<
יום שלישי , מאי 22 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > משחק מרוץ מכוניות "הדור הבא" יוצג לראשונה בארץ בכנס הענן של חברת אורקל וידגים יכולות ושירותי ענן חדשניים

משחק מרוץ מכוניות "הדור הבא" יוצג לראשונה בארץ בכנס הענן של חברת אורקל וידגים יכולות ושירותי ענן חדשניים

ענקית הטכנולוגיה תשיק רשמית בישראל את תשתית הענן החדשה שלה (IaaS Gen 2) ביום ג' 21 במרץ

מה לחברת אורקל ולמשחק במכוניות מרוץ? אורקל תציג משחק מרוץ מכוניות חכם במסגרת "כנס הענן" של החברה ב-21 במרץ, כדי להדגים את יכולות הענן החדשות שלה. בכנס תשיק ענקית הטכנולוגיה רשמית בישראל את הדור הבא של טכנולוגיות הענן שלה, כולל חידושים רבים בתשתית ענן ((IaaS  וכלי פיתוח בענן (PaaS). התשתית החדשה (IaaS Gen 2) של 1604IMG_5225_Ankiאורקל היא פרי עבודתם של מיטב מפתחי הענן בעולם, שהצטרפו לחברה בשנים האחרונות כדי לתכנן את ארכיטקטורת הענן המתקדמת ביותר.

מרוץ מכוניות 'הדור הבא' של אורקל מדגים כיצד טכנולוגיות ענן יכולות לגרום לדברים לקרות באמת: איך משחק הווידאו האהוב עובר מהמסך לעולם הפיסי, ומאפשר לשחק חכם, במכוניות אמיתיות.

אז איך זה עובד?

השחקנים משתמשים בטאבלט שמתקשר ב- Bluetooth עם המכוניות על המסלול.  במהלך המרוץ נרשמים ארועים שונים כמו: מהירות גלגלים ימניים/שמאליים, מעבר נתיב, פניות ימינה ושמאלה, ירידה מהמסלול ועוד. הנתונים הרבים מוזרמים ל-Oracle DB Cloud Service  באמצעות חיישני IoT שונים. הדאטה מועבר לOracle IoT Cloud Service  וכאן זה מתחיל להיות מעניין:

פרמטרים ודפוסי הנסיעה של ה"נהגים" המשחקים מוצגים על לוחות המחוונים ((dashboards , יכולות machine learning מאפשרות קבלת החלטות בזמן אמת. לסיום, המידע עובר למערכת ביג דאטה של אורקל שמנתחת אותו כדי לבצע אופטימיזציה של הנהיגה ולשפר ביצועים למרוץ הבא, לקראת הביצוע המושלם!

כי מה הטעם במידע אם אי אפשר לעשות איתו משהו גם אחר כך?

כנס הענן של אורקל Oracle Cloud Tech Day יתקיים כאמור ב- 21.3.17,  בו תשיק החברה רשמית בישראל את הדור הבא של טכנולוגיות הענן שלה ותציג חידושים רבים ב- IaaS וPaaS-. הכנס ייפתח בהרצאות מליאה שיעבירו אנדרו סאתרלנד, סגן נשיא בכיר באורקל (EMEA & APAC),  ורג'י בראדפורד, סגן נשיא בכיר בקבוצת הפיתוח של אורקל, ואחראי על תוכנית ה-Startup Accelerators  בענן שהושקה לאחרונה בישראל. במוקד הכנס תשתית הענן החדשה, IaaS Gen 2, שמציעה שדרוג משמעותי בתחום תשתיות התקשורת והשרידות בענן. עוד בכנס חידושים בשירותי ה-PaaS,  כמו שירות ביג דאטה חדש, שירות CASB חדש בתחום אבטחת המידע ופלטפורמת צ'טבוט חדשה. כל אלה יוצגו בשני מסלולים:

מסלול Infrastructure & DevOps יתעמק בהעברת מערכות קיימות לענן של אורקל באמצעות תשתית ה-IaaS דור 2. בנוסף תוצג טכנולוגיית Oracle Ravello  (ראבלו הישראלית נרכשה על ידי אורקל לפני כשנה), המאפשרת ליצור במהירות ובקלות סביבות פיתוח ובדיקות.

מסלול Cloud Platform יציג פיתוח מערכות ושירותים חדשים בענן באמצעות שירותי הפלטפורמה (PaaS Oracle) ובאמצעות מגוון כלים המתאימים לסוגים שונים של מפתחים ומיישמים, שיכולים לשמש לבניית מערכות חדשות לחלוטין או להשלמה והרחבת אפליקציות עסקיות שרצות כבר במודל SaaS בענן.

בזירת ה-demo ground

יוצגו החידושים בשירותי הענן של אורקל והדגמות חיות של:

Database Cloud Services, Big Data Cloud, Analytics Cloud, Identity & API Management, Internet of Things, Mobile Cloud, Rapid Cloud Deployment with Oracle Ravello, Containers & Infrastructure, MySQL Cloud, Integration Cloud, Cloud Monitoring and insights

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות