<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Jakarta של ServiceNow משדרגת את האיינג'יג'מנט עם הלקוחות

Jakarta של ServiceNow משדרגת את האיינג'יג'מנט עם הלקוחות

הגירסה החדשה של ServiceNow  אף שילבה כלי חדש ורב עוצמה לניהול ענן ושדרגה משמעותית את יכולות הבנצ'מרקינג של הלקוחות

2 (3) אירועי ה- SNUGs (ServiceNow User Group) של חברת  ServiceNow, מובילה עולמית בתחום של תהליכי אוטומציה חכמים בענן,  הם עניין של מסורת.  לאחרונה קיימה החברה, במשרדיה בפתח תקווה, הדרכה לכ- 50 לקוחות בנושא Jakarta – הגירסה החדשה של המוצר אשר הושקה באירוע Knowledge2017, שהתקיים באורלנדו בחודש מאי האחרון.

לימור אפיק, מנהלת אזורית ServiceNow פתחה את האירוע וברכה את הנוכחים. ליזה שומר, מנהלת תמיכה גלובלית, בחברת Mavenir, דיברה על הדרך בה מערכת לניהול שירות לקוחות (CSM) מסייעת ומקלה בעת מיזוג בין שתי חברות. אודי גוטליב, מנהל מוצר ב- ServiceNow הציג את הבשורה שמביאה עימה Jakarta. "אחד היישומים החדשים שמביאה גירסה זו הוא ה- Community – יישום מבוקש מאד בקרב הלקוחות המאפשר להם לנהל קהילות שלמות כחלק  מהפלטפורמה. למשל, ניהול קבוצות דיון של לקוחות סביב מוצר מסוים או ניהול קבוצה עם גוף התמיכה של ServiceNow ועוד. הכלי הזה תורם להגברת האיינג'ייגמנט" אמר גוטליב והוסיף, "עוד לראשונה, שילבנו טכנולוגיה של חברת ITapp, אותה רכשנו לפני כשנה. מדובר בכלי נהדר לניהול ענן, המאפשר ללקוח להזמין שירותי ענן, לנהל את כל סביבות הענן שלו, לקבל חיוויים לגבי עלויות, היקפי שימוש ועוד. בנוסף, מרגע שהוגדרה מערכת ניהול הענן היא אדישה לסוג הספק, והמעבר בין ספק אחד לאחר אינו מצריך כל שינוי בהגדרות האפליקציה." חידוש נוסף שמביאה עימה Jakarta מתייחס להרחבה של כל יכולת הבנצ'מרקינג, הוספה של שורה ארוכה של פרמטרים להשוואה 4מול לקוחות אחרים כולל קסטומיזציה של נושאים להשוואה, בהן חושק  הלקוח לאורך הדרך ומגדיר בעצמו בקלות.

 

אודות ServiceNow

הארגון שלכם חייב לנוע מהר יותר, אך מחסור בתהליכים ובכלי לגאסי מעכבים אותו. מדי יום, אלפי בקשות של לקוחות ועובדים מסתובבות בארגון, חזור והלוך, בין אנשים שונים, מחלקות ומערכות. בקשות אלה אינן מובנות ואינן מתועדות. עם המערכת של ServiceNow System of ActionTM  אתם יכולים להחליף את דפוסי העבודה הבלתי מובנים בזרימה אוטומטית ואינטליגנטית של פעולות. כעת, כל עובד, לקוח ומכונה יכולים לבצע בקשות על פלטפורמת ענן בודדה. כל מחלקה, העובדת על מענה לבקשה זו, יכולה לתעדף, לשתף פעולה, לרדת לשורשם של דברים, להשיג תובנות בזמן אמת והנעה לפעולה.  העובדים שלכם נטענים מחדש, רמת השירותים שלהם משתפרת ואתם חווים שיפור כלכלי. Work at LightspeedTM. למידע נוסף: www.servicenow.com 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות