<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Sophos הוצבה כ"בעלת חזון" ברבוע הקסם של גרטנר לניהול ניידות בארגון (EMM) בפעם הרביעית ברציפות

Sophos הוצבה כ"בעלת חזון" ברבוע הקסם של גרטנר לניהול ניידות בארגון (EMM) בפעם הרביעית ברציפות

Sophos (LSE:SOPH), מובילה גלובלית להגנת רשת ונקודות קצה, המיוצגת בישראל על ידי Power Communications, נבחרה על ידי גרטנר כ"בעלת חזון" (Visionary) בדוח

דן שאיפה

דן שאיפה

רבוע הקסם  לניהול ניידות בארגון (EMM)1 זו השנה הרביעית ברציפות. עם פתרון Sophos Mobile, חברת Sophos הינה שוב הספקית היחידה המתמקדת באבטחת רשת ונקודות קצה, אשר הוצבה השנה ברבוע הקסם ל- EMM. השיפורים האחרונים ב- Sophos Mobile 7, אשר שוחררו בפברואר 2017, כוללים טכנולוגית אנטי-פישינג המיועדת להגנת משתמשים מפני לינקים זדוניים באימיילים ומסמכים, ושיפורים לאבטחת אנדרואיד ויישומי אנטי-נוזקות. ישנם גם שיפורי שימושיות ליישומי Secure Workspace ו- Secure Email, בעזרתם משתמשים יכולים כעת לפתוח, לצפות ואפילו לערוך מסמכי Office מאובטחים ומוצפנים ומסמכים מצורפים, מבלי לעזוב את הקונטיינר המאובטח והמוצפן.

"אנחנו מאמינים כי ההכרה שקיבלנו הינה בזכות המומנטום החיובי, הן באסטרטגיה של Sophos לניהול אבטחת המובייל בארגון, והן ביכולות ובפונקציונליות שלקוחות האנטרפרייז מצפים וזקוקים להן," אמר דן שיאפה, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל קבוצות אבטחת משתמשי קצה ורשת ב- Sophos. "אנו סבורים כי זוהי הוכחה לחזון שלנו לאבטחה סינכרונית, שכן, Sophos היא הספקית היחידה הממוקדת אבטחת IT שנכללה ברביע. Sophos Mobile הינו פתרון EMM המציע הגנת מידע ברמה הגבוהה ביותר, ניהול פשוט ואפשרות להתקנה on-premises או במסגרת Sophos Central. יתרה מכך, זהו הפתרון היחיד שניתן לאופטימיזציה כחלק מאסטרטגית אבטחה סינכרונית שמשתפת מודיעין באופן ישיר בין כל נקודת קצה רגישה והרשת. אנו גאים בהצבה שלנו כ- Visionary בשוק ההולך וגדל הזה". פתרון Sophos Mobile 7 הינו האחרון במספר הולך וגדל של פתרונות הזמינים דרך פלטפורמת הניהול המשולבת ומבוססת הענן Sophos Central, כולל הדור הבא של XG Firewall, Sophos Endpoint Security, Sophos Intercept X, Sophos Email Security, Sophos Server Protection, Sophos Encryption ו- Sophos Phish Threat. על מנת ללמוד יותר על הדוח של גרטנר בתחום ה- EMM הקליקו כאן על מנת להוריד את הדוח המלא.

אודות Sophos

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים. Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה. לפרטים נוספים : www.sophos.com.

אודות Power Communication

Power Communication הוקמה בשנת 1996, החברה הינה- "Value Added Distributor" ומתמחה בתחום התקשורת, אבטחת המידע וההמשכיות העסקית. הידע המקצועי והניסיון שנצבר במהלך השנים,  בשילוב הפתרונות המופצים על ידה, מאפשרים לחברה לספק פתרונות אבטחת המידע, המשכיות עסקית ותקשורת של מיטב היצרנים בעולם, בשילוב תמיכה ושרות ברמה הגבוהה ביותר. החברה מייצגת בישראל את החברות Sophos, Unitrends ואחרות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות