<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Tingz עברה למשרדים החדשים שלה

Tingz עברה למשרדים החדשים שלה

צוות THIGZ

צוות TingZ

 רן רייכברג, מנכ"ל TingZ: "עושים דיגיטל כמו שאף אחד לא חולם"

Tingz, המתמחה בטרנספורמציה דיגיטלית, פיתוח לסביבת ה- Mobile וה- IoT, מקבוצת CodeOasis, עברה למשרדיה החדשים בהרצליה פיתוח.  Tingz מובילה ארגונים לפתח ערוצים עסקיים חדשים מבוססי דיגיטל. במסגרת זו היא מעניקה יעוץ, תכנון וליווי אסטרטגי מובנה, לצד תכנון ממשק משתמש לכל הפלטפורמות ומימוש טכנולוגי איכותי. קהל הלקוחות של Tingz כולל ארגונים המעוניינים לאמץ את הטכנולוגיות החדשניות ביותר, בצורה סינרגטית לתחומי הליבה שלהם, על מנת שיניבו להם ערך עסקי גבוה.

רן רייכברג, יזם, מייסד ומנכ"ל  Tingz, ניהל בעבר את  מרכז ההתמחות Matrix Mobile של חברת מטריקס ואוחז בניסיון של 20 שנה בקירוב, בשוק המובייל והדיגיטל. אל חזונו חברו, בשנה החולפת, אמיר גולן ורונן פישר, מנכ"לים משותפים של CodeOasis, המתמחה במתן שירותי תוכנה בתחומי הדיגיטל ומערכות מידע,  ויחדיו הקימו את Tingz.

"החברה החדשה מונה כבר כעשרה מומחי טרנספורמציה דיגיטלית, אנשי קונספט, חוויית משתמש, מנהלי מוצר ומובילים טכנולוגים, המוכשרים בתחומם, ומחזיקים בניסיון רב בהובלת שינויים דיגיטליים" אומר גולן. " עם גידול ניכר בכמות הלקוחות, הפרויקטים והעובדים, החלטנו להקים סביבת עבודה נוחה ומותאמת 1-3לאופי הקצבי של Tingz, מקום בו נוכל לארח את לקוחותינו ולהדגים להם את הטכנולוגיות שאנו מקדמים" אומר גולן כמו אב גאה.

רן רייכברג, מנכ"ל Tingz: "בשנה האחרונה השקענו עבודה רבה בחקירת התחום ובפיתוח מתודולוגיה שתאפשר לנו ללוות ארגונים מתחומים שונים, במסע המשותף הזה לעבר העתיד, שתכליתו יצירת ערוצים עסקיים מבוססי דיגיטל העומדים בבסיסה של  הטרנספורמציה הדיגיטלית.  למדנו גם כי השוק בשל לשינוי, ארגונים צמאים לקדם את הטרנספורמציה הדיגיטלית ולאמץ מהלכים חדשניים אך זקוקים לגוף שיסייע בהתוויית הדרך. גוף בעל היכרות עם הטרנדים החמים ביותר, בעל יכולות טכנולוגיות גבוהות, הבנה של העולם העסקי והיכולת לסנכרן בין כולם ולהקפיץ את חווית הלקוח ואת הערך העסקי של הארגון שנות אור קדימה. Tingz היא בדיוק הגוף הזה לו השוק מייחל." "ל- Tingz מצטרפים מידי יום אנשים מדליקים ואיכותיים שעושים דיגיטל כמו שאף אחד אחר לא חולם," סיכם רייכברג.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות