<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > דוח פורסטר: SAS מובילה בפתרונות machine learning ואנליטיקה

דוח פורסטר: SAS מובילה בפתרונות machine learning ואנליטיקה

בדוח חברת פורסטר שפורסם לאחרונה, The Forrester Wave™: Predictive Analytics and Machine Learning Solutions, Q1 2017, קיבלה SAS את הציונים הגבוהים ביותר מתוך 14 ספקים שנבחנו בשלוש קטגוריות: מוצרים קיימים, אסטרטגיה ונוכחות בשוק.

הדוח החדש מצורף לדוח מדצמבר 2016 לפיו SAS הינה המובילה הבלעדית ב-The Forrester Wave™: Enterprise Insight Platform Suites, Q4 2016. בדSAAS -FORRESTERוח זה, פורסטר ציינה כי SAS מובילה, ומבין הספקים שנבדקו היא "מסוגלת לבדל את עצמה עם חזון ברור ופלטפורמה התומכת בהפקת תובנות בנקודות הכרעה".

בדוח אודות  machine learning ואנליטיקה נאמר: "SAS מחדשת את פורטפוליו מדע הנתונים שלה. SAS מאחדת את הפורטפוליו המקיף של פתרונות בתחום מדע הנתונים תחת SAS Visual Suite (הכוללת את הפתרונות הבאים: SAS Visual Analytics, SAS Visual Statistics ו-SAS Visual Data Mining and Machine Learning). החבילה מציגה הכנת נתונים ברמה עולמית, ויזואליזציה, ניתוח נתונים, בניית מודל והטמעת מודל. גישה מאוחדת זו מספקת חווית משתמש עקבית המאפשרת למדעני הנתונים לבנות גם מודלים מתוחכמים ביותר".

"החזון של SAS לתחום מדע הנתונים אינו מוגבל לחדשנות הכלים. הוא כולל גם שיטות אנליטיות חדשות ומבטיחות המתפרשות על פני תחומים רבים, כגון סטטיסטיקה, אקונומטריקה, אופטימיזציה, machine learning, deep learning ואינטראקצית natural learning. לאחרונה הוצגה תמיכה של אנליטיקת SAS בשפות תכנות כגון Python, Java ו-Lua, הממנפת את השימוש בקוד פתוח במדע הנתונים".

אל עבר העתיד

SAS Viya, פלטפורמת ניתוח פתוחה המותאמת לענן, צוינה לשבח ב-The Forrester Wave™: Enterprise Insight Platform Suites, Q4 2016. יישומי SAS Viya מציעים עיבוד מהיר, מחולק, המשולב עם הכנת נתונים, ויזואליזציה, אנליטיקה וניהול מודל. פורטפוליו המוצר תומך במגוון רחב של סוגי משתמשים כולל מומחים עסקיים, אנליסטים, סטטיסטיקאים, מדעני נתונים ומנהלים בכירים. זוהי פלטפורמה המיועדת לטיפוח שיתוף הפעולה בין המשתמשים השונים כדי להרחיב את השימוש באנליטיקה בארגון. "האבולוציה

רונית לפידור בלו, מנכ"לית מיה מחשבים

רונית לפידור בלו, מנכ"לית מיה מחשבים

של האנליטיקה ממשיכה עם פלטפורמת SAS Viya שלנו", אמר סאורב גופטה, מנהל קו המוצר של SAS Analytics. "ארגונים כיום משוועים לאנליטיקה חזקה שתעזור להם לקדם חדשנות ולבדל אותם מבחינה תחרותית. הם בוחרים באנליטיקה של SAS להפקת תובנות וקבלת החלטות ואנו ממשיכים להוביל עם SAS Viya". כדי להבין טוב יותר כיצד machine learning ממכנת את בנית המודל האנליטי, קראו Machine Learning: What it is and why it matters".
אודות SAS ומיה מחשבים 

SAS הינה מובילה בתחום האנליטיקה. בעזרת אנליטיקה חדשנית, בינה עסקית וניהול נתונים באמצעות תוכנות ושירותים, SAS מסייעת ללקוחותיה ביותר מ-80,000 אתרים לקבל החלטות טובות יותר מהר יותר. מאז שנת 1976, SAS מעניקה ללקוחותיה ברחבי העולם את הכח לדעת – The Power to Know. חברת מיה מחשבים היא נציגתה הבלעדית של SAS בישראל, אשר מאז היווסדה בשנת 1980 מספקת פתרונות אנליטיים ליותר מ-150 לקוחות בישראל, ביניהם משרדי ממשלה, בנק ישראל והבנקים המסחריים, חברת החשמל, חברות ביטוח, תעשיה, צה"ל ומשרד הביטחון ועוד.

 

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות