<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > עזריאלי מכללה להנדסה מברכת את כניסתם של היזמים החדשים למחזור השלישי של האקסלרטור ההנדסי AtoBe

עזריאלי מכללה להנדסה מברכת את כניסתם של היזמים החדשים למחזור השלישי של האקסלרטור ההנדסי AtoBe

AtoBe המאיץ ההנדסי למיזמים טכנולוגיים של עזריאלי מכללה להנדסה, שם לעצמו למטרה לקדם מיזמים שההנדסה העומדת מאחוריהם היא בעלת חלק משמעותי ומהותי.

המחזור השלישי של תכנית האקסלרטור AtoBe נפתח בחודש נובמבר 2016 ויארך כ- 6 חודשים. התכנית מקנה ליזמים הזדמנות ללמוד מהטובים ביותר בתחום, לצבור ידע מקצועי וטכנולוגי ולקבל, ללא עלות, כלים חשובים וקשרים עם גופים מובילים בעולם היזמות הטכנולוגית.

גם במחזור הנוכחי, נבחרו צוותים יצירתיים ממגוון תחומי הנדסה, שהמכללה יכולה להעניק בהם ערך מוסף משמעותי:

Mobile Structure מבנים ניידים חכמים – החברה ממציאה מחדש את מבני המגורים הניידים ומתכננת מבנים פונקציונלים בתנועה ובחניה.

Mapme Ltd  – נתונים לאיכות חיים, תזונה וספורט מותאמים ל DNA, בעזרת בדיקת הקוד הגנטי האישי של המשתמש, החברה תתאים לו: דיאטה, דפוס אימוני כושר, למידה ואספקטים נוספים של איכות חיים, מותאמים אישית.

InnerUp תוכנה המבצעת ניתוח גרפולוגי באמצעות עיבוד תמונה. ידע, מומחיות וניתוחים גרפולוגיים שנאספו במשך עשרות שנים, יוטמעו בתוכנה שתנתח אישיות באמצעות עיבוד תמונה של כתב יד ותסייע, בין היתר, למכוני השמה וכ"א.

Baby-G מתקן למיטת תינוק המחשב באופן אוטומטי מצבו של תינוק ביחס לגרף התפתחות, באופן רציף, ישירות לפלאפון החכם.

image002Dejavu תוסף תוכנה כשירות לאתרי הכרויות המבצעת התאמה לפי העדפות ספציפיות ועיבוד תמונת פנים.

Qarlito מערכת המקשרת ומהנדסת תהליכים בין בקרי איכות, מפעלים ולקוחות המייצרים במיקור חוץ בסין, השוק האדיר של בקרת איכות למוצרים המיוצרים בסין חסר מערכת סטנדרטית שתתגבר על מגבלות השפה והתרבות. המערכת שתפתח החברה לא רק תקשר בין הגורמים בשוק העצום הזה כיום, אלא גם תוזיל עלויות ותספק שקיפות.

Immunolac bio milk חברה המפתחת תוסף מזון סנטטי ״אנטיביוטי״ מבוסס על חלב אם. החברה להנדסה פרמצבטית תשתמש בשירותי המעבדות המתקדמות במכללה בכדי ליצור מהפכה של ממש במוצרים המכונים כיום "תחליפי חלב לתינוקות"

lethos – מתקן IoT המקשר בין נתונים פזיולוגים למשחק מחשב, המערכת תאסוף פרמטרים פזיולגיים של גיימר, תתרגם את הפרמטרים לרגשות ותשנה את משחק המחשב בהתאם לתחושות אלה.

Vicariusתוכנת Cyber Security

במחזור הראשון והשני של תוכנית ההאצה השתתפו צוותים שעסקו במגוון תחומי הנדסה וביניהם: Check-In  אפליקציה גנרית (White Label) לבתי מלון המנגישה את כל שרותי המלון אל כף ידו של האורח בסלולר;

Tukuoro מערכת לניהול מידע על לקוחות עבור אנשי מכירות ושירות, העושה שימוש בזיהוי קולי; Airscort שפיתחה תחנות עגינה לרחפנים בטחוניים אוטונומיים, בהן מוטענות הסוללות ללא התערבות מפעיל ועוד.

עזריאלי מכללה להנדסה, הינה מוסד ייחודי להשכלה גבוהה, ששם לעצמו, כמטרת על, לפתח ולקדם תשתית אנושית של מהנדסים איכותיים ויצירתיים אשר יצעידו קדימה את התעשיות עתירות הידע והטכנולוגיה בישראל בכלל ובירושלים בפרט. ייחודה של המכללה היא בהתמקדות האקדמית בתחום ההנדסה.

פרופ' רוזה אזהרי, נשיאת המכללה: "מתוך גישה מעשית להנדסה, הנמצאת בלב העשייה של המכללה, גם במחזור השלישי של התכנית יקודמו המיזמים באמצעות היכולות האקדמיות והטכנולוגיות של המכללה, הסגל האקדמי המקצועי, המעבדות המשוכללות וכלי המחקר האנליטיים וההנדסיים שלרשותה. התכנית תתרום  להצלחת היזמים, הסטודנטים והבוגרים של עזריאלי ולקידום כלכלתה של ירושלים".

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות