<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > אפליקצייה לתכנון איכות חיים מבוססת ניתוח DNA

אפליקצייה לתכנון איכות חיים מבוססת ניתוח DNA

אפליקצייה לתכנון איכות חיים מבוססת ניתוח DNA, פורמולה מתקדמת לתינוקות המועשרת במרכיבים חיסוניים וחיישן שמנתח ומזהה רגשות – הפיתוחים הירושלמיים החדשים מבית AtoBe בעזריאלי נחשפים לראשונה. 

עזריאלי מכללה להנדסה חוגגת Demo Day לפרויקטים החדשניים של המחזור השלישי של מאיץ הסטארט-אפים AtoBe

demo2 (1)בערב יום שני ה-26.6, AtoBe, מאיץ הסטארט-אפים של עזריאלי מכללה להנדסה ירושלים, ציין את סיומו המוצלח של המחזור השלישי של תוכנית האקסלרצייה. תשעה סטארט-אפים מרגשים ויצירתיים, המייצגים את מיטב החדשנות של סטודנטים ויזמים ירושלמיים, חשפו את הפיתוחים שלהם, בפעם הראשונה לקהל הרחב. את האירוע פתח מר גיל איילון, ראש אזור אירופה, שהרחיב על סיפור ההצלחה העולמי של החברה הירושלמית המשגשגת. לאחר מכן, הסטארט-אפים הציגו את הפיתוחים שלהם בפני פאנל של למעלה מ-15 קרנות השקעה ומשקיעים פרטיים וביניהם נציגי: Exit Valley, קרן Jumpspeed, קרן איגרא ארגנטו, קרןOurCrowd , קרן JVP ואחרים.

מרכז החדשנות AtoBe ייחודי בכך שהוא תומך במגוון רחב במיוחד של פרויקטים, מתחומי הנדסה שלעזריאלי ייתרון משמעותי בהם – ביומד, אינטרנט הדברים, אפליקציות מובייל, מכשור רפואי, רובוטיקה והנדסת מכונות, ביג דאטה ועוד. המבקרים באירוע כללו גם מספר בכירים מתעשיית ההייטק העולמית, כולל דיפלומטים ממקדוניה המקדמים בימים אלו יחד עם המכללה את ההקמה של מרכז סטארט-אפ ישראלי-בלקני בדרום מקדוניה, ומנכ"לי מספר מאיצים סיניים העובדים בשיתוף פעולה הדוק עם המכללה. המרכז משתף פעולה עם עשרות חברות הייטק, מאיצים וחממות מכל רחבי העולם, ומארח מדי שבוע משלחות של משקיעים, אנשי אקדמיה ואנשי עסקים מסין, יפן, קוריאה, רוסיה, ארה"ב גרמניה ועוד.

חברת MiaDNA, שהיועץ הבכיר העומד מאחוריה הוא פרופסור יוסף גריבנאום, ראש המכון לחקר מדעי החיים באוניברסיטה העברית, פיתחה תוכנה שמספקת למשתמשים בה תוכנית דיאטה מותאמת אישית, תוכנית אימוני כושר ותוכניות נוספות מותאמות אישית לאיכות חיים, המבוססות על ניתוח DNA.

demo1Letos פיתחה תוכנה מבוססת חיישן חכם, המסוגלת לזהות רגשות ועוצמת רגשות של משתמשים, מבלי לחבר אותם לשום מכשיר ומבלי לצלם אותם. החברה זכתה במקום הראשון בתחרות הסטארט-אפים הנחשבת Exist במינכן והתברגה בשלישייה הראשונה בתחרות הסטארט-אפים של סיסקו העולמית.

Qazoom יצרה פלטפורמה המאפשרת לבתי עסק בישראל לפקח על תהליך היצור ובקרת האיכות של מוצריהם במפעלים בסין. Write On היא אפליקציה המאפשרת ניתוח גרפולוגי מתקדם של טקסט בעזרת מצלמת הסלולר. Navida פיתחה עיצוב לבניינים מתקפלים, מודולרים וניידים לחלוטין. MaoLac יצרה מזון לתינוקות המבוסס על תחליף חלב אבל כולל את כל הנוגדנים הנמצאים בחלב אם.Proofig יצרה פלטפורמה המיועדת למדענים ומאפשרת בדיקת מאמרים מדעיים לפני הגשתם למגזינים מקצועיים.

מרכז החדשנות של המכללה צפוי לפתוח את המחזור הרביעי של המאיץ באוקטובר הקרוב ומציע ליזמים הרלוונטיים שיתקבלו סט יחודי של שירותים וכלים, חיבור למנטורים ומובילי דעה בתעשיית הסטרטאפ יחד עם כלים אקדמיים והנדסיים מתקדמים. פרופ' רוזה אזהרי, נשיאת המכללה: "המאיץ ההנדסי במכללה כבר עשה לו שם כאחת התוכניות האיכותיות והמובילות בתחומן והחברות המסיימות אותו מגייסות השקעות מרשימות ועושות חייל. הכל אומנם מתחיל ברעיון מהפכני, אבל הייתרון הברור שלנו הוא שאל הרעיון מצטרפת הנדסה ואקדמיה, חדשנית ואיכותית, שיחד עם היזמים והרוח הפועמת בהם, מאפשרת הפיכת רעיונות למציאות. אני מאחלת לחברות, בוגרות המחזור השלישי, הרבה הצלחה בהמשך הדרך ומצפה כבר לרעיונות החדשניים של המחזור הבא ב AtoBe".

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות