<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Veeam חוגגת עשור ויש לה הרבה סיבות טובות לכך

Veeam חוגגת עשור ויש לה הרבה סיבות טובות לכך

הערב חוגגת Veeam עם מאות לקוחות, שותפים ואורחים נוספים יום הולדת 10, במסיבת ריקודים תוססת בסטואה, בגעש. ורד ליברמן, המנהלת האזורית אשר הביאה את Veeam

ורד ליברמן

ורד ליברמן

לארץ לפני חמש שנים מנסה להסביר אילו סיבות יש ל- Veeam לחגוג.

אז מה חוגגים?

"חוגגים 10 שנים של חדשנות מתמדת. Veeam הוקמה ב- 2006 והקדימה את זמנה עם פתרון גיבוי וירטואלי אבל מאז היא לא מפסיקה לחדש. הדוחות הכספיים של החברה מן הרבעון השלישי של 2016 גם נותנים לנו סיבה טובה לחגוג. Veeam רושמת צמיחה של 31% בהכנסות מהזמנות בכלל וצמיחה של 49% במכירת רשיונות חדשים לארגוני אנטרפרייז, בהשוואה לאשתקד.  לזה מצטרפת ההכרזה של חברת המחקר Ovum משבוע שעבר, על פיה Veeam היא מובילת שוק זמינות המידע בעידן הענן אבל עיקר ההוכחות שלנו מגיעות מהשטח. למעשה, קצב העבודה של Veeam הוא בלתי נתפס וכמות הפיצ'רים הטכנולוגים, או לחילופין מספר שיתופי הפעולה הטכנולוגים והעסקיים החדשים, המתווספים מדי רבעון הוא עצום. לכן, כצוות המכירות של Veeam –  אנחנו צריכים להיות ערניים, ללמוד בשקדנות ולעומק על כל חידוש שהחברה מציעה, על מנת  להביא ללקוחות שלנו ערך מוסף מירבי."

תני דוגמא לפתרון או פיצ'ר חדש, מן התקופה האחרונה?

"אחד הפתרונות שהשיקה החברה ממש לאחרונה – Veeam Availability Platform  –  נועד לתת מענה למודל הענן ההיברידי. בעולם הדיגיטלי של היום, ארגונים אינם יכולים להתפשר על זמינות של פחות מ-  24.7.365.  Veeam לוקחת זאת בחשבון וגם אינה מתעלמת מן העובדה כי לכל ארגון יש אופי שונה וצרכים שונים.  חלקם שומרים את מרבית המידע שלהם בענן,  אך יחד עם זה מעדיפים לשמור את המידע הקריטי גם בתוך הארגון. יש ארגונים ששומרים את המידע על גבי שרתים וירטואליים ואילו מיעוטם עדין מעדיפים את השרתים הפיזיים. היום Veeam ערוכה לספק מענה לכל סוגי הלקוחות, ולצרכיהם המגוונים, וכך עם ההשקה של  Veeam Availability Platform אנו יכולים לספק זמינות מידע מלאה באמצעות מערכות ווירטואליות, פיזיות ומבוססות ענן. אנו מעריכים כי יכולות אלה ירחיבו  באופן דרמטי את החדירה שלנו לשוק."

שיתופי פעולה חדשים גם על הפרק?

"לחלוטין. לפני כשבועיים הכרזנו על שיתוף פעולה חדש עם  Office 365 של מיקרוסופט, פתרון אהוב ומוכר המאפשר לעובדי הארגון לעבוד מכל מקום, בכל שעה, מבלי  לשמור על תשתית המיילים שלו.  אלא שגם למיקרוסופט הסתבר כי לצד איחסון המיילים בענן חשוב, באחריות הארגון  לגבות את הדאטה השמורה במיילים גם באופן מקומי. החיבור בין מיקרוסופט, לרבות השליטה הבלתי מעורערת  שלה בתחום המיילים, עם יכולות הענן של Veeam מבטיח לארגונים חיסכון בזמן, במשאבים ובעלויות. Veeam Backup עבור Office 365 משחזר  בצורה בטוחה את המיילים השמורים ב- Office 365 לסביבה הארגונית ומגבה אותם שם, משחזר במהירות ובצורה איכותית אייטמים בודדים מתיבת הדואר ועורך חיפושים מתקדמים בארכיבי המיילים."

מה הולך לקרות במסיבה?

"מסיבת ריקודים תוססת בסטואה שבגעש, אוכל טוב והרבה הפתעות. מנהלת השיווק שלנו שוקדת על המסיבה הזאת כבר מספר חודשים ואני מבטיחה שהולך להיות שמח."

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות