<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > רובריק מגייסת כ-61 מיליון דולר

רובריק מגייסת כ-61 מיליון דולר

סך הכל גייסה 121 מיליון דולר בשנתיים וחצי

בן קפולר

בן קפולר

Rubrik, יצרנית פתרונות האחסון והגנת הנתונים, המיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, הודיעה על גיוס של 61 מיליון דולר בסבב הגיוסים השלישי שלה. סכום זה מצטרף ל51 מיליון דולר שהחברה גייסה מאז הוקמה לפני כשנתיים וחצי.

הגיוס המהיר נעשה בהובלת קרן ההון סיכון Khosla Ventures ובהשתתפות משיקיעים קיימים כמו Lightspeed Venture Partenrs, Greylock Partenrs ומשקיעי אנג'ל שונים. הוא התאפשר בזכות הגידול בלקוחות רובריק, כולל חברות מ-Fortune 500 ובזכות השקת הפתרון הראשון לניהול מידע בענן הנכנס לשוק ששוויו המוערך הוא 48 מיליון דולר.

תוכנת ניהול הנתונים המאוחד (Converged Data Management) של Rubrik הפועלת בהתקני סידרת r300/r500 של החברה מספקת גיבוי אוטומטי, התאוששות מהירה במקרה של כשל או אסון, רפליקציה ללא הגבלה ואירכוב נתונים בהיקף בלתי מוגבל. Rubrik נבנתה על ידי מהנדסים שעמדו מאחורי גוגל, VMware, פייסבוק ו- Data Domain. לאחרונה זכתה החברה בתואר Cool Vendor בתחום האחסון, אשר ניתן לה עלי ידי חברת האנליסטים גרטנר.

בן קפולר: "יותר ויותר ארגונים רוצים להנות מהיתרונות של הענן הציבורי, רובריק מספקת את הפתרונות המתאימים המנגישים אותו לאנטרפריזים בעזרת ניהול, הגנה ואבטחה קלים. ההתפתחות המהירה של הארגון תאיץ את תהליכי אימוץ הענן בארגונים ותציב את ניהול המידע בענן כתעשייה מובילה.

אודות אינוקום

חברת InnoCom מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת בייצוג והפצת פתרונות אבטחת מידע, סייבר וניהול רשתות חדשניים לשוק הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזציות WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית. בין הפתרונות המיוצגים על ידי אינוקום בישראל: Citrix, Palo Alto Networks, Kaspersky LAB, Proofpoint,  , Mojo Networks CipherCloud , Good ועוד. למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת: www.innocom.co.il

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות