<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > בכירים בנטסוויט: "השוק הישראלי נתפס כאסטרטגי במיוחד בעיני נטסוויט ואורקל"

בכירים בנטסוויט: "השוק הישראלי נתפס כאסטרטגי במיוחד בעיני נטסוויט ואורקל"

DCIM100GOPROGOPR0443.JPG

מימין לשמאל: ערן ויזל – VP finance Ironsource, מרטין פארגמן – מנהל הערוצים ב-EMEA, מרטין פיינטר – מנהל המכירות של נטסוויט ב-WMEA, ג'ני חלץ – סמנכ"ל פיתוח עסקי וראש תחום ERP, הילה כהן – סמנכ"ל תפעול וראש תחום ERP, איל גרייפנר – מנכ"ל משותף נטקלאוד, אמיר עומרי – מנכ"ל משותף בנטקלאוד, אבי קולרן – מנכ"ל סטרימוור ודליה דינאיי – חשבת בחברת samange.

אנשי נטסוויט נפגשו עם הנהלת פורום משתמשי נטסוויט בישראל במשרדי נטקלאוד

בכירים בנטסוויט (Netsuite) העולמית, הגיעו מאנגליה על מנת ללמוד מקרוב על פעילות פורום משתמשי נטסוויט בישראל, בפגישה שהתקיימה במשרדי חברת NetCloud (נטקלאוד), הנציגה הרשמית של נטסוויט בישראל ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר. הפורום, Israeli NetSuite user group- ILNUG, הוקם על ידי המשתמשים בחסות נטקלאוד לאור ההצלחה של מערכת ה- ERP בענן נטסוויט, והמספר הגדול של הארגונים והעסקים המשתמשים במערכת בישראל.

מרטין פיינטר – מנהל המכירות של נטסוויט ב-EMEA, ומרטין פרגאמן – מנהל הערוצים ב-EMEA, נפגשו עם נציגי הנהלת פורום המשתמשים בישראל: ערן ויזל – VP finance Ironsource, אבי קולרן – מנכ"ל סטרימוור, ודליה דינאי – חשבת בחברת samange, ודנו בהיבטים שונים במעבר של נטסוויט לאורקל (Oracle), לאחר שזו רכשה לא מכבר את נטסוויט תמורת 9.3 מיליארד דולרים במזומן – הרכישה השנייה בגודלה מבין יותר מ-100 הרכישות של ענקית ה-IT.

פיינטר ופרגאמן, שהביעו שביעות רצון מעצם הקמת הפורום בישראל, חשפו בפני נציגי הנהלת הפורום את השינויים שיחולו בנטסוויט בעקבות המעבר לאורקל. הם הסבירו כי הרכישה מעצימה את נטסוויט, שתמשיך לפעול כרגיל כחטיבה עסקית נפרדת תחת אורקל. לדבריהם, השוק הישראלי נתפס כאסטרטגי במיוחד בעיני נטסוויט ואורקל, ולכן היה להם חשוב ללמוד על פעילות הפורום מקרוב. במקביל, הנהלת הפורום הציגה בפני אנשי נטסוויט את פעילות הפורום ואת מטרותיו.

ב-Israeli NetSuite user group (ILNUG)חברים מאות משתמשים ממגוון לקוחות המערכת בישראל. מטרת הפורום ליצור פלטפורמה לשיתוף מידע וידע, העלאת שאלות, מתן תשובות וסיוע הדדי בין כל משתמשי נטסוויט בישראל, על מנת ללמוד מניסיונם של אחרים וכך לשפר ולמנף את עבודתם עם פתרונות נטסוויט. הצורך והרצון בפורום עלה על ידי נטקלאוד ומספר משתמשים נוספים בישראל, שהתנדבו לייסד ולנהל אותו, תוך ליווי מקצועי של נטקלאוד.

אודות נטקלאוד
נטקלאוד הוקמה בשנת 2006 ומספקת שירותי יישום, פיתוח והטמעה של מערכת נטסוויט. לנטקלאוד ניסיון רב במגוון רחב של המודולים של המערכת, אחריות בלעדית על הלוקליזציה של המערכת מול רשויות המס בישראל, ומגוון רחב של פתרונות משלימים אשר פותחו במהלך השנים. נטקלאוד מספקת שירותים לכל לקוחות נטסוויט בישראל וללקוחות נטסוויט רבים בפריסה עולמית. למידע נוסף: http://www.netcloud.co.il/

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות