<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > SAP מכריזה על טכנולוגיה שתשנה את חוויית החניה בחניונים ברחבי העולם

SAP מכריזה על טכנולוגיה שתשנה את חוויית החניה בחניונים ברחבי העולם

השיקה את SAP Connected Parking solution, אשר מעלה אוטומטית לענן באמצעות רכיב IOT מידע על מקומות חניה פנויים בחניונים שונים ומפנה רכבים לחניות פנויות

טניה רוקארט

טניה רוקרט

חברת SAP הכריזה בכנס SAP TechEd בברצלונה על פתרון שמכוון לפתור את בעיית החניה בחניונים ברחבי העולם. SAP הציגה בכנס את  SAP Connected Parking solution, תוכנת IoT (אינטרנט של הדברים) שנועדה להעניק לחברות ניהול חניונים יתרון מן החיבור של הענן, מכשירים חכמים והביג דאטה.

הפתרון מאפשר למפעילי חניונים לאחד את האינפורמציה על זמינות של מקומות החנייה בין אתרי החניה השונים בענן דיגיטלי, לשמור מקומות חניה, לפרסם תמונת מצב של מקומות חניה בזמן אמת ולשפר ניצול, שקיפות ויעילות של המידע.

בין השותפות העסקיות הראשונות של SAP ליישום הפתרון נכללות חברת DESIGNA, אשר תשלב את פתרונות החניה של SAP במערכות ניהול החניונים ועמדות תשלום החניה וגם חברת Bosch Service Solutions, אשר הכריזה לאחרונה על האינטגרציה של הפתרון עם שירות החניה למשאיות Bosch Secure Truck Parking. השירות נועד לטפל במחסור במקומות חניה בטוחים למשאיות, דבר שיכול להוביל לתאונות קטלניות כתוצאה ממשאיות שחנו באופן לא בטיחותי ולאובדן של מיליארדי דולרים כתוצאה מגניבת סחורה ממשאיות שחונות במקומות לא מוסדרים.

"SAP מסייעת ללקוחותיה לעבור את הטרנספורמציה הדיגיטלית, ולעולם ה- IoT יש את הפוטנציאל להניע ערכים עסקיים חדשים רבים", אמרה טניה רוקרט, סגן נשיא, נכסים דיגיטליים ו- IoT, סאפ. "SAP Connected Parking היא דוגמא מצוינת לדרך בה עסקים אשר מנהלים טרמינלים לשירות עצמי ונקודות מידע יכולים למנף ענן IoT ואפליקציות ייעודיות מ- SAP ושותפיה, כדי לשנות את המודל העסקי שלהם ואת חווית החניה עבור נהגים של כל סוג הרכב".

פתרון SAP Connected Parking פועל על פלטפורמת SAP HANA Cloud Platform. הוא פותח כבסיס לניהול מקומות חניה עבור חברות כגון DESIGNA ומהווה פתרון מקיף לשליטה בהכנסות חניה (PARC). SAP Connected Parking כולל אפליקציה אשר פועלת על טאבלט ומשמשת כממשק משתמש עבור נהגים אשר נכנסים ויוצאים ממתחמי חניה.

"כמובילה העולמית בפתרונות ניהול חניה, עם ניסיון של 65 שנה בתעשייה, היעד שלנו הוא לפתח פתרונות חניה חדשניים, אשר משלבים תכנון תעשייתי ייחודי וחווית משתמש נוחה, תוך הפחתה רציפה של עלויות תפעול", אמר ד"ר תומס ווייבל, מנכ"ל DESIGNA. "אנו שמחים לשלב את פתרון ה- IoT של  SAP, המובילה העולמית בתוכנות ענן ארגוניות, אל תוך מערכות החניה שלנו, כדי להציע את שירותי הדור הבא ללקוחותינו".

"אנו מביאים את מגרשי החניה אל עולם האינטרנט", אמר ג'אן פיליפ ווירס, מנהל פרויקט חניית משאיות ב- Bosch. "באמצעות מינוף טכנולוגיה של בוש עם פלטפורמת הענן SAP HANA, פיתחנו פתרון IoT המקשר בין אנשים, תהליכים ועסקים. הוא מאפשר למפעילי מגרשי חניה לשתף בחניות פנויות, ולנהגים להזמין ולשמור ביעילות חניה עבור המשאיות שלהם בזמן המסעות שלהם. פתרון זה שומר על נהגים ומטענים בטוחים יותר בכל אירופה, תוך חסכון של מיליארדי יורו הנגרמים מגניבות סחורה ממשאיות".

אודות SAPsap

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר. SAP מעצימה ארגונים ואנשים על מנת לעבוד יחד טוב יותר ויעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים כ- 320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה.

SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל- SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ- 220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים.
למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות