<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > 'רד  האט' מצטיינת ב-DEVOP

'רד  האט' מצטיינת ב-DEVOP

מערכת IT NEWS

רד האט (Red Hat) – ספקית פתרונות קוד פתוח הגדולה בעולם, זכתה בפרס בקטגוריית 'פלטפורמת הפיתוח הטובה ביותר' במסגרת תחרות Computing DevOps Excellence Awards שהתקיימה לראשונה.

בתחרות הוענקו פרסי הצטיינות עבור  הישגים יוצאי דופן לארגונים, אנשים ופתרונות הפועלים בתפישת הפיתוח של DevOps (שילוב של פיתוח ותפעול). הפרס הוענק למערכת  Red Hat OpenShift שהוגדרה כפלטפורמת פיתוח תוכנה אשר הוכיחה את התפקודיות הטובה ביותר והתכונות החדשניות ביותר, וזכתה להמלצות של לקוחות עבור יכולות וחדשנות. מערכת Red Hat OpenShift מציעה סדרת פתרונות מבוססים Linux Containers ברמה ארגונית,  והיא המקיפה ביותר מסוגה בתעשייה. היא נועדה לסייע ללקוחות ליישם ולנהל תהליכי

דן טולדנו

דן טולדנו

חדשנות ולספק מהר יותר יישומי ענן ואפליקציות באמצעות ניצול מיטבי של יתרונות של מתודולוגיות DevOps הקיימות ב- OpenShift.

רד האט מכירה בכך שארגונים רוצים להיות מסוגלים לאזן בין  איכות הפיתוח לבין קצב שחרור גרסאות תוכנה – בעידן בו למהירות של 'זמן הגעה לשוק' (  Time To Market) יש חשיבות עסקית ברמה קריטית – תוך אחריות לאיכות פיתוח מיטבית. Red Hat OpenShift מסייעת להקל על איזון זה ולספק תוכנה ואפליקציות איכותיות מהר הרבה יותר (וזו בעצם ליבת התפישה של (DEVOP. על פי מחקר של IDC שנערך לא מכבר בחסות רד האט, Openshift מאפשרת ללקוחות להגיב לדרישות השוק מהר יותר על-ידי אספקת יישומים עסקיים בתצורת Microservices באמצעות תהליכי DevOps. המחקר מצא כי יתרונות אלה עשויים לכלול זמני אספקת יישומים מהירים יותר ב- 66% המייצגים שיעור חיסכון כספי שנתי ממוצע של 1.29 מיליון דולר לכל 100 מפתחי יישומים, והחזר השקעה ממוצע של 531% בטווח של 5 שנים.

דן טולדנו, מנהל אזורי ישראל, יוון וקפריסין ברד האט, אומר: "אנו מברכים את צוות OpenShift על זכייה זאת, ומאמינים כי זו עדות לפעילותה של רד האט במטרה לסייע לארגונים בתחומים שונים  לתת מענה לצורך שלהם לבנות ולהפעיל יישומים טוב יותר, להריץ את התשתיות שלהם טוב יותר, ולבצע טרנספורמציה עסקית בקנה מידה רחב עם טכנולוגיית קוד פתוח".

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות