<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > VR > כיתת המציאות המדומה תוקם בירוחם

כיתת המציאות המדומה תוקם בירוחם

IMG_7629MindCET מקימה ארגוןגג בינלאומי לעידוד פיתוח טכנולוגיות מציאות מדומה בתחום החינוך

MindCET, מרכז החדשנות של מטח ואחד ממרכזי המחקר והפיתוח הגדולים בעולם בתחום טכנולוגיות החינוך, אירח אמש (א') משלחת של חמישים בכירים בינלאומיים עם נציגים מכל החברות הגדולות ביותר בעולם המציאות המדומה. הבכירים, הכוללים בין השאר סמנכ"לים מפייסבוק וסמסונג, ביקרו במרכז MindCET בירוחם ונחשפו לפיתוחים החדשים ביותר בתחום החינוך והמציאות המדומה. במסגרת הביקור, הכריזו ב-MindCET על "Beyond the Screen" – Task Force של חברות וארגונים מכל העולם שיעבדו ביחד לפיתוח הדור הבא של טכנולוגיות מציאות מדומה ומציאות רבודה בתחום החינוך. ה-Task Force, שיכלול בתוכו כמה מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם, יושק באופן רשמי במרץ הקרוב, במהלך כנס הטכנולוגיה SXSWedu באוסטין.

טכנולוגיות מציאות מדומה אמורות ליצור סביבת חינוך חדשה שהיא בטוחה יותר, אומרת ד"ר ססיליה וייסמן, סמנכ"לית המחקר ופיתוח ב-MindCET. מציאות מדומה IMG_7554יכולה לסייע לתלמידים עם קשיים חברתיים לפתח קשרים חדשים, ליצור כלים המאפשרים למורים לעבוד ביחד בסביבת לימודים משותפת ולאפשר לתלמידים לקחת חלק בעיצוב סביבת העבודה המשותפת ביחד. משלחת הבכירים, יוזמה של קרן שוטסרמן, כללה מובילי דעה, יזמים ומשקיעים, כגון קליף פלאמר, מנכ"ל פארק השעשועים הוירטואלי The Void, סאלאר שהאנה, מנכ"ל פורום המציאות המדומה העולמי World VR Forum, אג'אי ראמאצ'אנדרן, מייסד קרן ההון סיכון Happiness, לאורן בארמסטר, מנהלת השיווק ב-Oculus, חטיבת המציאות המדומה של פייסבוק, אמילי ג'נסן, ראש חטיבת הקשרים העסקיים בסמסונג אלקטרוניקס, ועוד. הבכירים האזינו להרצאתו של ד"ר אילן בן- יעקב, המנהל הפדגוגי ב-MindCET שהרחיב עלVR  במערכת החינוך ועל טכנולוגיות VR שפותחו במסגרת תכניות היזמות של MindCET ולהרצאתה של ד"ר ססיליה וייסמן, סמנכ"לית המחקר והפיתוח ב-MindCET, שהרחיבה על שיתופי הפעולה של מטח ו-MindCET עם ארגונים טכנולוגיים מסביב לעולם, וביקרו באתר הבניה של מרכז ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל לחדשנות – האגף החדש במרכז המחקר והפיתוח של MindCET בירוחם. האגף החדש בירוחם ישמש מתחם עבודה עבור עשרות חברות הייטק ומאות מהנדסים ומעצבים.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות