<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > ה-RADathon של חברת רד: הזדמנות לעובדים להשפיע ולחדש מבפנים

ה-RADathon של חברת רד: הזדמנות לעובדים להשפיע ולחדש מבפנים

 

אופיר פוקס

אופיר פוקס

בחברת רד, מובילה עולמית בפתרונות Telecom Access, יתקיים ב- 7-8 ביוני 2017 RADathon –  האקתון לעובדי החברה. מטרת האירוע, לדברי אופיר פוקס, סמנכ״ל הפיתוח של החברה, היא ״לאפשר לעובדי רד בתל אביב ובאר שבע לממש כמה מרעיונותיהם הגדולים המחפשים הזדמנות לצאת לפועל״.

״התחרות פתוחה לקבוצות עובדים שיפתחו קונספט ויבנו דמו או מודל, כל עוד הרעיון הבסיסי עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה העסקית של רד, וכל עוד פיתוחו מתייחס לקו המוצרים של החברה ופתרונותיה״, אומר פוקס. הוגי הרעיונות הנבחרים יזכו, מעבר לכבוד והערכה, גם בפרסים כספיים. את צוות השופטים יוביל דרור בין, מנכ״ל רד. בין השופטים הנוספים יימצאו אילן טבת, סמנכ"ל שיווק, אופיר פוקס, סמנכ"ל פיתוח, אמיר ברנע, מנהל תחום התשתיות הקריטיות ואייל אלוני, מנהל תחום ספקי תקשורת.

"חדשנות היא אחד מערכי היסוד של RAD ואחד מהיתרונות של ההייטק הישראלי", אומר פוקס, "אנחנו ב-RAD מעודדים את העובדים לחדשנות ויצירתיות כדרך קבע בכל התחומים – שיווק, פיתוח, בדיקות, יצור וכ"ו. ה'רדאתון' הוא עוד דרך נפלאה לעשות זאת". לדברי פוקס, הצורך של החברה בחדשנות הוא הכרחי כדי להמשיך ולהוביל בשוק הבינלאומי והרעיונות המבטיחים ביותר מה'רדאתון' יוטמעו במוצרי החברה על מנת לתת את הפתרונות הטובים ביותר ללקוחותיה ולהמשיך להיות בחזית הטכנולוגיה.

רד היא מובילה עולמית בפתרונות Telecom Access. בין לקוחותיה נמצאים ספקי שירותי תקשורת מהשורה הראשונה בעולם וכן חברות חשמל, חברות רכבות, שדות תעופה וערים חכמות. החברה היא מובילה עולמית בטכנולוגיות ופתרונות תקשורת, לדוגמא, רד היתה החברה הראשונה RAD_logo_with_tagline_high_resבעולם להציג פתרון מסחרי מבוסס SDN/NFV בתחום הגישה (virtual CPE – vCPE). ובנוסף היא מובילה בתחומי אבטחת סייבר, ניטור ביצועים וסינכרוניזציה על גבי רשתות מיתוג מנות. לחברה, הפעילה בשוק מעל 36 שנה, יש נוכחות במעל 150 מדינות ובסיס התקנות של למעלה מ-15 מיליון יחידות. רד היא חלק מרכזי בקבוצת רד (הכנסות מצרפיות של מעל 1.3 מיליארד דולר בשנת 2016).

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות