<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים

לנובו ישראל זכתה בפרס מוצר השנה לשנת 2017 בקטגוריית מחשבים ניידיםProdactoftheYear2017

 לנובו ישראל הוכרזה כזוכה  בפרס "מוצר השנה – בחירת הצרכנים" לשנת 2017 הניתן למוצרים האיכותיים והחדשניים ביותר. לנובו זכתה בפרס היוקרתי בקטגוריית מחשבים ניידים עבור מותג המחשבים Lenovo YOGA, סדרת הדגל של לנובו שזכתה בפרסי מוצר ועיצוב בינלאומיים רבים בשנים האחרונות.

צוות מומחים בראשות פרופסור יעקב הורניק מאוניברסיטת תל אביב בחר את המועמדים מבין  המוצרים והשירותים החדשניים ביותר. בשלב השני, ערך מכון המחקר הבינלאומי קנטאר מדיה סקר בקרב כ-2,000 צרכנים ישראלים שהתבקשו לחוות את דעתם על מגוון של מוצרים ושירותים חדשים. הצרכנים דירגו את המוצרים ואת השירותים על פי מידת האטרקטיביות והחדשנות ורמת שביעות הרצון שלהם מהשימוש בהם. פרסי החדשנות הבינלאומיים של מוצר השנה מוענקים בעולם כבר 30 שנה ביותר מ-36 מדינות.

לדברי סיגל אלבאום, מנכ"לית לנובו ישראל, "אנו גאים בכך שהצרכנים בישראל העניקו לנו את פרס מוצר השנה היוקרתי הניתן למוצרים ולשירותים החדשניים והאיכותיים ביותר. מותג היוגה שלנו זכה כבר בעשרות ומאות פרסים בינלאומיים ואנחנו נרגשים מכך שבנוסף להיותנו מותג הניידים הנמכר ביותר בישראל זה מספר שנים, בחר הציבורלנובו מוצר השנה 2017 בישראל להעניק לנו גם את פרס מוצר השנה".

סדרת ה-YOGA של לנובו היא סדרת מוצרים פורצי דרך הכוללת מבחר מחשבים ניידים מובילים בעלי צג מתהפך ומסך מגע בטווח רחב של מחירים, גדלים וצבעים, כמו ה-YOGA 910, לצד טאבלטים ייחודיים אשר חלקם משלבים מקרן, כמו ה-YOGA Tab 3 Pro או טאבלטים המשלבים מקלדת שהיא גם משטח ציור, כמו ה-YOGABOOK.

אודות לנובו:

לנובו (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) היא חברת Fortune 500 בשווי 46 מיליארד דולר, ומובילת שוק במוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק המסחרי, הצרכני והארגוני. משפחת המוצרים והשירותים של לנובו כוללת מחשבי PC (לרבות מותגי הדגלThink  ו-Yoga), תחנות עבודה, שרתים, מוצרי אחסון , ומשפחה שלמה של מוצרי מובייל כסמארטפונים (לרבות מותג מוטו), טאבלטים ואפליקציות. הצטרפו אלינו ב-LinkedIn, בטוויטר (@Lenovo), ב-פייסבוק  וב-אינסטגרם, או בקרו אותנו ב- www.lenovo.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות