<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > משרדי סאנדיסק הפכו ל״מפעל אריזה״:

משרדי סאנדיסק הפכו ל״מפעל אריזה״:

sandisk-latet18

עובדי החברה שהצטרפו ל׳קו הייצור׳ יספקו לנזקקים 10,000 ארוחות חג

 מאות מעובדי סאנדיסק התגייסו לקראת ראש השנה הקרב ובא, למפעל אריזה רחב ממדים: זו השנה השלישית שהחברה משתפת פעולה עם ארגון "לתת", במטרה לספק ארוחות חג למשפחות נזקקות ולניצולי שואה. יחד, ארזו העובדים מעל 5,000 ארגזים, שנתרמו על ידי החברה, ובתוכם 10,000 ארוחות חג. הפרוייקט כולו לא נמסר ל׳מיקור חוץ׳, אלא נערך מתחילתו ועד סופו בשטח רחב מידות שהוקצה לכך במשרדי החברה באזור התעשייה של כפר סבא.

sandisk-latet13ההשתתפות במבצע "לתת באהבה" של ארגון "לתת" הוא חלק אינטגרלי מתוכנית העבודה השנתית של החברה, המעודדת את עובדיה ל-100 אחוזי התנדבות לאורך השנה. סאנדיסק זכתה השנה בפעם החמישית בדירוג של "פלטינה+", הדירוג הגבוה ביותר של ארגון מעלה, המשמש כמדד הראשי להערכת אחריות תאגידית בישראל. 99% מעובדי ומנהלי סאנדיסק ישראל השתתפו בפעילות קהילתית לפחות פעם אחת במהלך השנה והשקיעו ביחד מעל 4,300 שעות התנדבות למען הקהילה.

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות