<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > שיתוף פעולה של HP סאיטקס והמכון הטכנולוגי חולון לקראת התערוכה "משכתבים היסטוריה: מכאן לשם ובחזרה"

שיתוף פעולה של HP סאיטקס והמכון הטכנולוגי חולון לקראת התערוכה "משכתבים היסטוריה: מכאן לשם ובחזרה"

Netanyaהתערוכה, שתיפתח ביום ראשון הקרוב, ה-5 לפברואר 2017, מעוצבת בשימוש בקרטון גלי שהודפס דיגיטלית על ידי HP סאיטקס בטכנולוגיה חדישה המאפשרת הדפסת מידע משתנה 

ביום ראשון הקרוב, ה-5 לפברואר 2017, תפתח תערוכת העבודות של בוגרי המחלקה לעיצוב תעשייתי לדורותיהם במכון הטכנולוגי בחולון, "משכתבים היסטוריה: מכאן לשם ובחזרה". עיצוב התערוכה הודפס על גבי מערכת הדפוס הדיגיטלית לצרכי דפוס על גבי אריזות קרטון גלי, ה- HP Scitex 17000 Corrugated Press, המתבססת על טכנולוגית הזרקת הדיו של HP.

התערוכה, אשר תוצג למשך כחודש וחצי בגלריה ויטרינה במכון הטכנולוגי בחולון, סוקרת ארבע עשורים של פעילות המחלקה לעיצוב תעשייתי וכוללת את יצירותיהם של כל בוגרי המחלקה הפעילים בתחום העיצוב התעשייתי.

 Capture (1)״משכתבים היסטוריה: מכאן לשם ובחזרה"

פתיחת התערוכה: יום ראשון 5/2/2017 בשעה 20:00

נעילת התערוכה 28/2/2017

שעות הפתיחה: א'-ה' מ- 9:00 עד 17:00

גלריה ויטרינה, HIT – מכון טכנולוגי חולון

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות