<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > מנכ"ל גוגל ישראל בכנס הענן GoogleNext בתל אביב: "הענן שלנו משרת יותר ממיליארד משתמשים מדי יום"  

מנכ"ל גוגל ישראל בכנס הענן GoogleNext בתל אביב: "הענן שלנו משרת יותר ממיליארד משתמשים מדי יום"  

 

בכירי גוגל העולמית הציגו הבוקר, יום ד', בפני אלפי משתתפים, את טכנולוגיות הענן המתקדמות ביותר של החברה, בכנס Google Cloud Next 2017 , שמתקיים זו השנה השלישית

Tomer Foltyn Photography | www.TomerFoltyn.com

ברק יוגב

בתל אביב.

ברק רגב, מנכ"ל גוגל ישראל, אשר עד למינויו לתפקיד באחרונה, הוביל את פעילות Google Cloud באזור EMEA, פתח את הכנס ואמר כי הענן של גוגל משרת יותר ממיליארד משתמשים מדי יום, באמצעות שירותים שונים שגוגל ולקוחותיה מפעילים ברשת. עוד הוסיף רגב : "השנה הכפלנו את מספר העובדים בחטיבת הענן, בעולם ובישראל, ואנו ממשיכים לצמוח. גם מספר השותפים שלנו בעולם צומח במהירות כדי לתמוך בלקוחות הענן שלנו, שמספרם גדל פי 2.2 בשנה האחרונה".

אייל מנור, סגן נשיא להנדסה ב-Google Cloud העולמית: "אנו מפתחים את הענן לשימושנו הפנימי בשירותים כמו Youtube וג'ימייל, ומאפשרים את הגישה והשימוש בו גם לשוק. חברות מכל הגדלים ברחבי העולם, כולל ארגונים רבים מאוד בישראל – שהיא שוק חשוב מאוד עבורנו – נהנים ממגוון הפתרונות של תשתית הענן שלנו".

יוסי מטיאס, סגן נשיא להנדסה ב-Google Search : "אנו חיים בתקופה מרתקת כאשר הטכנולוגיה מתפתחת במהירות והחדשנות משפיעה יותר ויותר על חיינו. הענן בשילוב למידת מכונה ובינה מלאכותית מאפשרים לפתח חדשנות בקצב חסר תקדים. מטיאס ציין את התרומה הרבה של שבע מאות

Tomer Foltyn Photography | www.TomerFoltyn.com

Tomer Foltyn Photography | www.TomerFoltyn.com

המפתחים והמהנדסים בגוגל ישראל לדור הבא של טכנולוגיות גוגל בתחומי הענן, האבטחה, החיפוש, למידת מכונה ורשת, אשר משפיעות על מיליארדי אנשים בעולם".

בכירים נוספים שהשתתפו בכנס, המתווים את האסטרטגיה העסקית והטכנולוגית של הענן של גוגל: בראד קלדר, סגן נשיא להנדסה בגוגל העולמית, מיילס וורד, ראש חטיבת הפתרונות העולמית של Google Cloud, גרג דמישלי, ראש חטיבת המוצרים העולמית של Google Cloud. כמו כן, דיברו בכנס  על חווית המשתמש שלהם כלקוחות Google Cloud , דיוויד נוט (David Knott) הארכיטקט הראשי של בנק HSBC, ואורית ירון, סגנית נשיא ב-Outbrain.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות