<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > היצירתי, החדש וה'דבר הבא'. סולידוורקס 2017

היצירתי, החדש וה'דבר הבא'. סולידוורקס 2017

מאת: אלי טנא, לוס אנג'לס.

סטייפלס סנטר. האולם של הלייקרס

סטייפלס סנטר. האולם של הלייקרס

תחת הסיסמא וחזון מחייבים "היצירתי. החדש. והדבר הבא" נפתח הכנס השנתי לשנת 2017 של 'סולידוורקס' (מקבוצת 'דאסו סיסטם'). הכנס, המתקיים במרכז הכנסים העצום של לוס אנגלס הצמוד ל'סטייפל סנטר' של הלייקרס, מציג עוצמה רבה ונוטלים בו חלק יותר מ-5000 משתתפים, לקוחות ושותפים, ויותר מ-117 מציגים בתערוכה הצמודה אליו. האירוע מתקיים זו השנה ה- 19 בסימן חגיגות 20 שנה למועד בו רכשה 'דאסו סיסטם' את הבעלות בחברה (שנה לפני הכנס הראשון).

SOLIDWORKS World 2017 מרכז חלק מקהילת המשתמשים ביניהם מהנדסים ומעצבים מרחבי העולם, כדי ליצור קשרים, ללמוד, לשתף ולגלות את האפליקציות החדשות ואת טכנולוגיות ההנדסה האחרונות ב- 3D של החברה, אשר יסייעו למיליוני משתמשיה ליצור חוויות לקוח מרגשות. האירוע מועבר בשידור חי באתר האירוע.

בארבעת ימי הכנס, לצד המושבים המקצועיים, יככבו גם 'שחקני חיזוק' שבהחלט מייצגים את הרצינות בה מתייחסים אנשי 'דאסו סיסטם' וסולידוורקס לחזון המורכב אליו הם מחויבים.

רכב חלל2.

רכב חלל רב תכליתי גירסא B.

על הבמה המרכזית  ביניהם אנושה אנסרי, מהנדסת אמריקאית-איראנית, אשר הינה חוקרת החלל הפרטית הראשונה (תיירת חלל), אשר בילתה 8 ימים בתחנת החלל הבינלאומית. היא גם מייסדת שותפה של Prodea Systems, פלטפורמה לאינטרנט של הדברים. יחד עימה, יציג ג'ייסון סילבה את תפישתו על הדמיון והמציאות. ג'ייסון הוא אמן, במאי סרטים, עתידן, פילוסוף, ומארח התוכנית המצליחה של נשיונל ג'אוגרפיק, משחקי המוח. הוא גם היוצר של Shots of Awe, סדרת סרטים קצרים אשר חוקרת חידושים טכנולוגיים, עוסקת בעתידנות וגם במטא-פיסיקה של הדמיון.

לצד התצוגה הגדולה השנה (יותר מ- 100 מציגים), יערכו סדנאות מעשיות לאוטומציה של עיצוב, עיצוב אלקטרוניקה, סימולציה וניהול נתוני מוצרים. במהלך הכנס תיחשף גם רשימת 10 השיפורים העתידיים שהתקבלו מקהילת המשתמשים של SOLIDWORKS, ותינתן הצצה למאפיינים הטכנולוגיים של SOLIDWORKS 2018.

הגיטרות של פול ריד

הגיטרות של פול ריד עם תוכנת סולידוורקס

גם מקומם של הלקוחות  כוללת מגוון לקוחות המייצגים את חוד החנית של ההנדסה, היצירתיות והגמישות העיצובית שמאפשרת הפלטפורמה של SOLIDWORKS. ביניהם בולטים כמה 'שחקני נשמה' שמלמדים עד כמה יצירתיות מאפשרת הפלטפורמה של סולידוורקס. פול ריד סמית' וג'ון ווסרמן מ- PRS Guitars, יחד עם מרק טרמונטי, גיטריסט אלטר ברידג' ו- Creed, ידונו בעיצוב המשותף שלהם והפיתוח של גיטרת ההיכר של מרק. מומחה הקיימות והחזון החברתי, דואן אלג'ין, יחד עם ג'ון פרידמן, מייסד Freiht Farms, ידונו כיצד החברה משפרת את מבנה הקונטיינרים למשלוח כדי ליצור פעילות סביב לשעון, בכל סביבה, ומעצימה ייצור מקומי של מזון. תופיע גם Motiv Robotics, הפעילה במעבדת Jet Propulsion Laboratory, אשר תדון בעיצוב מערכות רובוטיקה מתקדמות ליישומי תעשייה, הגנה וסביבות קיצוניות, כגון סיוע באסונות.

"קהילת SOLIDWORKS חולקת תשוקה לחדשנות, שיתופיות ועיצוב שהיא ייחודית", אמר ג'יאן פאולו באסי, מנכ"ל SOLIDWORKS, דאסו סיסטמס. "SOLIDWORKS World מזריקה אנרגיה גולמית אל עולם של פיתוח מוצרים ואסטרטגיות טכנולוגיות, אשר מקדמות את האבולוציה של האינטרנט של הדברים, מודלים מבוססי הגדרות, ייצור תוספי וגישות אחרות. זה

רכב חלל רב תכליתי גרסה A

רכב חלל רב תכליתי גירסא A

המקום עבור אנשי חדשנות לחבור אחד לשני, ללמוד יכולות חדשות, לשנות את הדרך בה מוצרים מתוכננים, מיוצרים ונתמכים".

 

 

 

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות