<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Prodware זכתה בארבעה פרסי מצוינות עבור פרויקטי Dynamics365 של Microsoft בתחרות IT AWARDS 2016

Prodware זכתה בארבעה פרסי מצוינות עבור פרויקטי Dynamics365 של Microsoft בתחרות IT AWARDS 2016

הפרסים ניתנו עבור יישום והטמעה מוצלחים, בצורה יוצאת דופן,  של מערכות ייחודיות על גבי פלטפורמת ה- ERP וה- CRM של מיקרוסופט, Dynamics 365, בחברת הביטוח AIG, יבואנית הרכב לובינסקי ועיריית ר"ג

 בטקס חלוקת הפרסים השנתית בתחרות מצטייני המחשוב  2016 IT Awards, שנערך אתמול, זכתה Prodware בארבעה פרסי מצוינות על יישום והטמעה של פרויקטי Dynamics 365 בחברת הביטוח AIG, יבואנית הרכב לובינסקי (יבואני סיטרואן, פיג'ו, MG ופולאריס) ושני פרויקטים בעיריית ר"ג.

פרויקט AIG360 על פלטפורמת Dynamics 365 שבוצע על ידי Prodware זכה בקטגורית מוקדים טלפוניים. במסגרת הפרויקט מיחשבה החברה את מוקדי השירות והמכירות של AIG ופיתחה פתרון רב-ערוצי לניהול 'המסע של הלקוח' ב- AIG. הפרויקט כלל הטמעה נרחבת של מערכת CRM חדשה מבית מיקרוסופט, פתרונות רב-ערוציים לניהול מסע הלקוח בארגון, תמונת לקוח 360 מעלות וממשקים למערכת הפוליסות, טלפוניה, הקלטות וכו'.

יוסי חיימוב

יוסי חיימוב

פרויקט ה- WMS בלובינסקי על פלטפורמת Dynamics 365 שבוצע על ידי Prodware זכה בקטגורית מערכות ליבה עסקיות. במסגרת הפרויקט הטמיעו צוותי Prodware  ולובינסקי את פתרון ה- WMS של מיקרוסופט במחסנים של לובינסקי. הפתרון כלל יישום מלא של WMS, כולל ממשקים לקרוסלות, מלגזות ומלגזות צריח במשכן החדש של לובינסקי במעין שורק.

שני פרויקטים בעיריית ר"ג על פלטפורמת Dynamics 365  שבוצעו על ידי Prodware זכו בקטגורית "מערכות ליבה" ו"פרויקטים ייחודיים" בתחרות IT Awards של אנשים ומחשבים לשנת 2016.  מודול החינוך, המהווה חלק מפרויקט הטמעה גדול של Microsoft Dynamics CRM  אשר ביצעה Prodware בשנה החולפת, בעיריית רמת גן, נועד לתמוך בניהול מצבת התלמידים בעיר והוא מאפשר לגורמים העירוניים ללוות כל תלמיד בעיר, החל בגן הילדים ועד לסיום התיכון, תוך סנכרון מידע מלא באופן שוטף.  המודול אף מאפשר לנהל מידע לגבי כלל מוסדות הלימוד בעיר, אשר עד כה נוהלו בקבצי אקסל  במערכת מידע שונה, ויכול להתממשק בקלות למערכות מידע נוספות.

לתפיסת השופטים המיקוד והמומחיות של Prodware בכל הנוגע לפלטפורמת Dynamics 365 של מיקרוסופט ניכרת באיכות הפתרונות שנותנת Prodware ללקוחות ה- CRM וה- ERP שלה. "מצוינות זה שם המשחק ב- Prodware" אמר יוסי חיימוב, מנכ"ל Prodware ישראל. "אנחנו מודים ל- AIG , לובינסקי ועיריית ר"ג על שהפקידו בידינו המסורות והמחויבות את ליבת העשייה העסקית שלהם – המסע של הלקוח. אנו שמחים על שיתוף הפעולה המוצלח וגאים לראות כיצד השותפות בינינו מניבה ערך גבוה ללקוחות ואף קוצרת פרסים חשובים. אני תמיד אומר כי לבחור ב- Prodware זה לבחור בדרך. הזכייה בארבעה פרסי איכות ומצוינות מעידה על המחויבות שלנו להיות יועצים ושותפים של הלקוחות שלנו על מנת לספק להם פתרונות חדשניים ואיכותיים."

"אני רוצה לברך את שמעונה נווה, סמנכ"לית מערכות מידע בלובינסקי, איריס נחשוני,  סמנכ"לית מערכות מידע ב- AIG וירון יהב, סמנכ"ל מערכות מידע בעיריית רמת גן על ההישג המשותף שלנו ולהודות שוב על האמון והמקצועיות של הצוותים."

אודות Prodware

Prodware הינה חברת ציבורית בינלאומית (Euronext: ALPRO) המתמחה ביישום והטמעת מערכות מידע מבוססות ERP ו- CRM ממשפחת מוצרי Dynamics של חברת מיקרוסופט. ל- Prodware ניסיון רב אשר נצבר באמצעות למעלה מ- 1,250 פרויקטים ברחבי העולם. Prodware הינה שותף ה- Dynamics הגדול של מיקרוסופט ב EMEA, וחברה קבועה בעשר השנים האחרונות במועדון ה- Inner Circle  היוקרתי של מיקרוסופט, המוענק לאחוזון העליון של שותפי מיקרוסופטDynamics  בעולם, כאות הצטיינות על הישגים מתמשכים. ל- Prodware   מעמד ייחודי של GSI) Global System Integrator) מטעם מיקרוסופט.

Prodware ישראל היא שותף ה- Dynamics הגדול ביותר של מיקרוסופט בשוק הישראלי ומפיצה בלעדית של מערכות ERP של מיקרוסופט המותאמות לשוק הישראלי. Prodware מעסיקה  בישראל למעלה מ- 150 מומחים בתחום אינטגרציית מערכות מידע, ניהול קשרי לקוחות, ERP, SharePoint, Enterprise mobility, תשתיות ענן ואבטחת מידע. Prodware מנוהלת בישראל על ידי יוסי חיימוב. בין לקוחות Prodware שיישמו מערכות ERP: דוראד, ISS, 888 , H&M, הולמס פלייס, פוינטר, פקר פלדה, חד אסף, סודקסו, דליה אנרגיה, בקרה גבע, סופלקס, Payoneer ועוד. לקוחות Prodware שיישמו מערכות CRM: AIG, Teoco, לאומי קארד, משרדי ממשלה (שב"ס, משרד הבריאות, המשרד לקליטת עלייה,), עיריות ת"א ור"ג, איקאה, טבע, אלדן, נ.ת.ע, להבות, מאיר, אקסלנס, בינת ועוד. לאתר החברה: www.prodware.co.il לאתר מוצרי CRM: www.crm-appstore.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות