<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > יונדאי מגיעה לישראל להשתתף ב'כנס קוריאה לעסקים'

יונדאי מגיעה לישראל להשתתף ב'כנס קוריאה לעסקים'

'כנס קוריאה לעסקים 2014'  מטעם מכון היצוא הישראלי וקבוצת YONACO

 יתקיים ב 18 במאי 2014, דן פנורמה ת"א

 

במסגרת 'כנס קוריאה לעסקים' אשר יתקיים ב 18 במאי במרכז הכנסים דן פנורמה בתל-אביב תבקר בישראל משלחת של חברות מתחום הרכב. את המשלחת מובילה זרוע ההשקעות של ענקית הרכב יונדאי. בכירי החברה שיבקרו בארץ עוסקים בחיפוש אחר טכנולוגיות ושיתופי פעולה אסטרטגיים על מנת לקדם ולשמור על היתרון של קבוצת יונדאי על מתחרותיה. בנוסף זרוע ההשקעות עוסקת בהשקעה בחברות חממה על מנת לקדם טכנולוגיות מתקדמות. עד כה השקיעה הזרוע ב 29 חברות ברחבי העולם וקדמה 31 חברות חממה שונות.

המשלחת תפגוש חברות בתחומי  המחשוב לרכב , רכבים ירוקים , בינה מלאכותית לרכב , מודלים עסקיים חדשניים לרכב ועוד

הצמרת העסקית תתכנס זו השנה הרביעית במסגרת כנס קוריאה לעסקים שיתקיים ב-18 במאי במרכז הכנסים דן פנורמה ת"א. הכנס נערך זו הפעם הרביעית ביוזמת מכון היצוא הישראלי וקבוצת YONACO. הכנסמתקיים השנה בסימן שיתופי פעולה טכנולוגיים, גיוסי הון, השקעות, וסחר בינלאומי.

 

לכנס קוריאה לעסקים 2014 תגיע משלחת חברות בראשות דר' פאהק הי-ג'יי הטכנולוג הלאומי של קוריאה, בדרג סגן שר במשרד התעשייה המסחר והאנרגיה הקוריאני ונציגים מזרוע ההשקעות של קונצרן יונדאי (יצרן הרכב החמישי בעולם) וחברות מתחומים נוספים.

בכנס ישתתפו מאות מנהלי חברות ישראליות מתחומים כגון: תקשורת ואינטרנט, רכב , טכנולוגיות ירוקות, תרופות ומכשור רפואי, ציוד צבאי ובטחוני, ועוד. בנוסף ישתתפו בכנס מנהלים של חברות הזנק, נציגי חברות וקרנות הון סיכון מקוריאה ומישראל, חברות השקעה פרטיות, יצואנים ויבואנים וכן אנשי עסקים ישראליים ויזמים המחפשים שותף קוריאני, עורכי דין, רואי חשבון, יועצים עסקיים ועוד.

יומו השני של הכנס ייוחד לפגישות אישיות של משתתפי הכנס עם המשלחות הקוריאניות שיגיעו לכנס.

 "הכנס השנתי לעסקים עם קוריאה" הינו פרי יוזמה משותפת של מכון היצוא הישראלי ו קבוצת YONACO, בניהולו של רו"ח איציק יונה,  המובילה בייעוץ לעסקאות ועסקים עם קוריאה, ומייעצת  להנהלות בכירות ולגופי ממשל בתכנון ויישום עסקאות בקוריאה וליווי משא-ומתן  עם גופים קוריאנים.

 

כנס קוריאה לעסקים 2014

יום ראשון, 18 במאי 2014 , בין השעות: 15:00-09:00

מרכז הכנסים דן פנורמה, ת"א

לפרטים – להזמנת מקומות 6998771 03

 www.yonaco.com/kenes2014

כנס קוריאה לעסקים צילום עופר עמרם (5)

אודות מערכת ITnews

נגישות