<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > חברות הסטארט אפ  הישראליות  seegnature, Rewire ו- EZsave

חברות הסטארט אפ  הישראליות  seegnature, Rewire ו- EZsave

זכו במקומות הראשונים, בתחרות שקיימו ישראכרט ו –prooV  לאיתור חברות הזנק בתחום הפינטק

החברות הזוכות יהנו מפרסים בשווי 200 אלף ₪, שישמשו להמשך מימון הפיתוח

ישראכרט הכריזה  על התחרות על מנת  לקדם את שיתוף הפעולה עם קהילת המפתחים וחברות פינטק,  ויחד עם prooV הקימה פלטפורמת שיתוף פעולה טכנולוגי שיכולה

רון וקסלר

ד"ר רון וקסלר צלם סיוון פרג

לשמש כל מפתח או צוות מפתחים בפיתוח אפליקציות בעולם התשלומים והצרכנות.

בתחרות השתתפו 40 חברות טכנולוגיה ופותחו אפליקציות ייעודיות לחברת ישראכרט ולתחרות.

"ישראכרט ממשיכה באסטרטגיה של שיתופי פעולה טכנולוגים מתוך הבנה שבעולם הטכנולוגי החדש גופים הפיננסים חייבים ממשק מהיר ל סטרטאפים ושחקנים טכנולוגייםאמר מנכ"ל ישראכרט ד"ר רון וקסלר. "הפלטפורמה שפתחנו במסגרת התחרות, יחד עם prooV , מאפשרת לכל מפתח מהעולם לפתח שירותים ואפליקציות שמביאות ערך אמיתי למחזיקי הכרטיס ולעסקים שעובדים איתנו. ישראכרט תמשיך להיות גוף מוביל טכנולוגית שמשתף פעולה עם קהילת הפינטק הישראלית."

"אנחנו רואים ערך אדיר בשיתוף פעולה עם יזמים ומיזמים. אנחנו מבינים שגמישות טכנולוגית היא הכרח בעולם של היוםאמרה מנהלת הדיגיטל של ישראכרט, טניה טלמון . "בתחרות הודגש מאוד הצורך של סטרטאפים בדאטה שמאפשר פרסונליזציה דיגיטלית, הפחתת מספר הקלקות, והרחבת השימוש בערוצים דיגיטליים גם לתהליכים מורכבים כמו נטילת אשראי גמיש. אנחנו נמשיך לשים במרכז אסטרטגיית הדיגיטל שלנו את יכולות שיתוף הפעולה ופתיחת API לקהילת המפתחים" 

ג'ון מדבד ממייסדי חברת גיוס ההמונים Ourcrowd (, Founder and CEO of OurCrowd ) וחבר בצוות השופטים בתחרות אמר היום:

Jon Medved, Founder and CEO of OurCrowd said, “We are proud to be associated with progressive and innovative companies like Isracard, who together with brilliant startups like prooV, are enabling the next crop of innovative fintech companies to change the face of finance today.”

8 חברות העפילו לשלב הגמר:

במקום הראשון זכתה חברת seegnature, החברה פיתחה טכנולוגיה שמייעלת את כל ההתנהלות בהנפקת כרטיס אשראי. במקום לחתום על טפסי נייר, ניתן לחתום דיגיטלית, תוך כדי צ'ט בווידאו המבטיח את אמיתות החתימה.

במקום השני זכתה, , Rewire. החברה פיתחה טכנולוגיה שמאפשרת לטעון כרטיס אשראי מיוחד שמונפק ע"י ישראכרט, ולנהל אותו מבלי קשר לחשבון הבנק. כך למשל ניתן להטעין כרטיס אשראי לילדים, לעובדים ועוד.

במקום השלישי זכתה חברת  EZsave החברה פיתחה אלגוריתם חכם ששואב את נתוני החשבון החודשי (המכתב שמגיע כל חודש מישראכרט) מכרטיס האשראי ובודק, תוך שימוש בטכנולוגיות ביג דאטה, אם ניתן לחסוך כסף בהוצאות כמו אינטרנט, כבלים, וכו'.

כמו כן השתתפו:

Sharepay– חברה צרפתית אשר פיתחה על גבי פלטופרמת הכרטיסים הנטענים של ישראכרט, כרטיס אשראי לשותפים בדירה או לוועדי בתים. השותפים לדירה פונים יחד לישראכרט, מקבלים כרטיס, וכשמגיע חשבון כמו חשבון חשמל, משלמים עם הכרטיס המשותף שבתורו מחייב כל אחד מהשותפים לפי חלקו.

PicknPass החברה משתמשת ברשת שליחים חברתית, מבוססת תחבורה ציבורית, להפצת כרטיסי אשראי ללקוחות ובכך מבטיחה יעילות במשלוח המפחיתה את זיהום האוויר.

Cash OS– חברה שפיתחה כלי לניהול תזרים מזומנים לעסק.

Tapaway– שפיתחה מנוע הטבות מבוסס מיקום.

Credit place– החברה פיתחה מערכת שמאפשרת לעסקים להקדים תשלומים.

החברות הזוכות נהנו מפרסים בשווי 200 אלף ₪, שישמשו למימון הפיתוח. כמו כן, חלק מהחברות החלו בתהליך גיוס סבב נוסף מקרנות ישראליות המתמחות בפינטק.

על שיתוף הפעולה עם ProoV:

חברת הסאטרט אפ www.proov.io prooV, פיתחה פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת לשיתוף פעולה בין תאגידים גדולים לסטרטאפים. חברת ישראכרט זיהתה את הפוטנציאל הטכנולוגי והעסקי של החברה ואת המענה המהיר לצרכי השוק

שיתוף הפעולה בין מוסדות פיננסים גדולים לסטרטאפים חדשניים טומן בחובו פוטנציאל אדיר לחדשנות בתחומי הפינטק וה-payments.

עם זאת, הבעיה הגדולה היא שבעוד שהמוסדות הפיננסים מתנהלים בכבדות, עם מערכות מיושנות ורגולציה לוחצת, הסטרטאפים שואפים לשיתוף פעולה טכנולוגי ומהיר ואת הפער הזה מצליחה prooV לסגור.

בתחרות שפטו, בנוסף לשופטי ישראכרט גם יובל טל (מייסד Payoneer), ניל קורני (מנכ"ל סיטי בנק בישראל) וג'ון מדבד ממייסדי חברת גיוס ההמונים Ourcrowd.

ברוח קהילת הסטרטאפים, הגמר נערך במשרדי the floor, המשמש חלל עבודה משותף לחברות פינטק צעירות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות