<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Fujitsu דורגה על-ידי גרטנר כמובילה במיקור חוץ של מרכזי נתונים ושירותי תשתיות באירופה זו השנה החמישית ברציפות

Fujitsu דורגה על-ידי גרטנר כמובילה במיקור חוץ של מרכזי נתונים ושירותי תשתיות באירופה זו השנה החמישית ברציפות

  • רענן ביבר

    רענן ביבר

    האבולוציה של Fujitsu בשוק מיקור החוץ המשתנה במהירות זכתה להכרה בריבוע הקסם של גרטנר לאור הצלחתה בשימור מעמדה המוביל לאורך שנים

  • Fujitsu מתמקדת במתן אפשרות ללקוחות לחולל שינוי אמיתי באמצעות יצירה דיגיטלית משותפת
  • הדו"ח של גרטנר בחן את יכולותיהם של ספקי שירותים מובילים לספק שירותים מנוהלים למרכזי נתונים ותשתיות ברחבי אירופה ודירג אותם לפי "שלמות החזון" ו"יכולת ביצוע".

Fujitsu הודיעה היום על דירוגה כמובילה בריבוע הקסם (Magic Quadrant) של חברת גרטנר לשנת 2017, בקטגוריית מיקור חוץ של מרכזי נתונים ושירותים לתשתיות באירופה. זו השנה החמישית ברציפות שFujitsu מדורגת על-ידי גרטנר בריבוע המובילות בקטגוריה זו. ריבוע הקסם בוחן את יכולותיהם של ספקי שירותים מובילים לספק שירותים מנוהלים ברחבי אירופה, לרבות מיקור חוץ ושירותים לתשתיות. על פי גרטנר, המובילות בריבוע הקסם, לרבות Fujitsu, "פועלות באופן מיומן, יש להן חזון ברור של כיוון ההתפתחות בשוק והן מפתחות מיומנויות לשמירה על מעמדן המוביל. הן מעצבות את השוק ולא רק הולכות בעקבות האחרים." Fujitsu סבורה שהשגת מעמד של מנהיגות בריבוע הקסם של גרטנר בקטגוריית מיקור החוץ של מרכזי נתונים ושירותים לתשתיות, היא עדות מוצקה מצד שלישי בלתי תלוי למורשת העמוקה של החברה בשירותים למרכזי נתונים.

רענן ביבר, מנהל פוג'יטסו בישראל: "Fujitsu מתמקדת ביצירת סביבות מחשוב היברידיות עבור לקוחותיה במטרה להשיג איזון מושלם בין שירותים מסורתיים לשירותים מבוססי ענן. מחשוב מבוסס ענן עומד במרכז החזון של Fujitsu למחשוב היברידי כמנוע לקידום הדיגיטציה ויכולת השימוש בשירותים דיגיטליים כגון האינטרנט של הדברים, ביג דאטה וכוח עבודה נייד. היתרון של סביבת מחשוב היברידית הוא אינטגרציה מלאה של המערכות המספקת רובסטיות, שליטה וממשל. יחדיו, פתרונות הדור הבא של Fujitsu למחשוב היברידי מספקים לארגונים גמישות רבה יותר תוך התייעלות הודות לתמחור לפי שירות". כספקית מיקור החוץ המובילה בעולם, Fujitsu מעסיקה אלפי אנשי מקצוע מנוסים ברחבי העולם ומספקת תמהיל של ידע מקומי, מיכון והתייעלות עם צוותי פרויקטים שחוללו מהפך במאות מרכזי נתונים ובאלפי מערכות מחשוב.

כיום פועלת Fujitsu ביותר מ-160 מרכזי נתונים וביותר מ-25 מרכזי נתונים מבוססי ענן בכל האזורים בעולם ומשרתת לקוחות מכל המגזרים בכל המדינות הגדולות. הגישה של Fujitsu, המשלבת משאבים מקומיים ומחוץ למדינה, ניתנת להתאמה לקדימויות של הלקוח על מנת לספק יתרונות כגון צמצום עלויות, גמישות משופרת והפחתת סיכונים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות