<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > תואר ה- MVP היוקרתי של מיקרוסופט הוענק זוהי השנה השלישית לבכיר בחברת קונסיסט מערכות

תואר ה- MVP היוקרתי של מיקרוסופט הוענק זוהי השנה השלישית לבכיר בחברת קונסיסט מערכות

מאיר פלג

מאיר פלג

מאיר פלג, מנהל פרוייקטים בכיר בקונסיסט מערכות, זכה בתואר ה- MVP, תודות להישגיו הטכנולוגיים יוצאי הדופן בתחום ה- IT ומחויבותו הקהילתית, הכוללת השקעה, הובלה וטיפוח של קהילת ה- IT בארץ ובעולם בשנה החולפת;  לתחרות מגישים מועמדות מדי שנה עובדים בחברות מכל העולם, אבל רק קומץ של מובילי דעה בתחום זוכה בתואר הנכסף

"אני שמח ונרגש לקבל ממיקרוסופט, שלוש שנים ברציפות, את תואר ה- MVP היוקרתי, ומקווה לשחזר את ההצלחה גם בשנים הבאות", אמר מאיר פלג. "תפקידי כמנהל פרויקטים בכיר, בחברת קונסיסט מערכות המובילה את תחום הפיתוח, השיווק והיישום של מערכות תוכנה, מסייע לי ברכישת ידע עצום וכלים טכנולוגיים, מהמתקדמים בעולם, אותם אני שואף להנחיל לכמה שיותר אנשים בתעשייה, וביחד ליצור קהילת IT משגשגת בארץ ובעולם". תואר ה- MVP לשנת 2017-2018 הוענק ע"י מיקרוסופט למובילים טכנולוגיים החולקים תשוקה יוצאת דופן, ידע נרחב ומומחיות טכנולוגית עם אחרים, דרך הפגנה של מחויבות למופת. הפרס מספק הזדמנות ייחודית לקבל הכרה ממייקרוסופט על המנהיגות הטכנולוגית. פלג מתמחה בעולמות ה- Microsoft קרוב ל 8 שנים והנו בעל ידע מעמיק בעולמות ה- Office 365 Cloud, SCCM, Windows Server infrastructures, .

אודות קונסיסט

קבוצת קונסיסט (Consist) עוסקת בפיתוח, שיווק ויישום של מערכות תוכנה בתחומי הפינטק, הפיננסים, הבנקאות ותחומים מגוונים נוספים. קונסיסט בישראל הינה חלק מקבוצה רב-לאומית המונה כ- 1,000 עובדים ברחבי העולם, לרבות גרמניה, ספרד, ארה"ב, ברזיל, ארגנטינה, מקסיקו ועוד, מתוכם כ- 300 בישראל.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות