<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Fujitsu דורגה בשלושה דו"חות ברביע הקסם של גרטנר

Fujitsu דורגה בשלושה דו"חות ברביע הקסם של גרטנר

Fujitsu דורגה בשלושה דו"חות ברביע הקסם של גרטנר על שירותי מחשוב היברידיים מקיפים

לאחר שבחודש יוני דורגה פוג'יטסו כמובילה ברביע הקסם של גרטנר בתחום מיקור החוץ של מרכזי נתונים ותשתיות,  גרטנר מדרגת כעת את Fujitsu בשני דו"חות חדשים בתחום תשתיות הענן

Fujitsu היא היצרנית היחידה של פתרונות טכנולוגיה המדורגת בשלושה דו"חות של חברת האנליסטים גרטנר המכסים מנעד אסטרטגיות לאספקת תשתית מחשוב.

רענן ביבר,

רענן ביבר,

לאחר שבחודש יוני דורגה החברה כמובילה ברביע הקסם של גרטנר בתחום מיקור החוץ של מרכזי נתונים ותשתיות, גרטנר מדרגת כעת את הברה בשני דו"חות חדשים בתחום תשתיות הענן.

דו"ח רביע הקסם של גרטנר לאירוח ענן היברידי מנוהל באירופה מגדיר אירוח בענן כ"מוצר סטנדרטי המשלב פלטפורמה של תשתיות מערכת מבוססות ענן (CESI) הכוללות שילוב של חומרת מחשוב, רישות ואחסון יחד עם תוכנת מסגרת לתשתית ענן המקלה על שירות עצמי וניפוק מהיר של שירותים. בנוסף, החברה נכללה גם בדו"ח רביע הקסם של גרטנר לשנת 2017 בתחום תשתית ענן כשירות ברחבי העולם, תחום הכולל לא רק את משאבי ה-IaaS מבוססי הענן עצמם אלא גם את הניהול האוטומטי של משאבים אלה, כלי ניהול המסופקים כשירותים ושירותי תשתית תוכנה לענן.

רענן ביבר, מנהל Fujitsu בישראל, מוסר, "אנו סבורים שהכללתה של Fujitsu בשלושה דו"חות רביע הקסם של גרטנר היא תוצאה של מחויבותנו לפתח בהתמדה את הדור הבא של תשתיות המחשוב ההיברידיות על מנת לספק חדשנות ותאימות מערכות משופרות. החברה מספקת מומחיות עמוקה במחשוב היברידי המשולב ביכולות מעולות לתיאום שירותים. יכולת זו מאפשרת לנו להציע ללקוחות פתרון לכל צורך, מיצירת גופי מחשוב מקיפים של הדור הבא עד למיקור חוץ מלא. בנוסף, אנו מאמינים שהכללתנו בדו"חות אלה של גרטנר מעידה שהלקוחות יכולים לסמוך על פוג'יטסו בכל שלב להשגת האיזון המושלם בין שירותים מסורתיים לשירותים מבוססי ענן הדרושים להשגת שינוי מהותי."

Fujitsu משלבת את שירותי מיקור החוץ שלה למרכזי  נתונים ואת שירותי היוטיליטי ביכולת ייחודית לנהל כל פריסת ענן היברידי, לרבות התזמור הנדרש עם פלטפורמות גדולות מצד שלישי. מה שעומד במרכז המגוון המקיף הזה של שירותים דיגיטליים היא Fujitsu Cloud Service K5, פלטפורמת ענן גלובלית התומכת במחשוב מהיר ורובסטי ומשלבת הן תשתית כשירות והן פלטפורמה כשירות על מנת לספק לארגונים יותר גמישות, לחיסכון תפעולי ויכולות לפיתוח מהיר של יישומי נייטיב לענן. פוג'יטסו משתפת פעולה עם לקוחותיה בהתאמת פתרונות המאפשרים ניוד לענן בהיקף ובקצב המתאים לכל עסק הודות לנוכחות של ענני K5 מקומיים באזורים שונים בעולם, ובכך להעניק ללקוחות שלוות נפש לגבי הביצועים והציות הרגולטורי.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות