<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > הברית בין 'רד האט' ל'אמזון' מתחזקת

הברית בין 'רד האט' ל'אמזון' מתחזקת

מאת: אלי טנא

ג'יימס ויטהורסט, נשיא ו CEO רד האט

ג'יימס ויטהורסט, נשיא ו CEO רד האט

הרחבת הפעילות של ארגונים בענן, והיתרון שיש למערכות 'קוד פתוח' בסביבה זו מתרחבת הברית בין השחקנים המובילים ב-2 הקטגוריות – 'רד האט' ו'אמזון' (AWS). מעתה, ניתן יהיה לתפעל שירותים בענן של AWS מתוך פלטפורמתRed Hat OpenShift Container במקביל לאתרי לקוחות ('ענן פרטי'). הפתרון מייצג מודל היברידי שהולך ומתחזק במערכות המידע הארגוניות. ב 3.5.2017. בבוסטון הוכרז על הרחבה משמעותית בשיתוף  הפעולה בין 'רד האט' לבין חטיבת שרותי הענן של 'אמזון' (AWS)

רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, ואמזון ווב סרוויסס (AWS), חברה של Amazon.com, הודיעו על ברית אסטרטגית מורחבת כדי לשלב גישה טבעית (native) של שירותי AWS לתוך פלטפורמת Red Hat OpenShift Container. המשמעות היא שבכך תהפוך רד האט את שירותי AWS לנגישים ישירות בתוך פלטפורמת Red Hat OpenShift Container ב- AWS או בסביבת הלקוח (יישומים היברידיים). לקוחות יוכלו לבנות תצורה באופן שקוף ולאפשר מגוון של שירותי AWS כמו Amazon Aurora, Amazon EMR, Amazon Athena, Amazon CloudFront, Amazone Route 53 ו- Elastic Load Balancing, במספר קליקים בלבד ישירות בתוך קונסולת Red Hat OpenShift. למידע נוסף בקרו ב: www.redhat.com/en/technologies/cloud-computing/openshift

רד האט ו- AWS משתפות פעולה מאז שנת 2008, ואיפשרו 'הרצת' מערכת Red Hat Enterprise Linux ב- AWS. עשרות אלפי לקוחות ברחבי תעשיות שונות מריצים מגוון רחב של יישומים ארגוניים קריטיים – כמו יישומי SAP, מסדי נתונים של Oracle, ורבים אחרים – עם Red Hat Enterprise Linux ב- AWS. יותר ויותר ארגונים שבוחנים פריסת יישומים בתוך קונטיינרים, ביקשו משתי החברות לאפשר לפרוס ולנהל באופן חלק קונטיינרים מבוססי Red Hat OpenShift ב- AWS. באמצעות ההכרזה יאפשרו  AWS ורד האט ללקוחות לבנות ולהרחיב יישומים ארגוניים מבוססי קונטיינר עם פלטפורמת Red Hat OpenShift Container בשימוש במגוון של שירותי מחשוב, מסדי נתונים, אנליטיקה, לימוד מכונה, קישוריות, מובייל ויישומים שונים. הדבר יאפשר ללקוחות פלטפורמת Red Hat OpenShift Container לפתח יישומים באתריהם

אנדי ג'אסי

אנדי ג'אסי

או בענן. החברות יספקו נתיב תמיכה משותף המגובה על-ידי שתי החברות, כך שלקוחות יוכלו להריץ את יישומיהם בייצור מתוך ביטחון.

AWS ורד האט ימשיכו להציע מערכים מושלמים של היצע של תווכה דוגמת Red Hat JBoss Middleware כשירותים נתמכים במלואם ב- AWS, מה שיאפשר ללקוחות להריץ מודל כרכיבי יישומי ארוזים בקונטיינרים עם התפקודיות, גמישות ואבטחה שלקוחות מצפים להם מ- AWS. כדי לשפר עוד יותר את ביצועי פלטפורמת Red Hat OpenShift Container ב-

AWS, החברות ישתפו פעולה בפיתוח כדי לחזק עוד יותר את האינטגרציה בין AWS ו- Kubernetes, פלטפורמת תזמור (Orchestration) הקונטיינרים שמעצימה את Red Hat OpenShift.

"אימוץ עיקרון ה'קונטיינרים' ממריא בארגונים, וברית זאת נועדה להאיץ זאת על-ידי כך שהיא נותנת ללקוחות גישה לשירותי AWS ישירות בתוך פלטפורמת Red Hat OpenShift Container", אמר ג'ים וויטהרסט, נשיא ומנכ"ל רד האט. "על ידי הצירוף יחד של קצב החדשנות שלא יאומן ועומק התפקודיות ש- AWS מספקת, עם פלטפורמתaws and red hat combined logo קונטיינרים ברמה ארגונית המקיפה ביותר בתעשייה, אנו מאפשרים ללקוחות להביא את היתרונות המשולבים של פתרונות אלה לרחבי הסביבות ההיברידיות שלהם עם הגיבוי של התמיכה המשותפת שלנו".

"מאחר שרד האט היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, לקוחותינו הארגוניים השתוקקו להריץ באופן חלק את Red Hat Enterprise Linux ופתרונות רד האט מגוונים אחרים ב- AWS", אמר אנדי ג'אסי, מנכ"ל AWS. "עם המשך האצת קצב החדשנות של AWS, אנו נרגשים מהעמקת הברית שלנו עם רד האט כך שלקוחות יכולים ליהנות מהתפקודיות ללא תחרות של AWS ברגע שיוצאת לשוק, בין אם הם משתמשים ב- Red Hat Enterprise Linux או בפלטפורמת Red Hat OpenShift Container". זמינות רחבה של הפתרונות המשותפים צפויה בסוף 2017.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות