<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > אורקל פותחת רשמית את תוכנית הסטארטאפים שלה בישראל

אורקל פותחת רשמית את תוכנית הסטארטאפים שלה בישראל

 חמישה סטארטאפים נבחרו כדי למנף את האקוסיסטם הגלובלי, את בסיס הלקוחות הרחב ואת טכנולוגיות הענן של אורקל בתוכנית הסטארטאפים החדשנית של אורקל

 תל אביב, ישראל – 9 באוגוסט 2017 – אורקל הכריזה היום על פתיחת המחזור הראשון של הסטארטאפים המשתתפים רשמית בתוכנית הסטארטאפים של אורקל בישראל. התוכנית תנוהל במסגרת צוות המחקר והפיתוח של אורקל, ותספק לסטארטאפים: שישה חודשים של ליווי ברמה עולמית על ידי טובי המומחים הטכנולוגיים והעסקיים, טכנולוגיה העדכנית ביותר, שטחי משרד לעבודה משותפת, גישה למאגר הלקוחות הגלובלי העצום של אורקל, כולל שותפים ומשקיעים, וגישה חופשית לכל שירותי הענן של אורקל. בנוסף, מציעה התוכנית רשת הולכת וגדלה של סטארטאפים נוספים בקהילה הגלובלית. חמשת הסטארטאפים במחזור הראשון של התוכנית בתל-אביב נבחרו מתוך מגוון רחב ותחרותי של מאות סטארטאפים שהגישו מועמדות. בין המשתתפים:

3DSignals יצרו פתרון חיזוי תחזוקה שמשתמש בלמידה עמוקה כדי לנתח את הקול הנפלט ממכונות ולהתריע לפני כשלים בתפקודן. הפלטפורמה אוספת קול ונתונים מציוד תעשייתי, מזהה אנומליות, מסווגת דפוסים של כשלים וחוזה אירועים לפני שהם מפריעים לעבודה. החיישנים של 3DSignals תמיד צמודים למכונה, הם לא דורשים מגע והם יכולים לשלוח את חתימת הקול הרלוונטית בזמן אמת, 24/7, בכל זמן שמזוהה כשל.

 Nsof Networks

Nsof Networks  יצרו פתרון תשתית תקשורת כשירות המאפשר לארגוני IT בעולם האנטרפרייז להגדיר, לספק ולתפעל רשת גלובאלית במחיר יעיל, באופן מאובטח ובשימוש מבוסס תוכנה כשירות. לחברות אנטרפרייז שעוברות במהירות לשימוש בפתרונות ענן  של תוכנה כשירות ותשתית כשירות אך משתמשות גם במערכות לגאסי (מורשת), nsof מספקת שירות רשת ענן פשוט ויעיל במיוחד המאחד את כל שירותי האבטחה.

Bonobo.ai

ai.Bonobo היא פלטפורמת ai שמנתחת 100% מהמידע הטקסטואלי המיוצר על ידי ארגונים ומספקת תובנות מעשיות בזמן אמת שעוזרות לסגור יותר עסקאות, להקטין אחוזי נטישה באופן משמעותי ולספק ללקוחות חווית משתמש משופרת ומותאמת אישית.

(מימן לשמאל): שורה אחורית - עידן ציטיאט וברק גולדשטיין (Bonobo), איתי בוגנר (Nsof Networks), חנן זלצמן וגל אורון (Zoomin), אוהד חן (Bonobo), נעם ענבר, מנהלת ה-Startup Ecosystem של אורקל בישראל שורה קדמית - נמרוד פרץ, המנטור הטכנולוגי של ה - Startup Ecosystem של אורקל בישראל, עמית אשכנזי (3DSignals), דן קוטליצקי ואוהד רוזן (Toonimo) צילום מעזרא לוי

(מימן לשמאל):
שורה אחורית – עידן ציטיאט וברק גולדשטיין (Bonobo), איתי בוגנר (Nsof Networks), חנן זלצמן וגל אורון (Zoomin), אוהד חן (Bonobo), נעם ענבר, מנהלת ה-Startup Ecosystem של אורקל בישראל
שורה קדמית – נמרוד פרץ, המנטור הטכנולוגי של ה – Startup Ecosystem של אורקל בישראל, עמית אשכנזי (3DSignals), דן קוטליצקי ואוהד רוזן (Toonimo) צילום מעזרא לוי

Zoomin

Zoomin מספקת פתרון תוכנה לשוק האנטרפרייז המאפשר לחברות לנהל אינטראקציה חדשנית ומותאמת אישית עם לקוחותיהם סביב תוכן מוצרי ודוקומנטציה. zoomin מסייעת לארגונים הגדולים בעולם לספק תשובות מיידיות לשאלות הקשורות למוצר תוך התבססות על טכנולוגיית ai מתקדמת המאפשרת לשפר את חווית המשתמש ולמקסם את המעורבות של הלקוח.

Toonimo

toonimo היא פלטפורמת הדרכה אודיו-ויזואלית חכמה המפשטת כל שירות או תהליך אונליין בכדי לייצר חווית משתמש משופרת והחזר השקעה גבוה יותר. הפתרון עוזר לחברות להקטין את הוצאות שירות הלקוחות שלהם, להאיץ את הדרכות העובדים ולהגדיל את שביעות הרצון של הלקוחות על ידי הוספת שכבה אינטראקטיבית מותאמת אישית של קול אנושי ואפקטים של מדיה עשירה המספקים חוויית קונסיירז׳ אמיתית.

רג'י ברדפורד, סגן נשיא בכיר לסטארטאפים ואקסלרטורים באורקל: "אנו נרגשים מהתגובה של קהילת הסטארטאפ המקומית – כולם מאוד נחושים וכולם מכוונים להזדמנויות גלובליות  גדולות. אנו שמחים להתחיל לעבוד עם חמשת הסטארטאפים החדשניים והמוכשרים במחזור הפותח שלנו. כבר עכשיו אנו רואים התקדמות באמצעות החיבור ושיתוף הפעולה בין סטארטאפים, לקוחות, ופיתוח מוצרים באורקל. אני מצפה בהתרגשות להמשיך במאמצים אלה עם קבוצת הסטארטאפים הנמרצים בתל-אביב."

נעם ענבר, מנהלת ה-Startup Ecosystem של אורקל בישראל"האקוסיסטם הישראלי הוא מהבוגרים והמתקדמים בעולם בכל הקשור לפיתוח טכנולוגיה מתקדמת. המשאבים של אורקל יחד עם מאגר הלקוחות הגלובלי העצום שלה, יהוו גורם משמעותי בהצמחת הסטארטאפים האלה בעולמות האנטרפרייז ובגישור המרחק הגיאוגרפי בין יזמים ישראלים לבין שוקי היעד שלהם."

אפרת רפפורט, מייסדתשותפה ומנכ״לית, ai.bonobo: ״המשאבים, הטכנולוגיות והמומחיות של אורקל יעזרו לזרז את הצמיחה שלנו. אנחנו גאים להיבחר לתוכנית האקסקלוסיבית הזו ומצפים למערכת יחסים ארוכת טווח עם אורקל״.

גל אורון, מייסדשותף ומנכ״ל, Zoomin: ״זוהי תקופה אידאלית מבחינת הצמיחה העסקית שלנו להיבחר לתוכנית של אורקל. המשאבים הגלובאלים של אורקל, כמו גם אקוסיסטם השותפים והלקוחות שלה, יהוו זרז עבורנו כשאנחנו ממשיכים לחדש ולחולל טרנספורמציה בתחום שלנו". 

תוכנית הסטארטאפים של אורקל פתוחה לסטארטאפים המפתחים טכנולוגיה, או שהינם מבוססי טכנולוגיה. התוכנית הגלובלית פועלת בבנגלור, דלהי-NCR ומומבאי (הודו), פריס, סאו-פאולו, סינגפור ותל-אביב. התוכנית עובדת מול F6S רשת מקוונת של מייסדי סטארטאפים, כדי לייצר עוד פניות לשמונה תוכניות הסטארטאפים.

Additional Resources

אודות Oracle

הענן של Oracle מספק יישומי SaaS ושירותי PaaS ו-IaaS מדאטה סנטרים ברחבי יבשת אמריקה, אירופה ואסיה. למידע נוסף על Oracle (נאסדק: ORCL) בקרו אותנו ב-oracle.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות