<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Dynatrace דורגה על ידי גרטנר כמובילת השוק בתחום ניטור ביצועי האפליקציות שנה רביעית ברציפות

Dynatrace דורגה על ידי גרטנר כמובילת השוק בתחום ניטור ביצועי האפליקציות שנה רביעית ברציפות

Dynatrace, מובילה עולמית בפתרונות לניהול ביצועים בעידן הדיגיטלי, המיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, דורגה על ידי חברת המחקר העולמית גרטנר כספקית העולמית המובילה של פתרונות לניטור ביצועי אפליקציות (Application Performance Monitoring, APM) שנה רביעית ברציפות. בתחילת השנה דורגה דיינטרייס כמובילת

גיל גבעתי

גיל גבעתי

תחום ניהול וניטור ביצועי אפליקציות (Application Performance Monitoring Suites) וכמובילה ברביע הקסם של גרטנר שנה שביעית ברציפות.

Dynatrace דורגה כמובילת שוק בזכות נתח השוק של החברה במהלך שנת 2016 שהתפרסם בדו"ח של גרטנר "Market Share: All Software Markets, Worldwide,2016". במהלך השנה האחרונה הרווח של Dynatrace צמח למעל ל-400 מיליון דולר, מה שממקם את החברה שוב כמובילת שוק ה-APM בפער של כמעט פי 2 מהחברה במקום השני.

Dynatrace מובילה את הדור החדש והמתקדם של פתרונות ניהול וניטור ביצועי אפליקציות. פתרונות החברה מסייעים ללקוחותיה לנטר, לנהל ולצפות בערוצים הדיגיטליים ובאפליקציות מנקודת המבט של משתמש הקצה. למעלה מ- 8,000 ארגונים משתמשים בתובנות אלה כדי לשלוט במורכבות האפליקציות, להשיג זריזות תפעולית, ולהגדיל את ההכנסות באמצעות יצירת חוויות משתמש איכותיות ונעימות עבור לקוחותיהם.

גיל גבעתי, מנהל פתרונות Dynatrace בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס: "אף חברה בתחום לא משקיעה ב-R&D כמו Dynatrace. בעוד שהמתחרים משקיעים רבות בקמפייני פרסום ושיווק רחבי ידיים הצוות הטכני המצוין של Dynatrace, הכולל מעל ל-500 אנשי צוות מיומנים, מוביל ומשדרג על בסיס קבוע את יכולות הניהול והניטור של פתרונות החברה. Dynatrace היא חברת ה-APM הראשונה שביססה את פתרונותיה על בינה מלאכותית ומספקת פתרון ניהול וניטור אוטומטי לחלוטין. בנוסף, ל-Dynatrace יש מגוון רחב של שיתופי פעולה עם פתרונות הענן והטכנולוגיה המובילות בעולם כגון Red Hat, AWS, Docker ועוד."

כמדי שנה, מארחת מטריקס אתDynatrace Perform TLV .
השנה המפגש יתקיים בגלריית דובנוב בתל אביב, ביום שלישי 27/6 ויתחיל בארוחת בוקר מפנקת.
 במרכז המפגש תהיה הרצאתו העדכנית של מייקל אלן, VP EMEA ב-Dynatrace. במפגש יהיה ניתן להתעדכן ממקור ראשון כיצדDynatrace   יכולה לסייע לארגון שלכם להשתלב באתגרים שמציב השינוי הדיגיטלי ההכרחי היום. בנוסף, נחשוף את האורחים ל-2 סיפורי לקוח ונערוך הדגמה חיה מרתקת, שתכיל יכולות ניטור מתקדמות וייחודיות, יחד עם טריקים מגניבים ופיצ'רים חדשים.  לפרטים והרשמה

אודות מטריקס

מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשניות ויישומים ארגוניים בסביבת אינטרנט ומובייל כמו גם מערכות לגאסי, ייצוג פתרונות ומוצרי תוכנה, פתרונות תשתית מקומיים ופתרונות ענן, שירותי מיקור חוץ ואוף-שור, בדיקות תוכנה, הדרכה והטמעה. מטריקס, המעסיקה כ- 8,250 מקצועני טכנולוגיה ו -IT, מדורגת על ידי חברות המחקר כמובילה את ענף שירותי התוכנה והטכנולוגיה בישראל מזה למעלה מעשור. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100. מחזור המכירות של מטריקס ב- 2016 הגיע ל- 2.544 מיליון ₪ והרווח הנקי ל- 114 מיליון ₪.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות