מיליון ש"ח, זאת לעומת 212.8 מיליון ש"ח ברבעון השני של 2015. מדובר בגידול של כ-22.3% ביחס לתקופה המקבילה בשנה שעברה וכן גידול של 30% במצטבר מתחילת השנה.

הרווח הגולמי ברבעון השני של שנת 2016 גדל בשיעור של 38.4% והסתכם בכ-26.2 מיליון ש"ח לעומת 18.9 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. הרווח התפעולי של החברה גדל אף הוא והסתכם ברבעון השני בכ- 13.3 מיליון ש"ח, לעומת כ-6.1 ש"ח ברבעון השני של 2015. הרווח הנקי של החברה הסתכם בכ- 6.7 מיליון ש"ח.

תוצאות הפעילות של סקיילקס מוצגות בסמוך לאחר שהודיעה לאחרונה כי זכתה במכרז של החשב הכללי במשרד האוצר, לאספקת מכשירי סלולר מתוצרת 'סמסונג' עבור משרדי הממשלה. מכרז החשב הכללי, המוערך בעשרות מיליוני ש"ח, נחשב ליוקרתי מאוד בשוק הסלולר בארץ כאשר עד למכרז הנוכחי השתתפות בו הייתה נחלתן הבלעדית של חברות הסלולר. המכרז הנוכחי הפך לנחשק במיוחד, לאור העובדה שלראשונה החשב הכללי הפריד את רכש ציוד הקצה ואת רכש הרט"ן במסגרת שני מכרזים נפרדים.

לאחר שנתיים בהן השלימה תהליך של הבראה וייצוב פיננסי, סקיילקס מתכוונת להשקיע בהקמת תשתית לצמיחה ארוכת טווח ובפיתוח עסקי אסטרטגי. לחברה מסגרות אשראי פנויות להתרחבות עסקית, כאשר בין השאר, בכוונתה להרחיב את רשת החנויות שלה ולפתוח 3 חנויות נוספות במהלך השנה הקרובה, בנוסף ל-16 החנויות שבבעלותה הפרוסות ברחבי הארץ.

כחלק מהיערכותה מגייסת החברה את משה ריינס לתפקיד היו"ר החדש, במקומו של יעקב לוקסנבורג שיסיים את תפקידו. ריינס, בעל למעלה מ 20 שנות נסיון ויכולות בתחומי תקשורת סלולרית, מוצרי צריכה טכנולוגים ופלטפורמות פיתוח עסקים, כיהן בתפקידו האחרון כמנהל העסקי של חברת פאוורמט הישראלית (PowerMat), וקודם לכן מילא שורת תפקידי ניהול ופיתוח עסקי אסטרטגי בין היתר בחברות אם סיסטמס (M-Systems) וסנדיסק (SanDisk). מינויו של ריינס כפוף לאישור הסכם העסקתו על ידי האסיפה הכללית של החברה.

ענת כהן שפכט מנכ"ל סקיילקס (סאני תקשורת): "אנו מסכמים עוד רבעון מוצלח בו שמרנו על מגמת שיפור וצמיחה משמעותיים בכל הפרמטרים, וזאת על אף התחרות הקשה בענף הסלולר. בכוונתנו להמשיך ולמנף מגמות אלו על מנת להגיע למגזרים בהם פעילותה של החברה עדיין מצומצמת כדוגמת השתתפות במכרזים גדולים כמכרז החשכ"ל, באופן שיאפשר לממש את תכניות ההתרחבות של החברה. החברה מודה ליעקב לוקסנבורג על תרומתו הרבה בתקופה מאתגרת ומברכת את היו"ר החדש, משה ריינס, על כניסתו לתפקיד".

סקיילקס (סאני תקשורת) הינה היבואנית והמשווקת הרשמית של מוצרי סמסונג בישראל בתחום הסלולר. במסגרת זו סאני תקשורת משווקת את כל מגוון הטלפונים והאביזרים של חברת סמסונג בפריסה ארצית של למעלה מ- 1000 נקודות מכירה וכן באמצעות ביניהן 16 חנויות מותג בהפעלה ישירה של החברה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות