<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > TechCrunch מסמן את ׳הדבר החם הבא׳ מבין הסטארט-אפים הישראליים

TechCrunch מסמן את ׳הדבר החם הבא׳ מבין הסטארט-אפים הישראליים

הבלוג הטכנולוגי המוביל בעולם קיים את תחרות הסטארט-אפים שלו בישראל:  TechCrunch מסמן את ׳הדבר החם הבא׳ מבין הסטארט-אפים הישראליים חברת OlfaGuard, שופטי התחרות והזוכיםשזכתה בתחרות הסטארטאפים של טקראנץ' בשיתוף לאומיטק, יזכו להציג בתחרות העולמית :  'TechCrunch Disrupt Berlin'

 מנכ״לית לאומיטק, יפעת אורון, כאחת משופטי התחרות:  "עשר החברות מדגימות בצורה יפה את הוורסטיליות והמנעד הרחב של מגוון הטכנולוגיות המפותחות בישראל, שכוללות טכנולוגיות מתחום הרפואה, הדפסה תלת מימדית, רובוטיקה, סייבר , אוטומוטיב ועוד. העובדה כי ההייטק הישראלי מצליח להיכנס לתחומים חדשניים ולהתבסס כמוביל בהם, מחזקת שוב ושוב את תעשיית ההייטק הישראלית למול מרכזי הייטק אחרים בעולם."

 בלוג הטכנולוגיה האמריקאי המוביל TechCrunch, קיים את תחרות הסטארט-אפים שלו בישראל, בכנס שנערך, בשיתוף לאומיטק, ב-28.6 בתל אביב. האירוע, בו נטלו חלק והשתתפו ממיטב קהילת ההייטק הישראלית, הפגיש בין מאות משתתפים – אנג'לים, קרנות הון סיכון, יזמים וחברות סטארט-אפ – עם צוות העורכים של TechCrunch, אשר מגיע לתל אביב זו שנה שנייה ברציפות כדי לגלות את הדבר החם הבא בסצינת ההיי-טק הישראלית. אלו 10 החברות הישראליות אשר נבחרו לאחר מיון של TechCrunch, מבין מאות סטארט-אפים אשר הגישו את מועמדותם להשתתף בתחרות:

צוות טקראנץ' ויפעת אורוןמנכ״לית לאומיטק, יפעת אורון, אומרת כי " לאומיטק שמחה להיות שותפה, זו שנה שנייה, של טק קראנץ' באירוע חשוב זה בו נחשפות חברות צעירות ומבטיחות מישראל בפני צוות עיתונאים מוביל של טק קראנץ'.  בדומה למה שקורה במעוז ההייטק בסיליקון וואלי, אנו מאמינים כי החברות שנבחרו להציג על בימת טק קראנץ' הינן חברות בעלות פוטנציאל רב אשר טק קראנץ' מצליחה לזהות כבר בשלבים המוקדמים. עשר החברות המציגות מדגימות בצורה יפה את הוורסטיליות והמנעד הרחב של מגוון הטכנולוגיות המפותחות בישראל, שכוללות טכנולוגיות מתחום הרפואה, הדפסה תלת מימדית, רובוטיקה, סייבר , אוטומוטיב ועוד. העובדה כי ההייטק הישראלי מצליח להיכנס לתחומים חדשניים ולהתבסס כמוביל בהם, מחזקת שוב ושוב את תעשיית ההייטק הישראלית למול מרכזי הייטק אחרים בעולם."

OlfaGuard הזוכה תציג בכנס  'TechCrunch Disrupt Berlin 2017' היוקרתי שיתקיים בברלין ב4-5 בדצמבר_- 2017. המקום השני זכו בשני כרטיסי כניסה חינם לכנס, והמקום השלישי זכה בכרטיס כניסה אחד חינם. כנסי TechCrunch Disrupt נחשבים כיום לפלטפרומה המובילה בעולם בקרב קהילת ההיי-טק הגלובאלית, והם מתקיימים מידי שנה בערי הייטק מובילות כמו סן פרנסיסקו, לונדון ובייג'ינג. הכנס מציג את הטרנדים הכי חמים מעולם החדשנות והטכנולוגיה ומייצר הזדמנות נדירה עבור חברות סטארט-אפ בתחילת דרכן, מכל העולם, להשיק את מוצריהן ולהציגם בפני קרנות מובילות, משקיעים פוטנציאליים, כלי תקשורת, עיתונאים ובלוגרים מכל העולם.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות